Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Michael Zima, pořadatel Reebok WELLNESS MARATHON 2014, Vás zve na největší aerobic – fitness – dance párty v Evropě

MIKI, jak mu přátelé říkají, začal své akce pořádat zhruba v době, kdy Aerobic.cz prožívalo rovněž své rané období. Pamatuji si tedy, jak ze svých akcí vytěžil maximum a skrz svůj Wellness Club promlouval k profesionálům i širokým masám. Na jeho první akci cvičilo jen dvě stě účastníků, dnes jsou to tři tisíce. Jeho Reebok WELLNESS MARATHON v O2 aréně je pojem, na který jezdí lidé z celé Evropy. Takovou show si nechce nechat nikdo ujít. Ovšem za tou zábavou jsou léta tvrdé dřiny.

Začnu otázkou, kterou jsem chtěla dát až nakonec: Na co se letos v rámci Reebok WELLNESS MARATHON těšíš nejvíce? A co by podle tebe mělo přesvědčit váhavce, kteří zatím vstupenku ještě nemají?

Všichni se těší na největší aerobik – fitness – dance party roku, kterou RWM2014 bezesporu bude. Protože poslední ročníky jasně prokázali, že lidé chtějí udělat něco pro své  zdraví, ale zároveň se u toho chtějí bavit. Takže Vás čeká „pařba“, kterou nezažijete nikde jinde, než 24. 5. v O2 areně. A pokud ještě nemáte lístek, tak je to chyba, protože to vypadá, že RWM2014 bude vyprodaný!

Michael Zima, pořadatel Reebok WELLNESS MARATHON 2014, Vás zve na největší aerobic – fitness – dance párty v Evropě A teď tedy zpátky do minulosti k těm tvým počátkům. Jak s odstupem času hodnotíš tehdejší situaci. Dá se popsat ten rozdíl patnácti let?

Když jsem v roce 2000 založil WELLNESS CLUB, tak jsem prvních pět let nebyl na dovolené. Všechen ten čas, energii a nadšení jsem věnoval propagaci wellness. Začal jsem sdružováním sport center, pořádal wellness akce a sháněl sponzory. Častokrát jsem od nich slýchával: nerozumím moc tomu co děláte, ale líbí se mi vaše nadšení, tak tady máte nějaké ty peníze. Dnes zná wellness každý, v tom je to nyní jednoduší. WELNESS MARATHON je pojem, mám kolem sebe tým schopných lidí, kterých si vážím, ale ty milióny od sponzorů na akci v O2 aréně, si musím pořád vydobýt sám …

Přivezl jsi do Prahy řadu hvězd, Beto Pereze zakladatele Zumba, Vivecu Jensen, dámu, jež dala vzniknout Piloxingu. Oba přijedou i letos. Na druhou stranu jsi prý odmítl zakladatele nyní tolik populární Bokwy. Jak vybíráš své hosty? Řídíš se intuicí, nebo dáš na tipy fanoušků?

Světoví lektoři nás nyní oslovují sami, čehož si nesmírně vážím, protože je to známka kvality, renomé, které si musíte zasloužit. A pak je tu úžasná Vendula Kořínková, ta sestavila letošní hvězdnou stage O2 arény. Takže 24. 5. proběhne absolutně nejlepší ročník ze všech! Co se Paul Mavi, zakladatele Boka, týče, ozval se letos bohužel pozdě, takže bude hvězdou příštího ročníku RWM2015. Zároveň sbíráme tipy od fanoušků, koho chtějí v O2 aréně vidět. To, že vytváříme akci společně, ji činí výjiměčnou a oblíbenou…

Pojďme zabrousit pro změnu do zákulisí. Můžeš nám prozradit nějaké drby, něco, co se nikdo jiný, kromě čtenářů Aerobic.cz nedoví?

Před měsícem mi psal cizinec, že o naší akci slyšel samou chválu. Co má prý udělat pro to, abych uspořádal WELLNESS MARATHON v Austrálii. Odpověděl jsem mu, že má určitě na mysli Austria/Rakousko. On že né, že žije v Australii a že tam pořádá aerobik akce, a ať přivezu Beta, Vivecu, Alejandro tam. Dělat produkci na druhé straně zeměkoule si prozatím netroufám. Ale uvažujeme o návratu WELLNESS MARATHON do Bratislavy, již pro příští rok …       

Patnáct let propaguješ wellness. Jak odpočíváš a nabíráš síly ty?

Miluji tenis, jsem do něj naprostý blázen. Rád chodím cvičit do Brumlovky, kde mě dvakrát týdně „mučí“ skvělá trenérka Zuzka. Privátní relax a masáže si užívám v Infinit. Občas zajdu na golf. Ale vůbec největší relax, to je pro mě jízda ve Ferrari se staženou střechou a větrem ve vlasech, to si užívám často a rád. Proto se hned po RWM2014 v O2 aréně vydávám do Rimini, slunné Itálie. Abych načerpal síly a zároveň zjistil, co je ve wellness nového. Spojím příjemné s užitečným a přivezu pro Vás nové hvězdy.

Michael Zima, pořadatel Reebok WELLNESS MARATHON 2014, Vás zve na největší aerobic – fitness – dance párty v Evropě

Na Sazkaticket.cz zbývají poslední vstupenky na Reebok WELLNESS MARATHON 2014, který se koná v sobotu 24. 5. v O2 aréně. Pošlete na email: info@sazkaticket.cz svou objednávku vstupenek spolu se slevovým kódem RWM2014 a získáte věrnostní vstupenky za 750 Kč! Program akce na www.wellnessmarathon.cz 

Nejčtenější rozhovory:

 1. Tři otázky pro Anetu Kuklínkovou, ředitelku soutěže Dívka ČR
 2. Jana Havrdová, ta, co není Sama doma: Ruční práce, tanec, aerobik a rady, jak zhubnout
 3. Bára Ptáčková Šulcová: O aerobiku a Vánocích!
 4. Rozhovor: Zuzana Švíková
 5. Eva Vlachová, stylistka soutěže Dívka České republiky 2015: Přirozenost v sobě mohou ženy objevit, pokud naslouchají svému tělu a naučí se je milovat!
 6. David Holzer, Jakub Strakoš, Vláďa Valouch opět v akci: Legendy se vracejí
 7. Daniel Komarov a Kateřina Šmejkalová: Rozhovor s mistry
 8. Milan Ondruš: Rozhovor před Funaerobic show 2013
 9. Dr. Georgis Patenidis: Odcházení
 10. Zuzana Šoltysová, trenérka vítězného klubu Mistry s Mistry 2016
 11. T. Tydlitátová, K. Brabcová, V. Kubíčková: Úspěšné Kapitánky
 12. Vašek Krejčík: Dvacet let v pohybu
 13. Kristina Růžičková: FUN rozhovor
 14. Alena Palasová: Rozhovor s Charlotte Tegenmark (Andersson)
 15. Ing. Josef Křetinský: Moje FRČÍME s.r.o. je cestovní kancelář pro aktivní lidi
 16. Ivana Kožmínová: Rozhovor po finále soutěže Mistry s Mistry
 17. Odpovídá Monika Horáková
 18. Dominika Herzánová z klubu Corridoor
 19. Seznamte se: Carlos Ramirez, hvězdný prezentér bratislavského FACE kongresu
 20. Jana Havrdová: Český registr fitness profesionálů má za cíl zvýšit kvalitu poskytovaných služeb
 

17. 05. 2014, 10.25:56

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist