Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Nápovědníky

Radka Neubertová - nápovědník

Povolání + životní motto + znamení zvěrokruhu
Šest let se věnuji vedení lekcí Pilates, jogy a zdravotního cvičení pro dospělé a děti a od roku 2014 jsem se stala spolumajitelem firmy Fit Way, která je výhradním dovozcem sportovních značek Feel Joy a Nessi. Takže se moje práce stále točí okolo sportu.

Motto: Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když už kouká aby byl a je, tak má být to, co je a ne to, co není. Jak to v mnoha případech je.
Jan Werich

Znamení: Váhy

Radka Neubertová - nápovědník


Kniha na nočním stolku
Večer můžu číst jen lehkou a humornou literaturu… dočetla jsem Bridget Jonesová: Láskou šílená a teď čtu Doktore fofrem, jde o život. Dál mám u postele Anatomii Jogy, Anatomii Pilates, Anatomii 1 od Radíra Čiháka, knihu o Aromaterapii a spoustu knížek o Joze a cvičení pro děti, kterému jsem se začala věnovat.

Film, který mě potěší, když je venku nevlídno
Ráda se dívám na sci-fi a fantasy filmy…hlavně kvůli efektům a neskutečné fantazii a umění výtvarníků. Takže mě neomrzí Hvězdné války, Pán prstenů, Avatar a jim podobné filmy.
Pak miluju pohádky a romantické filmy, u kterých se ráda dojímám.

Muzika, kterou poslouchám v autě
ABBA, Eros Ramazzotti a když vezu děti, tak příběhy Kocourka Modroočka s písničkami Marka Ebena – mimochodem fakt pěkně zpracovaná knížka.

Můj ranní rituál
Ve všední den mi zvoní budík v 6:15, hodnou chvíli se přemlouvám, abych vstala (jakmile to neudělám, celá rodina zaspí). Radka Neubertová - nápovědník
Jdu postavit vodu na čaj, mezi tím se oblékám, budím děti, dělám svačinu do školy, budím děti, moje ranní hygiena, budím děti, vyháním kočky od připravené a nezabalené svačiny, jedno dítě se vzbudilo, oblékám dítě a budím druhé dítě, připravuji snídani prvnímu dítěti, druhé se vzbudilo a protestuje, že vstávat nebude, balím svačinu, oblékám druhé dítě, převlékám to první, protože se stihlo pokecat snídaní, snídaně pro druhé dítě, hledáme sešit do školy, moje snídaně, hygiena dětí, sešit se našel, děti se konečně oblíkaj a obouvaj…hurá jsme za dveřma. Toto je prvních 75 min všedního dne.
O víkendu většinou navyklé kočky drápou postel a budí nás od 6:15 – grrrrrrr, děti k nám vběhnou do postele v 7:00 a tak do 7:30 poleháváme. Naštěstí je víkendové ráno klidnější.

Oblíbený recept na zdravé jídlo a jeho pravý opak
Nevařím zdravá jídla, nechutná nám to. Vařím klasiku a snažím se vměstnat oběd do chutí všech strávníků. Děti mají rády těstoviny, omáčky, knedlíky, řízky, pečené kuře… moc nemusí sladká jídla.
Takže se u nás dokola vaří rajská, španělský ptáček, pečené kuře na mnoho způsobů, kuřecí vývar, plněné papriky, těstoviny na mnoho způsobů, rizota, zapečené brambory…prostě co děti jedí. A všichni milujem pizzu – takže když není čas vařit, jednodušše objednáme z naší oblíbené pizzerie tři pizzy a je vystaráno.
Výživová vražda? Docela často peču různé koláče a buchty. Ale když se to nepřežene, tak to jako výživový prohřešek neberu…

Moje aktivity v roce 2015
Trochu se věnovat vedení lekcí a více energie věnovat do rozrůstající se firmy Fit Way.

Proč mám ráda svou práci
Protože se tak všechno hezky skloubilo - cvičení, organizování, prodej…a navíc jsem pánem svého času. Už kvůli dětem je to prima. Nemusím sedět 8,5 hod v kanclu. Jezdím po schůzkách s klienty, pomáhám organizovat sportovní akce – jako třeba 1. Family Run na Konopišti, mám na starosti rozšiřování prodeje značek a komunikaci s obchody, fitnesscentry a instruktory.

Jak odpočívám a pečuji o své zdraví a duši
Odpočinu si, když si jdu sama zacvičit jogu (nemusím na nic myslet), večer když si chvilku před spaním přečtu kousek z humorné knížky a taky když jedeme na dovču.
O zdraví a duši se snažím pečovat průběžně. Rok 2014 byl pro mě dost náročný a já už nechci nic zanedbat a nechat ladem. Takže se snažím poslouchat, co mi říká tělesná schránka a když si nevím rady sama, jdu si pro vysvětlení – třeba k Tomášovi Rychnovskému – fyzioterauet, který ale na tělesnou schránku pohlíží skrze duši.

Vzkaz čtenářům Aerobic.cz
Přeji všem čtenářům Aerobic.cz krásný rok 2015. Ať máte všichni spoustu sil a energie na vše, co vás těší a pro všechny, které máte rádi
.

Nejčtenější Nápovědníky na Aerobic.cz:

 1. Denisa Barešová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 2. Moje tipy pro zdraví: Táňa Bednářová Vovsová
 3. Nápovědník : Kristýna Lásková
 4. Tamara Jiříková: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 5. Nápovědník: Lucie Tvrdoňová, instruktor skupinových lekcí a výživový poradce
 6. Nápovědník: Lenka Velínská
 7. Nápovědník: Vendula Scheibová, Miss sportaerobic
 8. Nápovědník: Jiří Gruntorád
 9. Mili Pilátová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 10. Lea Grančič: Nápovědník
 11. Iva Mojžíšková: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 12. Věra Macošková: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 13. Nápovědník: Radka Cihlářová
 14. Hana Dvorská, známá česká kaskadérka a instruktorka boot campu: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 15. Nápovědník: Zita Svobodová
 16. Michaela Dobrá: Nápovědník
 17. Daniel Müller: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 18. Nápovědník: Radka Vandasová
 19. Veronika Buriš Vrzbová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 20. Tereza Tydlitátová: Nápovědník
 

24. 01. 2015, 17.01:35

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist