Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Nápovědníky

Nápovědník: Vendula Scheibová, Miss sportaerobic

Vendula Scheibová, Miss sportaerobicVendula Scheibová, Miss sportaerobicVendula Scheibová, Miss sportaerobic

1. Povolání + životní motto + znamení zvěrokruhu
Studentka 1.ročníku navazujícího magisterského studia VŠO, instruktorka,  bez práce nejsou koláče,  rak

2. Co mám nejraději na zimě
Sníh, Štědrý den. Nejkrásnější zima je u nás na Českomoravské vrchovině.

3. Co právě čtu
Momentálně to byly hlavně odborné knížky související se zkouškovým obdobím. Jinak ráda listuji časopisy jako je Fitstyl, Fitness….Také si ale ráda přečtu Týden nebo Lidé a Země.

4.  Film, na který se mohu dívat znova a znova
Mám ráda české komedie, ze zahraničních mě napadá Flashdance, Hříšný tanec (myslím, že mnoho z nás čeká v reálném životě na Johnyho :-), Útěk ze Shawshank.

 

Vendula Scheibová, Miss sportaerobic

5. Muzika, která mi vždycky zvedne náladu. 
Nemám vyhraněný styl, záleží na situaci a náladě. Na aerobik – pop, zumbu – latino, posilovací lekce – rock, na relax – Michael Buble. Každý večer usínám se sluchátky v uších. Po 23hod. většinou s pořadem Nad Věcí.

6. Můj ranní rituál
Přemlouvání se, abych vstala z postele :-) Pak horký čaj a snídaně, kterou se snažím dodržovat. Nejraději mám ovesnou kaši s banánem. Poté upravení obličeje do přijatelného vzhledu (smích) a běh na tramvaj.

7. Osvědčené trvalky mojí ledničky a spíže
Jogurty, sýry, mléko, láhev dobrého vína, ve spíži těstoviny. Jsem velký labužník. Nepohrdnu ani klobáskami, jitrnicemi a k tomu zlatavý mok :-)  Vím, že bych to neměla říkat, ale nijak se neomezuji. Jím vše. Jen si hlídám, v kterou denní dobu. Jídlo je pro mé potěšení.

8. Kuchyňský pomocník, bez kterého bych se neobešla
Moje maminka, výborná kuchařka. Řekla bych, že její plněné knedlíky ze zelím den před souteží Missportaerobic mi pomohly díky energii k vítězství :-)

9. Vysněná (ale zrealizovaná) dovolená mého života
Nejlepší dovolené jsem zažila sportovně laděné. Túry v rakouských Alpách, cyklotýden na Šumavě, sjezd Vltavy… Jinak miluju slunnou Itálii a k srdci mi po mém 3 měsíčním pobytu přirosly Kréta a  Kos. Do budoucna bych ráda ještě více cestovala. Je to totiž nejlepší škola života, člověk pozná nové lidi, kulturu, tradice. Člověka to nesmírně obohatí a je i více samostatný.

10. Moje kosmetická výbava
Řasenka, pudr, korektor, zubní kartáček. Nutností je pak každodenní peeling obličeje. Pleť dostává díky potu opravdu zabrat.

11. Věci, za které utrácím nejvíce peněz
Jsou to hlavně věci spojené s mým studentským a pracovním životem v Praze, tedy nájem, jídlo,….Za odměnu si občas koupím nějakou maličkost, abych se motivovala do další činnosti.

12. Prodejny, kde rád nakupuji potraviny
Nejraději asi v Bille, kterou mám na dosah ruky, ale ovoce a zeleninu nejraději u maloobchodníků.

13. Pohybové minimum každého dne
Vstát z postele a udělat pár kroku do koupelny :-) Jinak jsem v tělocvičně prakticky každý den, ať už jako lektor a nebo spolu se závodním týmem. Bez pohybu bych nemohla fungovat. Od malička jsem byla vedena ke sportu a díky za to rodičům. Ovšem ráda jsem i pasivní divák. Když už si totiž náhodou pustím televizi, vyhrávají sportovní přenosy s českými reprezentanty.

14. Kavárna nebo hospůdka, kam se rád vracím
Obecně je to všude tam, kde není zakouřeno a nepříjemná obsluha.

15. Jeden oblíbený recept
Dovolila bych si prezentovat recept mé kamarádky Elišky, který je opravdu báječný.

Recept: Těstoviny s lososem

Dáme uvařit těstoviny, do misky si připravíme 2 zakysané smetany a 1-2 balíčky strouhaného sýra, dále přidáme sůl, pepř, kmín (není potřeba šetřit, smetana zjemní chuť).  Na pánvičce si orestujeme lososa nebo kuřecí maso, pokud někdo nejí ryby. Až je losos hotový, dáme na něj již připravenou směs se smetanou. Aby se sýr rozpustil, můžeme dát na chvilku do mikrovlné trouby. Nakonec přimícháme těstoviny. Je to rychlé a výborné. K tomu doporučuji růžové víno.

16. Vzkaz čtenářům aerobic.cz
Pohyb a hudba jsou nejlepšími léky na splín a špatnou náladu. Zapomeňte na závist a zlobu. Radujte se ze života v kruhu svých nejbližších a mějte na paměti, že může být i hůř :-)

Úspěšný a aktivní rok 2012 Vám ze srdce přeje Vendula Scheibová

 

foto: Zbyněk Čejka – 28. 02. 2012, 17.06:49

Přečtěte si také

Články o miss na Aerobic.cz

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist