Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Lenka Šnajdrová: Pět nejlepších zážitků z LITEX Aerobic Show 6

Sobotní Litomyšl patřila již tradiční akci pro milovníky aktivního a zdravého životního stylu - LITEX  Aerobic Show (s pořadovým číslem 6). 

Co tam bylo podle mě nejlepšího?

1. Instruktoři
Pawel Oracz (PL), Lenka Velínská, Roman Ondrášek zahájili LITEX AEROBIC SHOW ve velkém stylu. Zaplněná Městská sportovní hala v Litomyšli se rozhýbala v rychlém rytmu aerobiku. Instruktoři se poté rozdělili a každý předvedl svoji vlastní lekci. S Romanem jsme si zacvičili Total Body (posilovací lekce komplexně formující celou postavu), Pawel naučil cvičící během 40 minut Dance Sensation pěknou taneční choreografii a Lenka Velínská představila rovněž taneční program Cardio Dance.

Velkou energii přinesly lekce Zumby a Zumby Sentao s René Mihalem z Rakouska a Luckou Tvrdoňovou, Janou Uhlířovou  a Vilémem Matyášem. Podle počtu židliček na Zumbě Sentao bylo vidět, že na u nás ne moc známou odnož Zumby jsou lidé hodně zvědaví a chtějí si ji vyzkoušet.

Lenka a Roman celou akci uzavírali lekcí Zenga z rodiny Body&Mind. Zenga je novinka spojující pilates, jógu a tanec pro dokonalou balanci svalů a energizaci celého organismu.

2. Módní přehlídka Litex
Známou sportovní značku představily finalistky soutěže Miss Aerobik - štíhlé, ale nikoli vychrtlé dívky se zřejmým sportovním nadáním. A bylo opravdu na co se koukat, oblečení Litex je nejen funkční, ale také slušivé a nápadité.

3. Moderátoři

Miroslav Šimůnek a Ondra Pokorný moderovali celou akci s vtipem a bez sebemenšího zádrhelu. Program měl spád a nikde nevznikala „hluchá“ místa, to svědčí o profesionálním přístupu všech zúčastněných. Přestávky byly vyplněné vystoupením tanečních klubů.

4. Matrix
Skvělé místo v rohu haly, kde se mohl kdokoli nechat ostříhat nebo učesat od milých profesionálních kadeřnic. Já tam byla a výsledkem je nový sestřih.

5. Tombola
Tombola byla opravdu bohatá, výhry krásné i praktické – kosmetika, hodinky, parní hrnec, prací prostředky na sportovní oblečení a mnoho dalšího. A kdo nevyhrál, vůbec nemusel být smutný, protože si odnášel plnou tašku milých dárků od partnerů akce.

Lenka Šnajdrová: Pět nejlepších zážitků z LITEX Aerobic Show 6

LITEX  Aerobic Show má stále co nabízet a příští akce už s číslem 7 bude určitě opět nabitá zajímavým cvičením a zážitky. Nenechte si ji ujít! Já tam určitě pojedu.

Lenka Šnajdrová pro Aerobic.cz

Nejčtenější reportáže:

  1. IV. Aerobic kongres Trnava
  2. Dana Kučerová: BEST of FACE Czech na Hamru
  3. Mezinárodní Fitness Den v Plzni
  4. Eva Kubalová: Best of FACE CZECH
  5. Kajča Jarošová: Největší jóga festival ve střední Evropě aneb skvělá neděle na Reebok Yoga Sensation v Praze
  6. David Daceman: Šmrncovní akce CAPRO TEAM SHOW měla opět náboj!
  7. Kongres Fitness story rozhýbal Olomouc
  8. Lucie Reichlová: 3D FITNESS kongres - 8. ročník Pohyb a zdraví 2018
  9. VZP TOUR s Hankou Kynychovou vyvrcholilo v Praze
  10. Dana Kučerová a Jarda Vobr rozhýbali VŠE. A Vlasta Matoušová vám o tom napsala, protože to zažila na vlastní nohy
 

10. 11. 2013, 16.26:37

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist