Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

David Daceman: Šmrncovní akce CAPRO TEAM SHOW měla opět náboj!

cts-aerobiccz-010.jpgcts-aerobiccz-015.jpgcts-aerobiccz-018.jpg
cts-aerobiccz-020.jpgcts-aerobiccz-023.jpgcts-aerobiccz-028.jpg
cts-aerobiccz-032.jpgcts-aerobiccz-041.jpgcts-aerobiccz-044.jpg

Osmý ročník exhibice těch nejlepších TOP instruktorů, které sdružuje cestovní kancelář Capro, je opět za námi. V sobotu 12. 1. 2013 se všech třicet instruktorů a mnoho dalších představilo ve velké tělocvičně a dalších sálech University Karlovy - Hostivař. Pořadatelé mají již organizaci v malíčku, a tak celá akce proběhla bez problémů a průtahů.

Celý program odstartoval přibližně kolem deváté hodiny a plánovaný konec byl stanoven na 17 hod. Účast byla velice hojná, neboť se zúčastnilo přes 400 návštěvníků. Konferenciérské role se ujala profesionální instruktorka z centra Holmes Place Petra Jandová, která přítomné provedla celým programem. Návštěvník akce mohl čerpat hned ze dvou benefitů - a to, že celá akce byla zdarma a navíc mohli navštívit jakoukoliv cvičební stage, ve kterých probíhal pestrý program (přilehlé malé tělocvičny). Pokud jste byli už fyzicky zmoženi a kručelo vám v žaludku, v horním vestibulu bylo připraveno občerstvení ve formě bufetu, který nabízel teplé jídlo a pití.

Hned ze začátku proběhl klasický aerobic, Kick Box AE, Zumba double, Power yoga, European Tae Bo, Step AE, Body styling, Body Balance, Fitball, Dance yoga a mnoho dalších stylů. Kdo by si však myslel, že taneční fitness a aerobic je pouze výsadou žen, tak se hodně plete, na každé akci Capro Show je vždy na co se koukat, neboť i pánové instruktoři zde mají své čestné místo.

Návštěvníci mohli okusit i fitness novinku Port de Bras v podání skvělého bývalého tanečníka latinskoamerických tanců Viléma Matáše. Vilém se představil publiku nejdříve ve velkém sále se svou Zumbou a poté rychle přeběhl na lekci Port de Bras na malý sál. Vilda svou taneční kariéru pověsil na hřebíček a nyní se věnuje profesionálně výše vypsaným stylům fitness.

Další perličkou a milým zpestřením bylo vystoupení instruktorů Zumba® Pink Tria Terezy Zálešákové, Venduly Kořínkové a Davida „Dancemana“ Juřiny, kteří vtáhli návštěvníky akce do žhavých latinskoamerických rytmů a sklidili potlesk za jejich perfektně připravený program, který byl namíchán a sestaven speciálně pro akci Capro Show. Toto trio bylo složeno opět z bývalých sportovních tanečníků specializující se na latinu.

Zajímavý program si připravila dvojice Jana Ondráčková a V. Žáková, které představily netradičně pojatý fitness styl nazvaný Double Body Show, neboť využily jako cvičební pomůcku obyčejný ručník pro cvičení ve dvojicích. Tato dvojice také zvolila pro svou show neotřelý tzv. barmanský outfit, když nastoupila na podium v bílých košilích, černých kalhotách a u krku s černým motýlkem.

Lidé mohli zkusit i další hitovku s názvem Piloxing, spojení boxu a pilates v jednom, který předvedla dvojice M. Všetečková a M. Krejčová.

Jako třešnička na dortu bylo vystoupení „noumena“ a dlouholetého tanečníka, instruktora Michala Šubra, který převedl jeho energickou a živelnou Zumbu za účasti půvabné Jany Uhlířové. Ani další muž, taneční nadšenec Vojta Lacko, nezklamal, když na pódiu brilantně vystřihl zábavný taneční styl Musical Dance (pozn. Vojta měl krásné slušivé flitrové kšandičky – skvělý outfit).

Na závěr celé akce si vzal do parády již znavené návštěvníky se svým mixem dance aerobiku, Port de Bras a strečinku výborný lektor Roman Ondrášek. Jedním slovem – kdo na akci nebyl, o hodně přišel. Tak zase za rok se všichni těšíme.

Na podiu a v přilehlých sálech nechyběli ani instruktoři Kateřina Masopustová (Aerobic), Martina Barchánková (Kick box AE), M. Hanušová a H. Flajzarová (ZUMBA double), Pavla Rožumberská (Poweryoga), Katka Masopustová (European Tae – Bo), Martina Barchánková (Step AE), Alžběta Daňková (Port de Bras), Míša Ehrenbergerová (Poweryoga), J. Uhlířová a L. Tvrdoňová ( ZUMBA double), Jana Smahelová (Bodystyling), Helena Jarkovská (Fitball), Monika Hubáčková (Pilates), Hanka Kukrálová (European AE), Monika Hubáčková (Dancejóga), Helena Jarkovská (Zdravá záda), Valerie Lažo (ZUMBA), Lenka Kadlecová (BODYBALANCE), Romana Lorencová (Pilates), M. Všetečková a M. Krejčová (Piloxing), Jindra Bártová (Poweryoga), Romana Lorencová (Zdravá záda), Vojta Lacko (Musical dance), Lenka Jebousková (Flowin Slimming), Vláďa Ondra (Čchi kung ), Diana Vaníčková (Chi – Toning), Lenka Rumianová (Poweryoga ), Silvie Koubíková (ZUMBA).

David Danceman a jeho web

CK CAPRO a nabídka zájezdů na rok 2013

Nejčtenější reportáže na Aerobic.cz:

  1. IV. Aerobic kongres Trnava
  2. Dana Kučerová: BEST of FACE Czech na Hamru
  3. Mezinárodní Fitness Den v Plzni
  4. Eva Kubalová: Best of FACE CZECH
  5. Kajča Jarošová: Největší jóga festival ve střední Evropě aneb skvělá neděle na Reebok Yoga Sensation v Praze
  6. David Daceman: Šmrncovní akce CAPRO TEAM SHOW měla opět náboj!
  7. Lucie Reichlová: 3D FITNESS kongres - 8. ročník Pohyb a zdraví 2018
  8. Kongres Fitness story rozhýbal Olomouc
  9. VZP TOUR s Hankou Kynychovou vyvrcholilo v Praze
  10. Tělo a Mysl Tour 2016 v Plzni
 

text: David Daceman, účastník akce, foto: CK CAPRO – 15. 01. 2013, 09.36:17

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist