Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

FISAF AEROBIC and DANCE 2012

AUTOR FOTO: Zdeněk Poch, junior AUTOR FOTO: Zdeněk Poch, junior AUTOR FOTO: Zdeněk Poch, junior
Na Kladně se uskutečnilo MČR ve sportovním aerobiku a fitness týmech s názvem FISAF AEROBIC AND DANCE 2012.

Hlavní pozornost na sebe poutala tradičně kategorie žen, ve které se utkaly o prvenství Denisa Barešová, mistryně světa z roku 2010, a Tamara Jiříková z pražského Corridoor Clubu Jakuba Strakoše. Nakonec prvenství a titul získala Tamara Jiříková, sestra dlouholeté úspěšné závodnice Lucie Jiříkové.  Speciálně upozornit musíme na Jana Pochobradského,  několikanásobného mistra světa, který nedávno hlásil ukončení  závodní kariéry, ale je tu zpět – a i když měl za sebou dle jeho slov  pouze sedm tréninků, na prvenství to stačilo! Mistry republiky v kategorii páry se stali Daniel Komarov a Kateřina Šmejkalová z Aerobic Dancers Kladno a v kategorii týmy Radka a Tereza Cihlářovi a Kateřina Brabcová ze skvělé „líhně“ Fitness centra Báry a Hanky Šulcových.

Výsledková listina – finále FISAF AEROBIC AND DANCE 2012

Ženy:

  1. Tamara Jiříková, Corridoor Club Jakuba Strakoše 
  2. Denisa Barešová, Aerobic studio Čelákovice, o. s.  
  3. Karolína Svobodová, Juniorská škola aerobik Domyno Ivy Farářové
 
Muži:
  1. Jan Pochobradský, Sang o. s. – aerobic team Martina Duška
  2. Filip Hrdlička, Corridoor Club Jakuba Strakoše  
  3. Marek Johan, SK Olymp Trutnov o.s. (nový závodník v seniorech)
 
Páry:
  1. Daniel Komarov a Kateřina Šmejkalová, Aerobic Dancers Kladno
  2. Veronika Šindelářová a Pavel Sirotek, Juniorská škola aerobik Domyno Ivy Farářové  
  3. Kristýna Koubová a Robert Černý, Aerobic Dancers Kladno
 
Týmy:
  1. Radka a Tereza Cihlářovi a Kateřina Brabcová, Fitness center Báry a Hanky Šulcové
  2. Klára Birnbaumová, Jindřiška Prošková a Tamara Jiříková, Sport Academy Kladno
  3. Adéla Samešová, Barbora Poulová a Monika Cermanová, Aerobic Junior Club I. Mrňákové, Ústí nad Labem
 
Fitness týmy:
  1. Aerobic Dancers Kladno
  2. Aerobic Team Chuchle
  3. Fitness center Báry a Hanky Šulcové
 
Stepy
  1. Sport Academy Kladno
  2. OxyFan Příbram, Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
  3. Fit Studio Gábina, o.s.
 
Fitness teamy – HIP HOP teamy 
  1. Funky Dangers, TJ Slavoj Litoměřice
  2. SC NEXTYLE o.s.
  3. LSD Dancers, Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
 
JUNIOŘI  
Ženy:
  1. Kristýna Zahradníčková, Fitness studio Louny
  2. Tereza Tydlitátová, Corridoor Club Jakuba Strakoše
  3. Daniela Loffelmannová, Aerobik Club Čelákovice o.s.
 
Muži:  
  1. Nikolaj Stukalin (Sawin, Švýcarsko) - OPEN Finále
  1. Tomáš Posekaný (Sportovní klub MK Kladno) – Finále
 
Páry:
  1. Kristýna Loušová a Tomáš Posekaný, Sportovní klub MK Kladno
  2. Veronika Sosnovcová, Jan Heřman Aerobic studio Dvojka , Sedlčany
 
Týmy:
  1. Kučerová, Mrňáková a Kudláčková (Aerobic Club I. Mrňákové, Ústí nad Labem)
  2. Kalasová, Rybníčková, Vondrová, Aerobik  Centrum Brno
  3. Přibylová, Zahradníčková, Citová (Fitness studio Louny)
 
fitness týmy – Aerobik
  1. Fitness center Báry a Hanky Šulcové
  2. Aerobic Team Chuchle
  3. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
 
Stepy
  1. Junior S
  2. Fitstudio J. Boučkové, Železný Brod
  3. SRC Fanatic – Junior N
 
HIP HOP
  1. SC Nextyle o.s.
  2. Funky Dangers, TJ Slavoj Litoměřice
  3. S.D. 2 – DMC Revolution o.s.
 
KADETI (11 – 13 let)
Ženy:
  1. Tereza Kudláčková – aerobic club I. Mrň1ákové Ústí nad Labem
  2. Eliška Fajfrlíková, AE Club Lady Plzeň
  3. Anna Činková, Fitness center Báry a Hanky Šulcové
Muži
  1. Matyáš Vybíral – Aerobic team Chuchle
  2. Martin Ekrt – AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
  3. David Pilík  - Aerobic studio Dvojka Sedlčany
 
Páry:
  1. Veronika Frantová a Matyáš Vybíral, Aerobic team Chuchle
  2. Denisa Zadáková a David Jiran , Sportovní klub MK Kladno
  3. Martin Ekrt, Nikola Přibylová, AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
 
Týmy:
  1. Michková, Zankelová, Fefková, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
  2. Kalendová, Provazníková, Činková, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
  3. Uhlová, Leignerová, Sekerová, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
 
Fitness teamy – aerobik:
  1. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
  2. Aerobic Team Chuchle
  3. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
 
Stepy:
  1. Kadet S SRC Fanatic
  2. Kadet N SRC Fanatic
  3. Aerobic centrum Brno
 
HIP HOP
  1. SC Nextyle o.s.
  2. Funky Dangers, TJ Slavoj Litoměřice
  3. FUNK Kadet 1 AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
 
 
KADETI 8-10 let
Ženy
  1. Martina Brousilová, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
  2. Veronika Frantová, Aerobic team Chuchle
  3. Viktorie Prokopová, Akademie aerobiku Radky Hanákové
 
Teamy:
  1. Brousilová, Netušilová, Svobodová, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
  2. Kamešová, Švihálková, Smrčková, Sport klub ČASPV Kladno
  3. Nečasová, Obdržálková, Zimáková, GasiTeam Zlín 
 
Aerobik
  1. Sport klub ČASPV Kladno
  2. Aerobic team Chuchle Jahůdky
  3. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
 
Step
  1. Broskvičky, SRC Fanatic
  2. SC Aerobic Oxygen Příbram
  3. Fit Studio aerobiku J. Boučkové
 
Rozhodčí MČR 2012
 
Hlavní rozhodčí a artistic rozhodčí:
Táňa Šotková
Techničtí rozhodčí:
Jana Hájková
Jana Zachariášová
Artisitc rozhodčí:
Majka Skopová
Aerobní rozhodčí:
Jaromír Kučera
Dagmar Zitová
Lenka Vajsová
 

Kompletní výsledky jsou k nalezení na www.fisaf.cz.

Nejsledovanější příspěvky v rubrice Sportovní aerobik

  1. Fotogalerie: FISAF International European Fitness & HIP HOP UNITE championships 2012
  2. I. nominační závod Fisaf aerobic 2014 Louny
  3. Top hvězdy aerobiku a tanečního sportu 2008
  4. Fotogalerie: M-aerobik cup 2016
  5. Fotogalerie: Srdečné pozdravy z Ruska
  6. Fotogalerie: Junioři na ME 2104 ve Vídni
  7. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové letos na MČR 2015 ve sportovním aerobiku a fitness teamech opět potvrdil svou pozici jedničky ve světe aerobiku
  8. Fotogalerie: Phar Service Aerobic Cup Open 2005
  9. Kdo bude reprezentovat Česko na ME a MS ve sportovním aerobiku?
  10. Fotogalerie: Stupně vítězů na ME ve sportovním aerobiku 2014
  11. Zprávy z FISAF WORLD FITNESS CHAMPIONSHIP - Den 5.
  12. Dvacet let Českého svazu aerobiku FISAF: Hledání ztraceného času
  13. Fotogalerie: Ve dnech 10.-13.3.2016 se ve Zlíně uskutečnil jubilejní desátý ročník populárního mezinárodního závodu v aerobiku
  14. Fotogalerie: ME 2009
  15. Fotogalerie: MČR '99 ve sportovním aerobiku
  16. Zprávy z FISAF WORLD FITNESS CHAMPIONSHIP - Den 3.
  17. Fotogalerie: Kadeti na MS 2013 - všechny kategorie
  18. Fotogalerie: ME FISAF INTERNATIONAL EUROPEAN
  19. Fotogalerie: Mistry s Mistry - jaro 2016
  20. Kompletní zpráva o FISAF European Fitness Championships 2013
 

30. 04. 2012, 20.57:32

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu


Reklama Google:

 

TOPlist