Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

3D Fitness® kongres – Pohyb a zdraví 2011

V letošním roce proběhne již 4.ročník fitness kongresu a fitness veletrhu: „Pohyb a zdraví 2011“. Kongres se v posledních letech propracoval svým rozsahem a vysokou odbornou úrovní mezi nejkvalitnější fitness akce v České republice. Pro mnoho milovníků je akce doslova vlajková loď v nových trendech skupinového i individuálního cvičení v komerčních fitness centrech. 

Letošní ročník, který je již pevně naplánován na 12.11.2011 s sebou přinese celou řadu novinek, obměn a zejména ještě vyššího zkvalitnění odborné stránky kongresu „Pohyb a zdraví 2011“. V předchozích letech se vždy maximálně využívalo všech komerčních prostor hotelového komplexu a nejinak tomu bude i letos. Mnozí účastníci si již zvykli na velmi pestrý program podložený velmi vysokou úrovní prezentérů a přednášejících. V letošním roce se opět pokusíme pomyslnou laťku ještě o kousek posunout.

Co nás tedy čeká na kongresu Pohyb a zdraví 2011?

Hlavní hala A bude po celý den patřit tanečním lekcím. Bude se jednat o komplexní přehled tanečním spektrem, který v sobě bude zahrnovat to nejlepší co evropská a domácí scéna těchto dnů nabízí. Během 7 lekcí se nám představí ti nejlepší prezentéři německého producenta fitness hudby společnosti Move-Ya!  a to konkrétně  Anton Todorov a Andy Goller. Tito lektoři světové úrovně budou dominovat na tanečním podiu a svým show oslní nejedno instruktorské srdce. Mezi zástupci domácí scény nebudou v žádném případě chybět naši nejlepší čeští prezentéři jako Vláďa Valouch nebo Iva Mojžíšková.

Fitness aréna, která bude po celý den v barvách Fitness fx® bude představovat zcela nevšední fitness zážitek. Pro všechny milovníky skupinového tréninku budou připraveny lekce jako Pump fx,  Jump fx, Blast fx a také Stomp fx. Tuto ucelenou kompilaci britských prezentérů doplní Flexi Bar a na závěr skvělá Iva Mojžíšková se svou lekcí Port de Bras.

Absolutní lahůdkou na dortu je pro letošní ročník připravena prezentace cvičebních programů s využitím profesionálního nářadí Reebok®. Již od rána budou ve vzduchu kmitat stále více oblíbené Kettlebells, které budou doprovázet medicinbaly, Bosu a mnoho dalšího nářadí pod vedením skvělého olomouckého prezentéra a také lektora 3D Fitness Petra Peče. Po celý den bude Reebok sál naplněn nářadím pro skupinový i individuální funkční trénink a proto by žádný osobní trenér či profi instruktor, který to myslí s tréninkem skutečně vážně, neměl tento sál minout.
  
Kongres, který je určen především pro fitness profesionály, se nemůže v žádném případě obejít bez nářadí, které v posledních letech hýbe všemi komerčními centry a klinikami rehabilitace  -  bezesporu GRAVITY on Total Gym®. Tento unikátní cvičební program si pozvolna nachází také svůj prostor v českých profesionálních fitness zónách osobních trenérů a fyzioterapeutů. Skvělým nářadím, které můžeme vidět na každém fitness kroku je TRX®. Nářadí, které zavěsíme kdekoliv, dokážeme cokoliv a potrénujeme s kýmkoliv. Celý sál TRX čeká jen na ty nejlepší. O skvělý zážitek na těchto sálech se postará Vláďa Valouch, Jakub Wurzel, Jarda Lux, Jakub Strakoš a také přední evropští prezentéři jako Jihoafričan Michael Steel, Australan Greg Sellar čí Novo Zélanďan Steve Jack

Pohyb a zdraví 2011

Všem odborníkům zabývajícím se správným držením těla, efektivní funkcí stabilizačního svalstva či vlivem špatných návyků na posturu je připraveno několik lekcí a workshopů v sále Body and Mind. O odbornou stránku se postarají jedni z největších odborníků na tuto tématiku v české republice. Mezi spektrem lze zmínit špičkovou  fyzioterapeutku Petru Valouchovou a nebo specialistu na Pilates a Master instruktora Pilates Institute Daniela Mullera.

A tím to vše nekončí. Pro některé a to zejména pro managery a majitele klubů je připravena pestrá paleta odborných seminářů a workshopů. V těchto konferenčních sálech je omezená kapacita vzhledem k prestiži jednotlivých přednášek. Kdo by nechtěl osobně prožít kongresový den s takovými ikonami fitness scény jako jsou doc. Kolář, prof. Martiník, PhDr. Vrabec nebo manager fitness  řetezce Holmes Place Miron Ilinčev.

V předchozích ročnících si mohli zejména instruktoři vyzkoušet již více než 150 různých lekcí, seminářů či specializovaných přednášek. Celý kongres, který je umístěn do velmi atraktivních prostor kongresového centra Park Holiday Praha-Benice  nabízí všem účastníkům maximální komfort nejen v kongresový den, ale zejména skvělé zázemí pro všechny účastníky, kteří s kongresem spojili návštěvu Prahy či jiné aktivity v České republice. Velmi vysoký standard nastavený pořadatelskou firmou 3D Fitness, vždy ocení nejen všichni lektoři a přednášející, ale především aktivní účastníci kongresu.

 

Již nyní se na vás těší tým pořadatelů společnosti 3D Fitness s.r.o. a více info o této jedinečné fitness show naleznete na www.3dfitness.cz

Na co se můžete těšit:
Dance a jiné formy aerobicu
PUMP fx a jiné...
GRAVITY
TRX – GSTC a STC
Funkční trénink
Move it! - Kruhový trénink

 

03. 09. 2011, 16.32:20

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist