Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Nápovědníky

Nápovědník: Iva Hofmannová, novinářka, PR konzultant, překladatel, osobní trenér ve fitness, lektor Port de Bras® a BOSU® Core

Nápovědník: Iva Hofmannová, novinářka, PR konzultant, překladatel, osobní trenér ve fitness, lektor Port de Bras® a BOSU® CoreNápovědník: Iva Hofmannová, novinářka, PR konzultant, překladatel, osobní trenér ve fitness, lektor Port de Bras® a BOSU® CoreNápovědník: Iva Hofmannová, novinářka, PR konzultant, překladatel, osobní trenér ve fitness, lektor Port de Bras® a BOSU® Core

Povolání + životní motto + znamení zvěrokruhu
Novinář, PR konzultant, překladatel, osobní trenér ve fitness, lektor Port de Bras® a BOSU® Core
Motto: Ze dna existuje jen jedna cesta – vzhůru.
Znamení: Vodnář

Co mám nejraději na podzimu
Na podzimu se mi líbí jeho barevnost, na listech stromů dokáže vykouzlit neskutečné odstíny barev -  a pokud se přidá sluníčko, je to úžasná podívaná.

Kniha, která má čestné místo v mojí knihovně, případně proč právě tato
Moje knihovna je plná knížek o cvičení, zdraví a fyziologii. To je to, co mě baví. Hledat a učit se, stále objevovat něco o našem těle a jeho ohromných schopnostech. Další velkou skupinou jsou knihy o psychologii, psychice a lidské duši. Pro mě jsou duše a tělo svázány v jedno a navzájem se ovlivňují. Ale nejoblíbenější knížka? Asi Pan Kaplan má stále třídu rád. Proč, to nedokážu vysvětlit, to si musíte přečíst.

Film, na který se mohu dívat znova a znova
Miluji filmy a na ty, které se mi líbí, se dokážu dívat třeba stokrát a znovu objevím něco nového. Zase vyhrávají „lidské příběhy“: Forest Gump, Návrat vojína Rayena, Mouline Rouge, Sedm let v Tibetu, Seznamte se Joe Black, Marmeláda….

Muzika, která mi vždycky zvedne náladu
V muzice u mě strašně záleží na náladě a můj „záběr“ je dost široký. Hodně mě drží nad vodou muzikály: Mouline Rouge, Hair, Jesus Christ Superstar, soundtracky k filmům, miluju Stinga a Mercuryho (Queen). Líbí se mi hudba taneční, protože tanec uvolňuje emoce, a to je potřeba…

Můj ranní rituál

Můj ranní rituál ve dnech volna (pracovní dny rituál nemají, to je budík, koupelna a útěk na metro) je hlavně pozvolný. Pracuji dlouho do noci, a tak mám ráda pomalá rána. Něco dobrého „do sladka“ na snídani (moje oblíbené jsou müsli s jahodami a mlékem a také slabé kafíčko), k probuzení něco z TV a pozůstatek z doby novinařiny: internet. Co se kde stalo, děje, stane, kdo co komu řekl, co si kdo o čem myslí….a pak se o svoje začne hlásit můj syn, zvítězí ve mně „maminka“ a jdu vařit

Osvědčené trvalky mojí ledničky a spíže

Pokud se „trvalkami“ v lednici nemyslí jídlo, co tam je už trvale několik let až mu narostly nožičky, tak trvalkou v mojí lednici je mléko, vejce, tvaroh, šunka (i když ta tam dlouho nevydrží, tak to moc trvalka není). Ve skříni, které říkáme spíž, jsou vždycky těstoviny a müsli, citrony, zázvor.

Jeden oblíbený recept na zdravé jídlo a jeden na jeho pravý opak
Tak s receptem to bude těžké, protože už několik let opravdu nevařím -  v době aktivního trenérství jsem byla od rána do večera ve fitness a syn ve škole, každý jsme se stravovali sami, na což vůbec nejsem pyšná a pokud bych mohla něco změnit, toto bude první bod na seznamu. Naposledy jsem nakládala kuřecí „paličky“ v marinádě z kečupu, chilli, medu a česneku. A bylo to výborné. A výživová sebevražda? No jeje. Cheesecake, šlehačkový dort, tiramisu…..když ujedu, tak jedině na sladkém, protože nejím tučné, mastné ani uzeniny a knedlíky. U mě hrozí jedině otrava cukrem.

Co bych vzkázala čtenářům Aerobic.cz

Mám za sebou hodně složité životní období. Zbyla mi jen ta základní pravidla: Žijte každý den naplno, užívejte každou chvíli štěstí s blízkými lidmi, buďte šťastni, že jste jimi obklopeni a že je máte. Není to samozřejmost. Hýbejte se, protože pohyb přináší osvobození od starostí a stresu.
Dělejte to, co vám přináší radost a užijte si jí. A usmívejte se: na sebe i na ty kolem :-)

Nejčtenější Nápovědníky:

 1. Denisa Barešová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 2. Moje tipy pro zdraví: Táňa Bednářová Vovsová
 3. Tamara Jiříková: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 4. Nápovědník : Kristýna Lásková
 5. Nápovědník: Lucie Tvrdoňová, instruktor skupinových lekcí a výživový poradce
 6. Nápovědník: Lenka Velínská
 7. Nápovědník: Vendula Scheibová, Miss sportaerobic
 8. Nápovědník: Jiří Gruntorád
 9. Mili Pilátová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 10. Lea Grančič: Nápovědník
 11. Hana Dvorská, známá česká kaskadérka a instruktorka boot campu: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 12. Věra Macošková: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 13. Nápovědník: Radka Cihlářová
 14. Iva Mojžíšková: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 15. Nápovědník: Zita Svobodová
 16. Veronika Buriš Vrzbová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 17. Michaela Dobrá: Nápovědník
 18. Nápovědník: Radka Vandasová
 19. Daniel Müller: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 20. Tereza Tydlitátová: Nápovědník
 

17. 11. 2013, 19.13:44

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist