Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Střípky z historie Miss aerobik ČR

Ohlédněte se s námi, jak ten čas běží...

1996
V sobotu 18. května přijelo do haly SSK Motorlet v Praze-Radlicích 68 žen a dívek. Během jediného dne absolvovaly základní kolo a semifinále, kdy se rozhodovalo o 10 finalistkách. Byl u toho také student Fakulty tělesné výchovy a sportu David Huf. V rolích moderátorů Petr Salava a Václav Tittelbach. Na zahraniční soustředění jely finalistky do Itálie (Marina Romea). Finále moderoval Petr Salava, lektorkou byla Olga Šípková. 
Vítězka Kateřina Heyduková (Slavíková) je matkou 6letého Jakuba a 1,5roční Terezky.

1997
Tentýž systém výběru finalistek, které pak začátkem září zažily nádherný týden při soustředění v Tunisku. Finále moderoval Petr Salava.
 Vítězka Martina Kafková (Koblová) je matkou 4,5leté Terezky a půlroční Valerie.

1998
Třetí ročník a televize Nova rozhodla, že finále bude vysílat v sobotu hlavním vysílacím čase (20 hodin) s tehdy populárním moderátorem Slávkem Bourou. Poprvé se ujal režie Jiří Adamec, který se štábem přijel i na soustředění do italského letoviska Punta Marina. Poprvé se uskutečnila akce Miss aerobik tour, spíš jako informování veřejnosti o soutěži. 
Vítězka Jitka Škrlantová se nyní jmenuje již Suchá.

1999
Miss aerobik tour se zastavila ve 12 městech, jako lektorky se představily Jitka Škrlantová a Kamila Krynická (I. vicemiss). Poprvé se uskutečnilo samostatně základní kolo (duben) a semifinále (červen, vždy Sky club Brumlovka). Soustředění v portugalském letovisku Praia da Rocha. Premiéra soutěže MiniMiss aerobik, nultý ročník. Finále moderovali Petr Salava a Olga Šípková. 
Vítězka Kateřina Rálková je dosud svobodná.

2000
Poprvé dostaly příležitost dívky ze Slovenska a Adriana Bochňová se probojovala do finále. Závěrečná příprava se odehrála v mýtickém Egyptě. Kateřina Rálková obsadila 2. místo na soutěži Miss Eurosport. Finále moderovali Petr Salava, Jana Nováková a Olga Šípková. 
Vítězka Gabriela Čermáková-Kačerová je podruhé vdaná.

2001
Na scéně se objevil tanečník, lektor, choreograf a moderátor Yemi AD. Zahraniční soustředění v Turecku, v krásném prostředí hotelu Alantur na Turecké Riviéře. Finále se vysílalo v neděli večer (kvůli fotbalové kvalifikaci ČR-Bulharsko), poprvé se v něm objevily finalistky MiniMiss aerobik. Dvojice moderátorů Petr Salava – Jana Nováková (dosud).
Vítězka Jitka Kitlerová-Vavřenová je podruhé vdaná.

2002
Jedna z akcí Miss aerobik tour se uskutečnila na Slovensku – v Trenčíně. Na soustředění jely finalistky na Krétu. 
Vítězka Alena Malachová je dosud svobodná.

2003
Soustředění v kouzelném prostředí hotelu Aeneas v letovisku Agia Napa na Kypru. Novinka: finalistky předstoupily před porotu bez tradiční lektorky Olgy Šípkové s vlastní sestavou aerobiku. Dvacítka finalistek vybraná ze všech ročníků natáčela reklamní spot pro Poděbradku, hlavního partnera soutěže. 
Vítězka Jaroslava Dudková je dosud svobodná.

2004
V Trnavě se uskutečnil nultý ročník Miss aerobik Slovenska. Základní kolo a semifinále v Česku viděla hala Lužiny. Ve finále byl jednou z disciplín závod na spinningových kolech podle demonstrátora Tomáše Krmíčka. Premiéra kategorie Missis aerobik, tři nejlepší vystoupily s lektorem Vladimírem Valouchem v televizním záznamu. Soustředění ve španělském letovisku Lloret de Mar. 
Vítězka Jana Zábojníková je svobodná.

2005
Poprvé se uskutečnilo finále v nové Kongresové hale Top hotelu Praha. Jako lektor aerobiku se představil David Huf, mistr světa ve sportovním aerobiku. Soustředění finalistek se přesunulo kvůli teroristickému útoku z egyptského letoviska Sharm El-Sheikh do Hersonissosu na Krétě. Pošesté moderovala finále Jana Nováková (tradičně s Petrem Salavou), poprvé jako nastávající matka.
Vítězka Nikola Vykydalová je svobodná.

2006
Miss aerobik tour se změnilo na tzv. postupové kolo. Pouze úspěšná účast tady zaručovala postup přímo do semifinále (v kategoriích mini, kadet a junior zůstalo celostátní základní kolo). Finále se uskutečnilo opět v Top hotelu Praha, znovu s lektorem Davidem Hufem. Soustředění finalistek viděl řecký ostrov Samos. Posedmé moderovala vrchol akce Jana Nováková; poprvé jako Adamcová (svatba se konala právě na Samosu) a poprvé jako matka syna Daniela! Letní tuzemská soustředění desítky dívek se uskutečnila v nádherném prostředí Anenských slatinných lázní v Lázních Bělohrad. 
Vítězka Kateřina Wiesnerová je svobodná.

2007
Finále opět viděl Top hotel Praha, tentokrát s moderátory Petrem Salavou a Světlanou Zárubovou a poprvé ho vysílala TV Prima. V roli lektora aerobiku se objevil Roman Ondrášek. Příprava znovu probíhala v Anenských slatinných lázních, přímořské soustředění pak v tureckém letovisku Side.
Vítězka Monika Horáková je svobodná.

 

02. 03. 2008, 13.05:13

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist