RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

We Run Prague

Jedná se o desetikilometrový závod, jehož trať vede historickým centrem Prahy. Závod, který se konal 1. září 2012,  úspěšně dokončilo celkem 6 573 běžců z 6 591.  We Run Prague byl letos součástí velké běžecké série závodů WE RUN, které se zúčastní 395 500 běžců ze 32 zemí z celého světa. Nike tímto přináší všem běžcům další inspiraci a navíc jim nabízí motivaci prostřednictvím technologie Nikeplus, kterou v současné době používá více než 7 milionů členů.

Závod odstartoval moderátor Tomáš Hanák a spolu s Bárou Špotákovou a Carlem Lewisem, legendárním americkým atletem a 9tinásobný olympijským vítězem. Mezi běžci bylo i české celebrity. Na start se postavili například fotbalisté Sparty, umělci z La Putyka či herec Marek Taclík.

Novinkou pro letošní rok byla speciální relaxační zóna pro ženy - NikeWomenZone. Kde se dámy po běhu mohly zrelaxovat, zkrášlit s Biodermou a otestovat novou fitness aplikaci NikeTraining Club.

Nejrychleji do cíle doběhl Ondřej Fejfar v úžasném čase 30:38:8 minut, který navíc vybojoval vítězství i svému týmu, a jenom pět minut za ním doběhla první žena, Květa Pecková s časem 35:39:6 minut. Vítězům pogratulovala olympijská vítězka Bára Špotáková, bronzová medailistka Zuzka Hejnová a již zmiňovaný Carl Lewis. Dále pak byli vylosování ze všech účastníku dva šťastlivci, kteří získali účast na nočním běhu v Tel Avivu. Po závodě si pak všichni užili skvělou We Run Prague party.