Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Seznamte se: FREESTYLER

01.jpg02.jpg03.jpg
04.jpg05.jpg063.jpg

Představujeme Vám novinku ve fitness v České republice „FREESTYLER“, dokonale propracovaný cvičební systém. Cvičení probíhá na pevné podložce, ruce a nohy jsou spojeny s podložkou gumovými tubami s rozdílnou obtížností.   

FREESTYLER je sport pro začátečníky i pokročilé, pro všechny věkové kategorie. Zahrnuje funkční 3D multi-svalové pohyby upravené do zábavné, jednoduché, bezpečné a velice účinné formy cvičení. Cvičení na FREESTYLER zařízení vychází z přirozených každodenních pohybů a nabízí nekonečné množství cviků a sestav. Cvičení na FREESTYLER umožňuje maximální rozsah pohybu, pracuje s odporem a zlepšuje tak koordinaci, ohebnost a celkovou fyzickou kondici.

Tento jedinečný systém nabízí širokou škálu choreografií: aerobikové lekce, silový trénink, směs latinských tanců, pilates, rehabilitační cvičení, atd....  FREESTYLER systém je vhodný pro skupinové lekce ve fitness centrech, pro domácí použití, pro rehabilitační účely ve zdravotních centrech i přípravu sportovců ve sportovních klubech, apod...

Toto zajímavé cvičení si můžete nyní vyzkoušet v nově otevřeném sportovním centru Euforie na Smíchově, Štefánikova ulice 43a (Arbesovo náměstí).

 

text: David Zvolenský, Euforie, foto: archiv autora – 13. 10. 2009, 10.57:57

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist