Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Věra Ludvová před European Star Dance & Fitness Show 2012

Věro, co se u vás změnilo od doby, kdy jste vyplňovala Nápovědník pro Aerobic.cz v roce 2009?
Spousta věcí … v podstatě jsem s projektem European Star Dance & Fitness Show, který jsme nastartovali v roce 2001, prožila už neuvěřitelných deset let. Začínali jsme v Přerově s Lenkou Velínskou, Lukášem Kolkem a nezapomenutelnou Charlottou Andersson a postupně se na pódiu v přerovské tenisové hale vystřídaly špičky světového tanečního aerobiku (Dimitris Koutras, Per Markussen, Israel Mallebre, Maria C Stumbeck, Balasz Fuzessy, Rober Sorrensen, Eliana Telleria a další). Je skvělé, že si na tuto tradiční akci můžeme pozvat i výborné české a slovenské instruktory, kteří  jsou také velkou inspirací pro všechny účastníky.Věra Ludvová

A na co se nejvíc těšíte v souvislosti s akcí letos?
Opět na atmosféru, která je v Přerově vždy fantastická a motivuje mne do pořádání dalších ročníků.Samozřejmě na lektory, kteří k nám letos přijedou, ze zahraničních Anastasia Alexandriri a z české špičky pak na Zuzanu Švíkovou, Lukáše Kolka a Romana Ondráška. Nemohu opomenout účastníky akce, nadšence, kteří na tuto akci jezdí ze všech koutů České republiky i Slovenska, kterým tímto také děkuji za přízeň.

A teď trochu osobnější otázka: Jaký je váš návod na to v tom dnešním uspěchaném světě stále tak dobře vypadat?
… jeee dekuju, to je milé slyšet  …
Tedy smíchejte následující ingredience: dvojčata Anička a Honzík (4 roky), práce, co mne baví; chápající partner; sport, zábava a setkávání s přáteli příležitostně, dovolená v Jugoslávii … a pak už jen samá pozitiva a sociální jistoty… V poslední době mne zaujala knížka „Kam se poděl můj Sýr?“ od Spencera Johnsona a tak se snažím jít tam kde je Sýr a radovat se ze života a také koukat, kde by mohl být i Sýr Nový.

A dodržujete třeba nějakou jarní očistu, když máme konečně tady ty jarní dny? 
Řekla bych, že se delší slunečné dny a přicházející jaro mne nabíjí energií samy o sobě …Všem Vašim čtenářům přeji krásné jaro v pohybu a budu se těšit na setkání třeba v Přerově.

 

27. 03. 2012, 08.17:24

Přečtěte si také

Rozhovory na Aerobic.cz

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist