Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

European Star Dance and Fitness Show 31. 3. 2012

European Star Dance and Fitness


Poslední březnovou  sobotu (31.3.) si můžete v Přerově zatančit, zacvičit a pobavit se na jedné z největších akcí svého druhu v ČR a na Slovensku s názvem European Star Dance and Fitness Show. Špičkoví prezentéři ze zahraniční i domácí scény se představí v několika lekcích, zahrnujících různé styly tance i tanečního aerobiku a body & mind aktivit. Absolutní novinkou bude lekce s názvem rouge dance – dancing on heels, velmi populární tanec na podpatcích.

Mezi hlavní hvězdy, které na Moravu přijedou, patří Lukáš Kolek, Roman Ondrášek a Zuzana Švíková. Letos  poprvé do Přerova navíc zavítá i krásná a smyslná „řecká bohyně“ Anastasia Alxandridi.

Připraven je také bohatý doprovodný servis: dárky pro každého účastníka, pitný režim a celodenní cattering s profesionálním kuchařským studiem, ochutnávky, losování vstupenek, či prodejní a prezentační stánky, které  jsou jako vždy nezbytnou součástí.

Více také na www.stardanceshow.cz

European Star Dance & Fitness Show jaro 2012

Sobota 31.3.2012
Přerov - tenisová hala
Začátek v 10:00

Anastasia Alexandridi - profil

Rodnou zemí této talentované lektorky a tanečnice je Řecko, což je na první pohled znát z její krásy a temperamentu. Momentálně však Anastasia žije a působí v Německu, kde pořádá workshopy, kurzy a kde vyučuje dance aerobic ve všech jeho modifikacích (MTV aerobic, LATIN aerobic, HOUSE aerobic…).
Anastasia studovala tanec na Jerusalem Academy of Music and Dance a také na prestižní High College Jazz Dance v New Yorku. Od září 2000 do současnosti, tedy již 12 let, pracuje oficiálně jako International Dance Presenter ve společnosti  A.F. STUDIES.

Její specializací, jak sama uvádí, je aerobic s využitím kinetické energie – aerobic s prvky jógy, pilates a klasického tance, či  její vlastní „vynález“ – aerobic s metodou countdown. Třešničkou na dortu jsou pak její lekce, momentálně velmi populárního, rouge dance – tance na vysokých podpatcích. V Přerově se můžete těšit na 3 lekce s Anastasiou, a to dance aerobic, dále již zmiňovaný rouge dance, nebo také dancing on heels, na což Vám doporučujeme vzít si s sebou pohodlné boty na podpatku. Třetí hodinou ve stylu body & mind pak bude „kinetic energy class“, jehož je Anastasia autorkou a sklízí velký ohlas na akcích po celém světě.

 

03. 03. 2012, 20.13:39

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist