Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

REEBOK zahájil motivační kampaň LIVE WITH FIRE

Celosvětová kampaň LIVE WITH FIRE je oslavou lidí, kteří vylepšují svůj život aktivním pohybem. Značka REEBOK tak pokračuje ve svém poslání přinášet lidem potěšení z cvičení pro kondici a inspirovat je k aktivnímu zájmu o smysluplný život.  

Kampaň LIVE WITH FIRE 2013 sjednocuje marketingové aktivity značky zaměřené na kondiční sporty a zdravý životní styl.

Tváří české kampaně LIVE WITH FIRE je vedle talentované zpěvačky Lucie Vondráčkové, o které jsme již psali, božský Jaromír Jágr, idol všech žen. Právě on představuje v rámci fitness tréninku na bilboardech, jenž nejde přehlédnout, oblečení Reebok Δ a boty RealFlex. Produkty jsou vhodné pro jakýkoliv fitness sport. Celá kolekce je inspirovaná CrossFitem.

Aktuální kampaň navazuje na loňskou, která prezentovala program CrossFit jako symbol sounáležtosti lidí naladěných na stejnou notu. Nyní jde REEBOK ještě o krok dál, neboť LIVE WITH FIRE doslova vyzývá všechny k cestě za svými sny.

Co je CrossFit?

Intenzivní cvičební a soutěžní program, který se stal během krátké doby fenoménem v USA a západní Evropě -  zpevňuje tělo a zároveň pozitivně působí na celkovou kondici. CrossFit je vhodný pro muže i ženy, začátečníky i pokročilé - intenzitu cvičení si každý volí sám.

CrossFit, jenž propojuje základní prvky gymnastiky, atletiky a silového tréninku, můžete cvičit v tělocvičně nebo doma a přitom být díky WOD (Workout of the Day) v kontaktu s ostatními "spoluhráči".

Není jistě náhodou, že si REEBOK pro svou kampaň vybral právě úžasného hokejistu Jaromíra Jágra, který nejednou prokázal, že „týmový duch“ pro něho není prázdnou frází…

Jaromír Jágr pro REEBOK: LIVE WITH FIRE

 

15. 04. 2013, 21.28:54

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist