Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

REEBOK: Zkuste dobře vyšlápnutou cestu

Je mi velkou ctí zde oznámit, že se hlavním partnerem Aerobic.cz pro rok 2013 stala značka REEBOK. Děkujeme za podporu.

Myslím, že nikomu, kdo se kdy jen trochu více věnoval aerobiku, není nutné tuto slavnou značku představovat. Mně se jako první vybaví kvalitní boty, které jsou nepostradatelným základem pro vybavení na aerobik. Sama jsem v nich kdysi začínala a stejně tak si pamatuji, že v nich závodily snad všechny naše legendy sportovního aerobiku, včetně nezapomenutelného mužského tria Holzer, Strakoš, Valouch.

Reebok

Když jsem se nedávno ptala čtenářů Aerobic.cz, zda používají boty REEBOK, přišla mi celá řada milých slov. Za všechny vybírám takový malý vzorek a slibuji, že v podobném duchu budeme k povídání o vašich zkušenostech vracet. Vždyť co je víc, než osobní doporučení?  

Používám boty značky REEBOK princess. Po zkušenostech s jinými značkami mi připadají lepší a komfortnější. Navíc jako bílá obuv vypadá elegantně,“ říká Denisa Barešová, mistryně světa ve sportovním aerobiku v kategorii Ženy, a dodává: „Dříve jsem měla vysoké nad kotník, nyní se mi lépe osvědčil nízký typ.“

Další úspěšnou uživatelkou bot REEBOK je Kristýna Koubová, mistryně světa v kategorii fitness týmy: „Dříve jsme závodila v kotníčkových závodních botách, nyní závodím v REEBOK princess, které ráda každému doporučím. Jsou sice nízké, což může někomu vadit, ale skvěle drží špičky a na závod jsou super. Ve vysokých ´reebokách´ se dá pak běžně chodit i venku a jsou v dostání v mnoha barevných variací, což je super.“

Boty REEBOK nosí také závodníci ze Sportklubu Oxygen Příbram, který patří mezi deset  nejúspěšnějších týmů v České republice věnující se závodní činnosti ve sportovním aerobiku a fitness družstvech. Na svém kontě má řadu úspěchů - od nejnižších soutěží až po soutěže pohárové, kvalifikační, MČR, ME A MS., za který jmenujme ten největší - získání titulu čtyřnásobných mistrů světa ve  FITNESS STEP v kategorii dospělých (2012, 2011,2010 a 2009). „Klub má kolem šedesáti závodníků a několik desítek dětí, které se na závodní kariéru teprve připravují,“ upřesňuje Markéta Severová, která si zažila atmosféru MS na vlastní nohy :-)

Tolik hvězdy sportovního aerobiku první velikosti. Ale Reebok podporuje každého v hledání cesty, jak využít svůj potenciál a dosáhnout vysněných cílů. Inovativní technologie, propracované střihy, zajímavé detaily a trendy barevné kombinace přenáší do kolekcí určených jak pro profesionální sportovce, tak pro ty, kteří sportují pro svůj dobrý pocit a zábavu.

Lucie Reichlová, vynikající ostravská instruktorka
, která se zaměřuje na taneční styly a má na svém kontě i řadu soutěžních úspěchů (Master Class, Individual Trophy) mi napsala: „Před časem jsem si koupila v jednom sportovním obchodě právě boty Reebok.  Zpočátku jsem hodně váhala, zda si je vzít, protože byly z broušené kůže a bála jsem se, že to začne praskat. Paní prodavačka mě ujistila, že je to kvalitní materiál a že to určitě praskat nebude. No dobrá. Cena byla luxusní, vypadaly velmi pěkně a nožky v nich se cítily spokojeně. Boty jsou kotníkové a  samozřejmě odpružené, což je v aerobiku nepostradatelné. A dnes už mohu říct, že na ně nedám dopustit a určitě se opět vrátím k této značce.“

A pak jedna čtenářka Aerobic.cz, která nemá sice žádné zlaté medaile, ale nevynechá žádnou pořádnou akci, kde to žije aerobikem: „Boty REEBOK byly moje první a jiný už nebudou!“ 

Reebok

Značka Reebok se ovšem nevěnuje pouze dámské fitness obuvi, ale i pánské tréninkové. A pak samozřejmě ta krásně barevná lifestylová kolekce Reebok Classics, kterou vám také představíme brzy obrazem.

A na závěr ještě jedna perlička. Věděli jste, Reebok je jediná značka, která má vlastní sport? Více o CrossFitu se dovíte zde.

REEBOK, hlavní partner Aerobic.cz pro rok 2013

 

text: Marcela Macáková, šéfredaktorka Aerobic.cz, foto: REEBOK – 08. 02. 2013, 08.09:53

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist