Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Lucie Vondráčková pro REEBOK (Dance kolekce)

V rámci partnerství se značkou Reebok vám přinášíme krátký rozhovor s půvabnou zpěvačkou, majitelkou charakteristického hlasu a nezkrotného temperamentu, Lucií Vondráčkovou, jež je tváří Dance kolekce Reebok. A myslím, že toto spojení byla skvělá volba, že by se tu asi nenašla vhodnější osobnost, neboť Lucie má pohybové nadání snad od samotného pána boha. A navíc je velmi milá a vstřícná. Ačkoliv má volného času nemnoho, obratem poslala odpovědi, za což velmi děkujeme.

Lucie, vaše pěvecká kariéra jde ruku v ruce s tou „taneční“. Vaše videoklipy jsou plné pohybu a života. Co pro vás sporot osobně znamená? Věříte tvrzení, že pohyb je lék?
Pohyb je elixír mládi a zároveň zlepšovač nálady. Pokud se cítíte jako papiňák a máte hlavu plnou starostí, tak třeba už 40 minut běhu dokáže kouzla! Spousta věcí si v hlavně urovnáte a přijdete na nová řešení.

Pobýváte často mimo naši republiku. Co teď frčí podle vás v zahraničí ve fitness studiích, resp. co vás nejvíce oslovilo?
Nejsem teď moc častým návštěvníkem fitness center,  ale podle mě vedle všech nových zumba fitness a hodně silových tréninků bude stejně pořád evergreenem stepper a běžící pás. To jsou takoví Beatles mezi vším novým, co přichází a odchází…

Lidí, kteří holdují tanci a tanečním směrům ve fitness, obvykle s nadšením mluví o slavných muzikálech, v kterým našly svou lásku k pohybu. Ovlivnily třeba i vás nějak filmy Chorus line, Flashdance a Hříšný tanec?
Ano. A nejvíc určitě Chorus line! Tam je tolik úchvatných variaci a kroků, že se je můžete  učit celý život :-)
Hodně jsem samozřejmě vycházela i z tanečních klipů. V dobách videokazet bylo tlačítko PAUSE na ovládači úplně prošoupané :-)
A možná i proto klipy tak ráda sama točím :-)

A jde vám to! :-)

Děkujiza rozhovor,

Marcela, www.aerobic.cz

Lucie Vondráčková  pro REEBOK (Dance kolekce)

 

18. 02. 2013, 10.11:22

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist