Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Pohyb a zdraví 2011 očima Lucie Pragrové

Miroslav Jirčík se svým 3D Fitness Teamem pořádal v sobotu 12. listopadu 2011 „3D FITNESS CONVENTION a FITNESS EXPO - Pohyb a zdraví 2010“. Tato akce se konala již po čtvrté, a to v Praze Benicích v luxusních prostorách hotelu Park Holiday. V rámci  kongresu probíhal i „Dance Mania 4“, při kterém byl možný vstup pouze do dvou hal, kde probíhaly nejen taneční lekce.

Trendy ve fitness a funkčním tréninku

Podle 3D Fitness je tento kongres atraktivním místem, kde se setkávají profesionální odborníci a společnosti v oblasti fitness. Účastníci kongresu se zde opět mohli seznámit s posledními trendy ze světa fitness a funkčního tréninku. Stejně jako v předchozích letech byly na programu kromě skupinových lekcí obory funkčního tréninku jako TRX, GRAVITY nebo REEBOK FITNESS, dále také AQUA, Body&Mind, TOMAHAWK s programem Indoor Cycling a profesionální přednášky zaměřené na kulturu těla a činnosti spojené s pohybem a zdravím.

FOTOGALERIE: Momentky z akce (klikněte zde)

Organizačně byla akce velmi dobře připravena. Při vstupu do hotelu účastníci kongresu dostali kromě malého dárku vstupenky na jednotlivé lekce, které si předem rezervovali online. Těmito vstupenkami se poté prokazovali při příchodu na konkrétní lekce. Parkování i stravování bylo také zajištěné, k dispozici byly skříňky v šatnách.

Lucie Pragrová: Můj sobotní cvičební program

Kongresový den jsme zahájili s Vláďou Valouchem, který se svou lekcí Dance Aerobic předčil mé očekávání. Obávala jsem se „klasické“ aerobikové hodiny, ale nakonec jsem si hodinu příjemně užila. Možná to bylo i lepší než plánovaný double aerobic, kdy většinou nastane menší zmatek.

Kongres Pohyb a zdraví očima Vláďi Valoucha (klikněte zde)

Druhou hodinu jsem si vyzkoušela pro mě nové X-Co a po velmi dlouhé době jsem si zacvičila s Flexibarem. Tuto hodinu vedla velice profesionálně Lenka Fasnerová. Třetí hodinu jsem se vyřádila a poctivě zpotila na lekci Indoor Cycling - Tomahawk Poland Team. Čirou náhodou lekci vedla stejná instruktorka jako loni, což mě trošičku zklamalo, že nevyzkouším někoho nového, ale na druhou stranu jsem hned věděla, že se bezvadně projedu. Možná škoda, že letos nebyla možnost využít sportester a promítat tepové frekvence na zeď jako loni.

 Pohyb a zdraví 2011

Hvězdy aerobiku: Iva Mojžíšková a Lenka Velínská

Při hodinové pauze probíhal v hale A doprovodný program – ukázka sportovního aerobiku a novinka funkčního tréninku Move-It! Po pauze následovala hodina, na kterou jsem se moc těšila – Dance Ride s Ivou Mojžíškovou! Báječná choreografie, precizní metodika, perfektní finálovka! Nemělo to chybu! Poté jsem si nemohla nechat ujít Step Choreo s Lenkou Velínskou! Lenka jako vždy nezklamala a naučila nás výbornou choreografii plnou inspirace, je zkrátka mým vzorem.

Před poslední hodinou se letos poprvé celkem netradičním způsobem losovala tombola přímo panem Miroslavem Jirčíkem. Na kongresu jsme si tedy nejen zacvičili, ale i pobavili.

Daniel Muller: Kongres Pohyb a zdraví 2011 tak nějak z druhé strany (klikněte zde)

 

text: Lucie Pragrová, foto: Lucie Pragrová – 22. 11. 2011, 21.42:10

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist