Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kongres Pohyb a zdraví očima Vláďi Valoucha

V sobotu 12.11. jsem se jako prezentér zúčastnil jedinečného kongresu Pohyb a zdraví v Benicích u Prahy, který je určený všem fitness instruktorům, majitelům fitness center a především lidem, které baví zdravé hýbání se.

GRAVITY, TRX, Move it

Tento rok si všichni zúčastnění mohli zacvičit na jedinečných lekcích s předními prezentéry, ale jak už je tady zvykem, také si vyzkoušet celou řadu novinek. Základním kamenem celé akce byl funkční trénink a všechny jeho podoby a možnosti. Bylo tak možné si na vlastní kůži vyzkoušet GRAVITY, TRX, Move it (novinka kruhových tréninků), Pump FX, Zdravá záda atd…

Nabídka byla opravdu pestrá a myslím, že stejně jako já se do konce nikdo nenudil a odvezl si z kongresu kromě krásně procvičeného těla i řadu poznatků, které dále využije v praxi.

GTS Total Gym

Já jsem trávil nejvíce času u svých oblíbených strojů GTS Total Gym a systému cvičení na těchto strojích GRAVITY. Jsem rád, že už cvičení získává své jméno a doufám, že si trenéři a majitelé uvědomili, jak důležité je mít tento stroj k dispozici nabídnout tak pestré klientele to nejlepší. Už 4 roky se přesvědčuji o tom, že s tímto strojem můžu nabídnout kvalitní a zravé cvičení nejen sportovcům, ale i starší klientele, která je častým návštěvníkem fitness center.

Kongres byl opět povedený a mě může jen mrzet, že jsem neměl  čas zajít na všechny věci, které mě zajímali. Třeba příště…

www.valouch.cz

 

text: Vladimír Valouch – 22. 11. 2011, 21.48:20

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist