Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jana Šťastná: Londýn s Viveca Jensen

Jana Šťastná: Londýn s Viveca JensenJana Šťastná: Londýn s Viveca JensenJana Šťastná: Londýn s Viveca Jensen

Že miluju Piloxing a Piloxing Barre je jasná věc už pár let. V lednu byl uveden na fitness trh další program z rodiny Piloxingu – Piloxing Knockout. Uf, strašná dřina už na pohled. Tohle jsem si myslela, že mě mine. Ale nebyla bych to já, kdybych to nechtěla vyzkoušet. Vidět Adélku Hurníkovou v LA ve studiu Vivecy, už to byl zážitek a příval energie. „To musím zažít!“ řekla jsem si.

Adélky hodina byla nabitá energií, já padala na ústa, ale endorfiny doslova stříkaly. Super, úžasný, chci ještě, chodit na Adélku budu, ale hodiny nepovedu.

  • Informace, že letos Viveca nedorazí do Prahy, mě moc mrzela a bylo mi to líto. Hned nato se ale ke mně dostala informace, že samotná Viveca školí v Evropě Piloxing Knockout.

Ten, který kolem mě měl jen projít… Jedu. Super, mám i parťačku. Kupujeme letenky, bukujeme kurz a hotel. Hotovo. Těšíme se s Věrkou Macoškovou jako malé holky.

  • Den D nastal, letíme. V Londýně obě poprvé, nevadí, stejně z něj nic neuvidíme. Časový harmonogram je jasný: 3 hodiny v letadle, 3 hodiny v MHD, 8 hodin v hotelu a 8 hodin v tělocvičně.

Začínáme Masterclassem pod vedením Vivecy a jejího týmu. Je to jízda, ani nitka suchá asi po 15 minutách. Nevím ani, jestli je výhoda, že vím, co mě čeká. Cvičit pod vedením samotné zakladatelky programu mě nenechává chladnou a jedu na tisíc procent. Co mi prošlo u Adélky, tady neprojde. Užívám si to a jedu. Bolí všechno a fakt si sahám na dno, ale ten pocit překonání sama sebe, ten si vychutnávám.

Celý den strašně rychle utíká, teorie střídá praxi a ani moc nepřemýšlím nad tím, jak mě bude bolet celé tělo. Den končí předáním certifikátu, fotkou s Vivecou a naším krátkým rozhovorem, kdy jí říkám, že v Čechách milujeme Adélku a že i když letos Viveca do Prahy nepřijede, my přijedeme za ní.
Odlítáme.

Jana Šťastná: Londýn s Viveca Jensen

Jsem doma a trénuju každý den. Manžel kroutí hlavou, ale já vím, že musím. Že chci co nejdřív tu energii Vivecy  předat i svým klientkám, protože jim bude dělat dobře jako mě. Vím, že za čas vystřídá Piloxing Knockout zase nějaká novinka, ale taky vím, že tato dřina se vyplatí a přinese mi ještě hodně radosti a dobré nálady.

Viveca Jensen je každopádně žena, která mě velmi inspiruje a já už dnes vím, že při další možné příležitosti si nenechám hodinu s ní ujít.


Jana Šťastná

Jana Šťastná


Kvalifikace:

Aerobic, Zumba, Piloxing, Booty Barre

profil na Aerobic.cz

Nápovědník: Jana Šťastná, Aerobic, Zumba, Piloxing a Booty Barre instruktorka

Jak jsem si užila Piloxing® na Reebok WELLNESS MARATHONu 2013

 

 

 

text: Jana Šťastná, foto: Jana Šťastná – 12. 05. 2015, 08.15:27

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist