Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Finále celorepublikové soutěže v aerobiku Mistry s mistry

01.jpg02.jpgaerobik1.jpg
aerobik2.jpgaerobik3.jpgaerobik4.jpg
aerobik5.jpgaerobik6n.jpg

Dne 19. listopadu 2011 se konalo dlouho očekávané finále soutěže v aerobiku Mistry s mistry. Díky rekordnímu počtu diváků, kteří významně přispěli k hezké atmosféře, a dobře naladěným a pečlivě připraveným závodníkům se poslední závod letošní sezóny opravdu povedl. Závodníci za své výkony na závodní ploše byli štědře odměněni...

Sponzoři

Každý závodník měl možnost ochutnat některý z produktů značek Kofola a Emco, štarší už se těšili na počtení v časopisu Koktejl. Mistry s mistry odměňovali i obřími plyšáky, sportovním oblečením, hračkami, kosmetikou Nivea a dalšími cenami od našich partnerů. Na ty nejúspěšnější čekalo i několik hodnotných poukázek od firmy Bootcamps nebo Corridoor, díky kterým se výherci mohou těšit na letní sportovní soustředění 2012 nebo kurzy in-line bruslení.

Stejně jako v každém městě, i v Praze závodnice vyhrávali knížky od nakladatelství Grada. To vybralo kromě jiného i průvodce po zajímavostech daných lokalit, kde se závody konaly. Isostar doplnil energii nejstarším kategoriím. A o ty mladší se postaral Fragment s opravdu nádhernými knížkami. Toto není ani zdaleka konečný výčet dárků a cen od našich partnerů.

Organizátoři

Velký dík si zaslouží i regionální organizátoři: manželé Zimovi a Lída Linhartová, Jana Lébrová, Hetzendorfovi a paní Brožková, Eliška a Silva Galíkovi, Michaela Seilerová a Vanda Šulcová, Hanka Dvořáková, manželé Šťastní a další. Všem patří velký dík protože jejich práce významně pomohla s realizací celkové úspěšné tour Mistry s mistry.

Nejlepší fotka

Kromě vyhlášení výsledků samotných závodu se odměňovalo i za nejlepší fotky. Vítězkami podle hlasování na našem profilu na facebooku se stala autorka týmu z Otrokovic, jejíž fotka měla 392 hlasů a odnášela si tak dárečky od firmy Coty. Vítěze podle mistrů vybíral Petr Jánský, mistr světa ve sportovním aerobiku.

Gratulace a fotky s naší mistrovskou porotou (Jakubem Strakošem, Davidem Holzerem, Mirkou Zimovou, Honzou Novosadem, Gabčou Zikovou , Pavlem Sirotkem a Danielem Komarovem) nebraly konce a podle ohlasu byly pro závodníky velmi pozitivním zážitkem.  Věříme, že i závěrečná show s mistryní světa s úžasnou Olgou Šípkovou byla velkým zážitkem, na který se vyplatilo počkat.

Kdo vyhrál Mistry s mistry?

Velký pohár "mistrů" si odvezl nejúspěšnější klub letošní sezóny Gasi do Zlína. Jelikož se jedná pohár putovní, šikovné Gasičky se s ním mohou právem pyšnit až do dalšího finále Mistry s mistry. Šťastní závodníci, spokojení trenéři a hrdí rodiče, to je důvod, proč nás baví věnovat hodiny času přípravě této soutěže.

Všem trenérům děkujeme za přízeň a poctivou práci s dětmi (která je závod od závodu vidět!), rodičům za trpělivost a závodníkům moc gratulujeme! Těšíme se v příštím roce! Výsledky a více fotek najdete na www.mistrysmistry.cz.

Za tým Mistry s mistry

Eliška Strakošová

 

text: Eliška Strakošová, foto: archiv Mistry s mistry – 26. 11. 2011, 11.07:12

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist