Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Nová soutěž v aerobiku Mistry s mistry

V tomto roce odstartovala nová celorepubliková soutěž v aerobiku Mistry s mistry. Patroni soutěže jsou trojnásobní mistři světa ve sportovním aerobiku Jakub Strakoš a David Holzer. Ti budou během roku, společně s dalšími mistry světa a Evropy, objíždět Českou republiku a hodnotit výkony závodníků této soutěže. Závodů se může zúčastnit kdokoli, bez rozdílu věku a výkonnostního zaměření. Více se dozvíte na www.mistrysmistry.cz

První závod této soutěže proběhl v sobotu 19. 2. 2011 v Ústí nad Labem. Soutěže se zúčastnilo okolo 200 závodníků z různých měst České republiky. Síly si tu mohly poměřit města jako je Plzeň, Slaný, Liberec, Písek, Praha, Litoměřice, Tachov, Český Brod, Mnichovo Hradiště, Lysá nad Labem, Hradec Králové, Benešov, Ústí nad Labem, Olomouc, Krupky, Děčín a další - od závodů v komerčním aerobiku, kdy závodníci cvičili podle lektorů Elišky Strakošové a Davida Holzera, přes pohybové sestavy až ke sportovnímu aerobiku.

Soutěž Mistry s mistry spolupracuje s dětskými domovy a proto i na těchto závodech jsme přivítali 4 dívky z dětského domova v Teplicích. Stejně jako ony i všichni ostatní dostali kromě diplomů i dárky od našich partnerů. Děkujeme KOFOLE za pitný režim s produkty Rajec, Jupík a Kofola. Dále nakladatelství Grada, magistrátu města Ústí nad Labem, rehabilitace Kateřina v Děčíně, paní Linhartové, OKIM, PRŮMSTAV, časopisu Koktejl a samozřejmě i Aerobic.cz, který je mediálním partnerem.

Mistry s mistry

 

27. 03. 2011, 20.16:39

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist