Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová a Peter Serge Butko zvou na Vánoční Bazar v Mokré čtvrti 2012

 Vánoční Bazar v Mokré čtvrti 2012

Herečky Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová a režisér Peter Serge Butko pořádají 14. až 16. prosince  v Divadle DISK DAMU již podeváté tradiční charitativní Vánoční Bazar v Mokré čtvrti.

Předměty určené k prodeji mohou lidé přinášet v pátek 14. prosince od 10 do 20 hodin do Divadla DISK DAMU v Karlově ulici č. 26. Darovat lze cokoliv: keramiku, knihy, bižuterii, oblečení, umělecká díla, elektroniku... jakékoli předměty, které mohou někomu jinému udělat radost.

V sobotu 15. a neděli 16. prosince od 10 do 20 hodin je bazar otevřen všem, kteří zatouží po nevšedním vánočním dárku nebo chtějí prožít příjemné chvíle v adventním čase. Atmosféru dokreslí koledy v podání cimbálové muziky Michala Horsáka. Kromě tří hlavních protagonistů bude v Divadle Disk možné potkat také další známé osobnosti, třeba Ivana Trojana, Jirku Macháčka nebo Marka Taclíka, kteří se na bazaru tradičně stavují.

Vánoční bazar v Mokré čtvrti bude tradičně zakončen zábavným koncertním večírkem Snesitelná lehkost pití v Lucerna Music Baru v pondělí 17. prosince od 20 hod.

Výtěžek Vánočního bazaru jde vždy na dobročinné účely. poskytuje možnost přímé podpory konkrétních projektů prostřednictvím několika kliků na webu. Podporu pravidelně získává například Klub ŽAP sdružující ženy s nádorovým onemocněním. „Držíme se našeho záměru, dopřát zážitky lidem, kteří si je nemohou dovolit, třeba dětem

Letošní fotografii pro vizuál Vánočního bazaru v Mokré čtvrti nafotila známá fotografka Lucie Robinson. Zatímco Aňu a Táňu oblékla do krásných šatů a dárečků, Peter tentokrát zůstal nahý, jen s kaprem.

Do charitativního Vánočního bazaru v Mokré čtvrti mohou lidé přispívat kdykoliv i přímými finančními dary na číslo účtu: 5835748028/5500.
Další informace a aktuality na facebooku https://www.facebook.com/vanocnibazar. Pozor, adresa webových stránek Vánočního bazaru v Mokré čtvrti se od letošního října mění na www.vanocnibazar.com (stránka www.vanocnibazar.cz nebude dále v provozu).

Nejčtenější články na téma Vánoce:

 1. Vánoční dárky 2009
 2. Fitness vánoční cukroví
 3. Vánoční dárky: Co koupit jako dárek na Vánoce 2011?
 4. Nejlepší vánoční dárky od značky Reebok
 5. Nejkrásnější kosmetické balíčky pro Vánoce 2011
 6. Vánoční cukroví nově a zdravě
 7. Filetování kapra: Jak správně nakrájet vánočního kapra
 8. Kniha: Nejlepší dárek k Vánocům, s kterým nemůžete udělat chybu
 9. Nejlepší vánoční dárky pro každého od značky Philips
 10. Vánoční hudební novinky II.
 11. Další nabídka pro vaši nadílku
 12. Vánoční hudební novinky I.
 13. Voňavé Vánoce 2012
 14. Nejkrásnější Vánoce s Tchibo
 15. Vánoční pell mell: Dárky poslední záchrany
 16. Nejlepší vánoční cukroví - trochu netradičně
 17. Tipy na dárky na Vánoce 2013
 18. Vánoční Avon balíčky 2013
 19. Hrnková pivní vánočka
 20. Čokoládové cookies s džemem
 

20. 10. 2012, 13.40:53

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist