Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Vánoční hudební novinky II.

WESTLIFEMichal DavidSusan Boyle
IL DIVOPetr Hapka, Michal Horáček a Ondřej Brzobohatý: Tante cose da vederTony Bennett
Britney SpearsJackson MichaelTomáš Klus

Pro základní informace o titulech najeďte myší na přebaly CD.

Z deníčku Marcely Macákové, zakladatelky Aerobic.cz:

Zjistila jsem pár zajímavostí k výše uvedením hudebním novinkám. Stručně a jasně:

Britney Spears Live: The Femme Fatale Tour

Pro ostrý obraz a dobrý zvuk, jak říkával Miloš Skalka, si teď ovšem můžete pořídit Blue-Ray, kde bude obraz ještě ostřejší... :-)

Záznam srpnového koncertu z Toronta obsahuje 20 skladeb včetně hitů z aktuálního alba Femme Fatale.

Michal DAVID: Čas vítězství

Po dlouhých devíti letech přichází nekorunovaný král českých „hitmakerů“ Michal David s novým studiovým albem „Čas vítězství“. Mimochodem už jste viděli muzikál Děti ráje?

Michael Jackson: IMMORTAL

Projekt IMMORTAL připravoval uznávaný hudební designer Kevin Antunes (spolupráce například s Justinem Timberlakem, Rihannou nebo Madonnou). Kevin strávil více než rok ve studiu, aby svěžím a tvůrčím přístupem uchopil více než 40 největších hitů a sestavil tak kompilaci, která umožní posluchačům zaposlouchat se do hudby Michaela Jacksona ze zcela nového úhlu, ale zároveň zachová sílu legendárních písniček, včetně Michaelova charakteristického a nezaměnitelného hlasu.

Petr Hapka, Michal Horáček a Ondřej Brzobohatý: Tante cose da veder

Nové album přináší stejnojmennou píseň z úspěšného lyrikálu Kudykam v osmi různých interpretacích! Svůj hlas této skladbě propůjčila společnost umělců, která se v této sestavě sešla poprvé a dost možná i naposledy - Petr Hapka, Karel Gott, Jaromír Nohavica, Katarína Knechtová, Jiří Suchý, Dan Bárta, Szidi Tobias a Aneta Langerová.

Tomáš Klus: Racek

Album obsahuje 14 písní a bylo nahráno doma. Produkce se ujali Tomáš Klus a Jiří Kučerovský. Obal alba ve formátu Digipack je vytvořen z portrétních kreseb znázorňujících oba protagonisty. Zajímavá je i skutečnost, že tyto výtvarné počiny pocházejí z dílny samotných fanoušků.

A pozor: Kdo má doma ještě gramofon na „černé desky“, může si vychutnat album jako za starých dobrých hudebních časů…

Tony Bennett: Duets II

Legendární zpěvák Tony Bennett oslavil úžasné 85. narozeniny dokončením nahrávání s Lady Gaga, Arethou Franklin a dalšími pojmy hudebního světa. Kromě poslední studiové nahrávky Amy Winehouse jde o Michaela Bublé, k.d. Lang, Sheryl Crow, Mariah Carey, Andrea Bocelliho, Queen Latifah a Willie Nelsona. Co dodat? Opravdový hudební svátek…

 

29. 11. 2011, 09.42:42

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist