Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Václav Krejčík: REEBOK YOGA SENSATION se blíží!

Vždycky jsem snil o tom, že se v Praze podaří udělat akci, jež se organizuje ve všech světových metropolích. Chtěl jsem ji vždy zorganizovat, ale pak v kontextu všech nutností a okolností jsem to vzdal. Bylo by to na malou společnost moc.

V prosinci mi přišel e-mail od Reeboku, že plánují velkou akcí a jestli bychom se mohli nad projektem setkat. Neváhal jsem. Neváhal jsem tak proto, že má první spolupráce na první knížce Powerjóga byla v roce 2003 právě s Reebokem.

Václav Krejčík: REEBOK YOGA SENSATION se blíží!

Roky šly a vyvíjely se ........a najednou se píše 2014 a ve spolupráci s Reebok v Česku mám možnost se účastnit jedinečné akce v Evropě. REEBOK YOGA SENSATION, která se uskuteční v O2 Aréně 25. května 2014. Je to jeden z mých snů a tak moc děkuji.

  • Množství lidí, kteří cvičí jógu a jsou spolu bez předsudků, mentálního omezení a názoru. Prostě jsou spolu! To je Reebok a 02 Arena. Budu rád, když tam budete i vy!

V jednotě všech možných stylů je síla. Jeden je vždy méně, než dva a více, a tak přijďte cvičit, relaxovat, meditovat, být sami sebou a to vše 25. května. Mnozí moji kolegové budou s vámi cvičit. Nás všechny mohou dělit bariéry, styly, postupy, ale zná však někdo odpověď na to, co je správně? Já si myslím, že ne, a tak Reebok Yoga Sensation je právě ten mezník, kdy můžeme společně vnímat množství cest a stylů jógy, které máme rádi. Přijďte a zažijete úžasný den plný jógy.

A za sebe musím říci, že živý orchestr bude v hlavní hale doprovázet například pozdravy slunci a také mou závěrečnou relaxaci....meditaci.......pohodu! A má lekce je poslední. Když jsem byl dotázán, co bych chtěl cvičit, řekl jsem, že nic! Chci relaxovat a třeba.....být v pohodě! A tak k tomu budu mít za zády živý orchestr s naprostou peckou! Bedřicha Smetanu a krásu, jež se jmenuje Má Vlast. Je to silná emoce -  až husí kůže naskočí. A to je život a zažít se to dá jen jednou.

Těším se na vás, stejně jako mnoho dalších instruktorů jógy!

Václav Krejčík: REEBOK YOGA SENSATION se blíží!

 

06. 03. 2014, 15.51:39

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist