Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Tipy na akce s nápadem

První zářijovou a zároveň poslední prázdninovou neděli v 11 hodin zahájí společnost SONNENTOR, známá také pod názvem Sluneční brána, v moderním areálu na kopci nad historickými Templářskými sklepy „Čejkovické bylinkové slavnosti“. SONNENTOR otevře své sluneční brány všem zájemcům o zhlédnutí procesu výroby čajového sáčku od výkupu bylinek přes zpracování až po jejich balení. V pořadí již 4. ročník se ponese ve znamení sv. Hildegardy a slavnostního otevření přírodní zahrady – Bylinková zahrada sv. Hildegardy, která bude zajímavým obohacením zážitkové exkurze do výroby čajů zvané Bylinkový ráj. S nadcházejícím zářím – měsícem biopotravin, chystá společnost SONNENTOR navíc otevření své první podnikové prodejny mimo Čejkovice. V nádherných historických prostorách objektu Modrá hvězda na Šilingrově náměstí v samotném centru Brna bude v pondělí 2. září zahájen prodej kompletního sortimentu SONNENTOR nabízející více než 700 produktů.

Dne 22. 8. 2013 otevírá společnost Deichmann v Praze na ulici Na Příkopě svoji 99. prodejnu v České republice. Nová prodejna přivítá zákazníky rozlehlým a moderně navrženým prostorem s velkým výběrem obuvi a doplňků pro dámy, pány i děti – vždy s garancí nejlepší ceny! Nová prodejna Deichmann tak potěší všechny příznivce módy.

Ve vybraných prodejnách značky Lindex a na www.lindex.com bude 4. října uvedena kolekce Matthew Williamsona pro Lindex. Deset procent z prodejní ceny bude věnováno na boj proti rakovině prsu. V ČR výnos z prodeje kolekce podpoří Alianci žen s rakovinou prsu, konkrétně projekt Bellis Young & Cancer soustředící se na mladé pacientky s tímto onemocněním.

Nakupování v obchodních centrech nebývá většinou kulturním zážitkem. V srdci Prahy však existuje místo, kde se budete při nakupování cítit jako v umělecké galerii.  Nákupní galerie Myslbek patří již tradičně k místům, které hostí různé kulturní akce, zejména pak výstavy. Od začátku září bude k vidění také nová exklusivní série fotografií od známého českého fotografa Matúše Tótha.

Zábavný scénický cyklus Opera nás baví přibližující svět opery dětem i jejich rodičům pokračuje v září už třetím dílem: Ten bude věnován osobnosti Wolfganga Amadea Mozarta. Pouze jediné představení o díle, životě i době geniálního skladatele, který už jako malý chlapec udivoval publikum coby zázračný klavírní virtuóz, uvidíme v premiéře na jevišti Stavovského divadla v Praze v neděli 29. září v 10.30 hod.

Centrum Chodov chystá pro své zákazníky skutečně originální program Módní Chodov ve stylu světových „Fashion Weeks“. Každý týden od 7. září do 4. října bude patřit jedné z předních módních destinací - italskému Milánu, americkému New Yorku, britskému Londýnu nebo francouzské Paříži - a značkám, které v centru tato města a země prezentují. Zákazníci si budou užívat mnoha módních přehlídek ozdobených účastí Českých Miss Elišky Bučkové a Terezy Chlebovské nebo Miss České republiky Anety Vignerové či Lucie Křížkové (Váchové). Připraven bude také bohatý tematicky laděný zábavný program i netradiční doprovodné aktivity a soutěže. Tváří a ambasadorkou jedinečné kampaně Módní Chodov se stala světová topmodelka Tereza Maxová. V blízké době proto budou moci návštěvníci centra také podpořit její nadaci nákupem výrobků oblíbené charitativní kolekce TERIBEAR.

Smích, pláč, úžas, strach i šílenství ve tvářích hereček a herců Švandova divadla nabídne výstava divadelních fotografií Zaostřeno na divadlo ve spodním parteru Obchodního centra Nový Smíchov. Celkem třiadvacet černobílých velkoformátových snímků z aktuálních představení divadla tu bude vystaveno od 10. září do 26. října. Prohlídka výstavy je zdarma, otevřeno je denně od 7.00 do 24.00 hod.

Nejčtenější články v rubrice Letem světem:

  1. StarDance od 3. listopadu 2012 každou sobotu na ČT1
  2. Jak fotila Dana Morávková v Egyptě pro značku značku Pevonia Botanica
  3. Jak se připravit na jaro
  4. Den matek: Co koupit hezkého? Jak si udělat radost?
  5. Kateřina Protivínská se vdala
  6. Dívka ČR 2013: 4. ročník soutěže
  7. Co zabalit na dovolenou?
  8. Tipy na hudební dárky 2008
  9. Jak být krásná v létě
  10. Česká Miss 2012 v plném proudu!
 

20. 08. 2013, 20.06:28

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist