Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Tipy na hudební dárky 2008

Když už nevíte ohledně výběru dárků kudy kam,
hudební CD v té vaší krizi vždy pomohou vám...!

Christina Aguilera - Keeps Gettin Better
Christina Aguilera se rozhodla rekapitulovat svoji hvězdnou kariéru. Na albu nazvaném Keeps Gettin‘ Better: A Decade Of Hits najdete kromě hitů, od Genie In A Bottle, Lady Marmalade až po stále aktuální Hurt, i novinkovou skladbu Keeps Gettin‘ Better, která se stala i novým singlem.

O.S.T. - Anglické jahody
ANGLICKÉ JAHODY, nový český film režiséra Vladimíra Drhy. Film se odehrává během jedné noci a jednoho dne 21. srpna 1968. Doprovází ho tři autorské písně Tomáše Kluse s názvy Malčik, Chybíš mi a Navěky. Tomáš si zde zahrál i malou roli kytaristy Slámy. Další písně, které ve filmu uslyšíte, jsou například: Náhrobní kámen od Petra Nováka, Bratříčku, zavírej vrátka Karla Kryla, Danny Boy Karla Gotta a další.

Beyonce - I Am ........ Sasha Fierce
Megahvězda Beyoncé připravila na vánoční trh své v pořadí třetí sólové studiové album. Po rozpadu Destiny's Child vtrhla Beyoncé na sólovou dráhu a zejména albem B'Day potvrdila svou pozici, když debutovala na #1 prodejní hitparády. Prvním singlem z alba se stala píseň If I Were A Boy.

Dido - Safe Trip Home
Britská megastar Dido přichází s dlouho očekávaným albem Safe Trip Home. Pod albem je jako producent opět podepsán její bratr Rollo Armstrong a album opět přináší 11 velice emotivně silných písní. Jako první singl byla vybrána píseň Don‘t Believe In Love. Album vychází na CD a v limitované edici také s bonusovým CD.

Michal David - Disco 2008
Album s výběrem největších diskotékových hitů Michala Davida DISCO 2008 navazuje na úspěšné album Love Songs, na kterém se nového zvukového kabátu dočkaly jeho nejznámější balady. CD DISCO 2008 obsahuje remaky všech zásadních šlágrů jako jsou Non Stop, Colu pijeme Colu, Céčka, My máme prima rodiče, To zas byl den a další. Bonusem je nová verze duetu s Ivetou Bartošovou - To je naše věc.

Michal Horáček - Ohrožený druh
Michal Horáček si na albu Ohrožený druh předsevzal vytvořit pásmo ženských příběhů tak, jak je vytváří běh lidského života. Některé texty napsal na hudbu (Paola Conteho a Tanity Tikaram), většinu však předložil vybraným českým a slovenským skladatelům. Na konečné podobě alba se tak sešla pestrá společnost: Petr Hapka, Jarda Traband Svoboda, Milan Vyskočko, Hana Robinson, Ivan Hlas a Čechomor. Mezi zpěvačkami - vypravěčkami příběhů - se objeví např. Natálie Kocábová, Sidi Tobias, Lenka Nová, Tereza Nekudová a další. 1. singlem byla zvolena skladba Paola Conteho v podání Lenky Nové a Nadi Válové - Jak ten chlap se na mě dívá.

Muller/Lasica - Muller zpieva...
Müller zpívá Lasicu, Lasica zpívá Müllera, Müller a Lasica zpívají Filipa. Samotný název už napovídá, jaký netradiční počin připravili zpěvák Richard Müller společně s hercem Milanem Lasicou. Vybrali písně předčasně zemřelého slovenského skladatele a pianisty Jaro Filipa, ke kterým při jejich vzniku oba pánové napsali texty. A aby to bylo o to zajímavější, písně s texty Richarda Müllera zpívá Milan Lasica a naopak texty Milana Lasici zpívá Richard Müller, a to vše na hudbu Jaro Filipa... čímž je definitivně vysvětlen název alba. Písně jsou v nových aranžích, které napsal, a zároveň celé album i produkoval, Oskar Rozsa.

Pink - Funhouse
Zpěvačka P!nk patří mezi největší hudební hvězdy současnosti. Stačí se ohlédnout za posledním albem, ze kterého vzešlo celkem pět celosvětových hitů, včetně singlů Who Knew, U+Ur Hands nebo Dear Mr. President. Albová novinka, která se na pultech obchodů objeví 27. října, nese název Funhouse a na prvním singlu So What spolupracovala P!nk opět s Maxem Martinem.

Elvis Presley - Christmas Duets
Historicky první album vánočních duetů krále rokenrolu...
TRACKLIST: Blue Christmas • I’ll Be Home For Christmas • Here Comes Santa Claus (Right Down Santa Claus Lane ) • Santa Claus Is Back In Town • Silent Night • White Christmas • Merry Christmas Baby • O Little Town Of Bethlehem • Silver Bells • O Come, All Ye Faithful • The First Noel • If I Get Home On Christmas Day • Winter Wonderland

The Priests
Nový projekt The Priests, který začíná vzbuzovat vlnu zvědavosti po celém světě, tvoří trojice praktikujících knězů Eugene O‘Hagan, Martin O‘Hagan a David Delargy ze severního Irska. Na albu nazvaném velice prostě The Priests najdete celou řadu známých duchovních a klasických skladeb v jejich mistrném vokálním podání. Další zajímavostí je i informace, že veškeré finance, které tato trojka vydělá prodejem svého alba, budou věnovány vybraným charitativním organizacím.

Marek Ztracený - Ztrácíš
Mladá a čerstvá krev na tuzemské hudební scéně. Třiadvacetiletý hudební talent, zpěvák, skladatel a pianista, kterému je skládání písniček dáno shůry. Dokazuje to i pilotní singl „Ztrácíš se“, který se stal hitem na českých rádiích. Takhle se to naposledy povedlo snad jen skupině Kryštof s Lolitou… Není divu, podobně silná píseň tu totiž opravdu dlouho nebyla. Krajčovi tehdy při startu média přisoudila nálepku „český Brad Pitt“, co asi přilepí na Marka? Český Chris Martin z Coldplay nebo Ryan z One Republic? Marek se ovšem obejde bez nálepek - i cynik totiž pozná, že v tom klukovi je něco hodně původního, vzácně čistého a pravdivého, že to prostě funguje a že umí. Český pop tak může mít nový mužský objev - hlas „se srdcem na dlani“, s vlastním klavírním doprovodem a hlavně s velkým autorským darem (hudba i texty). Nedávné vítězství se zmíněnou singlovou písničkou na mezinárodním hudebním festivalu Carpathia v polském Rzeszowě mezi stovkou soutěžících z celé Evropy lze brát jako malé oficiální potvrzení zvenku... Nové album produkoval Martin Ledvina, který spolupracoval mj. s Anetou Langerovou a Lenkou Dusilovou. Spolu s Markem si sami nahráli všechny nástroje, přizvali jen bubeníka Adama Kollera. Výsledkem je hudební upřímnost - aranžmá i sound slouží dvanácti písničkám, o kterých Marek říká, že to jsou „trošku zpovědi“.

Kamil Střihavka a Leaders! - 365 
Český “rockový Ježíš” Kamil Střihavka přichází po 6 letech se svojí sólovou deskou s názvem “365”. Společně s kapelou Leaders! připravili ve studiu Svárov 17 .písní. Kamil Střihavka je nejen autorem všech skladeb na albu, ale zároveň i producentem. První singl “Tvou vinou” nasazen do českých rádií. V návaznosti na vydání desky bude následovat koncertní turné.

 

foto: SONY BMG MUSIC ENTERTAINMENT (CZECH REPUBLIC) s.r.o. – 29. 11. 2008, 12.24:01

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist