Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Den matek: Co koupit hezkého? Jak si udělat radost?

Jarní sety kosmetiky La BASTIDANE potěší všechny milovníky vůní La ProvenceBalíček péče o tělo Baylis & Harding v ovocem poseté krabičce potěší všechny ženy, které mají rády ovocné vůně k dostání v síti parfumerií Marionnaud Vedle kuchařky uvádí Dita na trh svůj značkový porcelán. Nazvala ho
Sety tělové kosmetiky Marionnaud Bath Line ukryté v praktické k dostání v síti parfumerií Marionnaud Yankee candle léto 2012šperky PANDORA představují v tomto čase nový začátek v podobě setu prvního náramku PANDORA
Tom Tailor LIQUID Balíček tělové kosmetiky Baylis & Harding k dostání v síti parfumerií Marionnaud .Viaderm Complete je unikátní nutrikosmetický výrobek, který obsahuje ověřené aktivní látky s maximálním účinkem zvyšujícím kvalitu vlasů, kůže a nehtů.

Datum letošního Dne matek připadá na neděli 13. 5. 2012.

Marionnaud

V síti parfumerií Marionnaud luxusní hodinky jako dárek za nákup – ke každému nákupu v hodnotě nad 2.500 Kč dostanou všichni zákazníci krásné hodinky Marionnaud v elegantním barevném provedení (na výběr bude fialová nebo černá barva). Nabídka platí od 30. dubna do 13. května 2012 nebo do vyprodání zásob.

Pandora

Nejen děti přejí svým maminkám ke Dni matek. S tím jak čas běží, může i maminka popřát své dceři, která už se sama stala maminkou. Svou podporu a štěstí může ztvárnit v roztomilých přívěscích, které budou její dceři vždy připomínat podporu, kterou v ní má. Milé a pozorné „děkuji“ se šperky PANDORA mohou říci i muži. Narodil se klouček, nebo holčička i v takové roztomilé podobě umí dánští designéři ztvárnit nezapomenutelný okamžik. Přívěsek kočárku s vyrytým srdíčkem znázorní lásku a štěstí, které jsou v něm schované - v tom od značky PANDORA i v tom skutečném.

Tom Tailor

Moderní osvěžující vůně Tom Tailor LIQUID jsou jako stvořené pro ženy, které si umí život opravdu užít, jsou optimistické a přirozené. A milují sport :-)

MEXX

Tváří kampaně MEXX Spring Edition 2012 je oceněná filmová a televizní německá herečka Diana Amft (Holky to chtěj taky, Kluci to taky chtěj, Deník doktorky). Krásná blond hvězda je známá pro svou přirozenou krásu a překrásný úsměv, které dokonale ztělesňují nové vůně MEXX Spring Edition 2012.

Viaderm Complete

Unikátní nutrikosmetický výrobek, který obsahuje ověřené aktivní látky s maximálním účinkem zvyšujícím kvalitu vlasů, kůže a nehtů.

Puma

Dvě nové osvěžující vůně čerpají inspiraci z krásné Jamajky. PUMA zachytila energizující barvy, nádherné slunce a uvolněnou radostnou náladu Jamajčanů, a to vše vlila do flakónu! A kdo jiný by měl reprezentovat vůně PUMA Yellow & Green než pozitivní a inspirativní nejrychlejší muž světa z Jamajky Usain Bolt?! Vyhraj s PUMOU nový iPad! Zákazník, který v období 21.5. – 30.6.2012 zakoupí jakoukoliv vůni PUMA, může soutěžit o nový iPad! Podrobná pravidla na www.vyhrajspumou.cz

Yankee candle

Přečtěte si příběh značky a zamyslete se...

Nejčtenější materiály v rubrice Letem světem

  1. StarDance od 3. listopadu 2012 každou sobotu na ČT1
  2. Jak fotila Dana Morávková v Egyptě pro značku značku Pevonia Botanica
  3. Jak se připravit na jaro
  4. Den matek: Co koupit hezkého? Jak si udělat radost?
  5. Kateřina Protivínská se vdala
  6. Dívka ČR 2013: 4. ročník soutěže
  7. Co zabalit na dovolenou?
  8. Tipy na hudební dárky 2008
  9. Jak být krásná v létě
  10. Česká Miss 2012 v plném proudu!
 

09. 05. 2012, 13.50:18

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist