Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Jitka Václavíková Kaiglová: Proč si nenechám ujít akci Nepostradatelní?

V sobotu 7. 11. 2015 se bude konat výjimečná akce: Nepostradatelní aneb aerobic maratón s legendami. I když možná pro řadu mladých sportovních nadšenců na první pohled akce, o které neví, co si mají myslet,  pro mě úžasná vzpomínka na mé aerobikové začátky a zlaté časy aerobiku v ČR.

V dnešní době ovládá fitness a skupinové lekce řada nových směrů, nejrůznějších pomůcek a zahraničních hvězd. Pojďme trochu zavzpomínat na dobu minulou, kdy se v každé školní tělocvičně cvičil aerobik a vzhlíželi jsme k sportovním idolům, kterými byli převážně „naši“ čeští lektoři, většinou zároveň reprezentanti ve sportovním aerobiku.

A na koho že se můžeme těšit? Osazenstvo bude čistě mužské. To je výzva, dámy!Jitka Kaiglová Václavíková

Tady jsou:

Slavná trojka SVH: Jakub Strakoš, Vláďa Valouch a David Holzer

Mistři světa a Evropy ve sportovním aerobiku mistři světa a Evropy ve sportovním aerobiku 2000, 2001 a 2003.

Osobně jsem se setkala s Vláďou Valouchem na školení Gravity letos zjara. Skvělý zážitek a motivace.

Daniel Müller

Dana určitě znáte jako propagátora a vynikajícího lektora pilates v ČR. Sama jsem jej zažila na několika kongresech. Daniel vždy inspiruje, donutí k zamyšlení o práci na svém těle a pobaví. Bude zajímavé jej vidět na pódiu s aerobikovou sestavou!

David Huf

Mistr světa a Evropy ve sportovním aerobiku v kategorii párů 1997 – 1999. Vzpomínáte na oživení tanečních lekcí bojovými prvky? Právě David je zakladatelem kickbox aerobiku, který byl hitem tělocvičen. Vzpomínám si na jeden sportovní den v Karlových Varech v r. 2008, kde jsme dostali pořádně do těla - posilování, úsměvy a sdílená energie!

Václav Krejčík

Vicemistr světa ve fitness týmech 2003 a mistr republiky ve sportovním aerobiku 1993. Dnes Vašek své srdce odevzdal na plno různým jógovým stylům a dělí se o svůj um s ostatními. Šíří kolem sebe klid a pohodu. S Vaškem jsem se setkala v roce 2012 na školení Výživového poradce a na pár dalších akcí.

Jitka Kaiglová Václavíková

Nevím jak vy, ale já si „nepostradatelné“ určitě ujít nenechám a připravím z ní reportáž pro Aerobic.cz . Staré dobré časy a hvězdy „mých“ začátků na podiu spolu na jedné úžasné akci, která tu ještě nebyla.

Profil autorky pozvánky na Aerobic.cz
 

Slavná trojka SVH: Jakub Strakoš, Vláďa Valouch a David Holzer

Přijďte zavzpomínat na zlaté časy českého aerobiku se svými oblíbenými lektory.

Více informací a vstupenky zde.

 

foto: archiv autorky – 17. 09. 2015, 12.00:32

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist