Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Lenka Krutská a její NEPOSTRADATELNÍ nejen v aerobiku

Muller, Krejčík, Huf, Valouch, Strakoš, Holzer, tito pánové byli opravdu nepostradatelní ve své době, kdy byl aerobik číslo jedna ve skupinovém cvičení.

Sportovní odpoledne či celodenní akce přitahovaly jako magnet nás, nadšence a závisláky na sportu jménem aerobik. Vzpomínám, jak jsme jezdili po celé republice na různé aerobní show včetně skvělých osmihodinových maratonů, kde nám naši „velcí muži aerobiku“ předváděli své úžasné choreografie, lektorské nadání i kouzlo osobnosti. A dokázali nás do jedné strhnout a vybičovat do takového nadšení, že se to doslova vařilo i v obrovských sportovních halách.

Díky všem těmto „nepostradatelným“ a pro mne mezi ně patří i ženy jako Olinka Šípková a další, nás spousta podlehla kouzlu tohoto sportu natolik, že jsme svůj volný čas trávili v tělocvičnách a učebnách, prošli kurzy, složili zkoušky a také se postavili proti dalším nadšeným tvářím jako instruktoři.

Ať už se tomu věnují někteří z nás profesionálně nebo pouze jako koníčku,  srdce nám všem bije pro stejný sport, který jednotlivce rázem spojí v jeden celek a z tělocvičny odcházíme s úsměvem na tváři, jiskřením v očích a hřejivým pocitem u srdce.

  • To je svět aerobiku.

Všechny ty osobnosti vnímám celé roky, každý z nich už se vydal svým vlastním směrem, podle svého přesvědčení, někteří u tohoto sportu zůstali, jiní se našli v jiném odvětví, ale stále pokračují v tom, co je baví a dávají do toho celé srdce jako kdysi do aerobiku.

Sama jsem zůstala srdcem aerobička a stále si držím hodiny aerobiku pro své příznivce, ale náhoda mě přivedla i na stejnou cestu s jedním z nich - Danielem Mullerem, který své jméno spojil se světem pilates. Smekám před jeho pílí a neuvěřitelným nasazením pro neustálé vzdělávání sebe sama a následné předávání svých znalostí dále nám, instruktorům.

Líbí se mi, jak se drží  Vašek Krejčík u nás mezi nejlepšími ve světě jogy.

A fandím i ostatním, kteří stále vedou k pohybu další a další - od dětí až po dospělé. Moc jim všem držím palce a přeji mnoho úspěchů.


NEPOSTRADATELNÍ - aneb aerobik maratón s legendami

Děkuji za skvělý nápad zorganizovat tuto sportovní akci. Těším se, jak si všichni zavzpomínáme a společně zařádíme s tím velkým množstvím lidí, které bude spojovat AEROBIK a NEPOSTRADATELNÍ. 

Přijďte zavzpomínat na zlaté časy českého aerobiku se svými oblíbenými lektory. Více informací a vstupenky zde.

 

25. 03. 2015, 19.01:08

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu


Reklama Google:

 

TOPlist