Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Nápovědníky

Nápovědník: Věra Havlová, instruktorka skupinových lekcí a osobní trenérka v Centru funkčního pohybu Daniela Müllera

Povolání + životní motto + znamení zvěrokruhu
Manažerka Smart Fitness Academy a Pilates Clinic Academy,
Šéfredaktorka IQ pohyb
Instruktorka skupinových lekcí a osobní trenérka v Centru funkčního pohybu Daniela Müllera
Blíženec

Co mám nejraději na podzim
Barevné stromy :-)

Kniha, která má čestné místo v mojí knihovně, případně proč právě tato
Ráda čtu a četla jsem hodně, ale nemám žádnou knihu, která má čestné místo. Mám ráda cestopisy, ale také se zajímám o esoteriku a v mé knihovně jsou převážně knihy o joze, pilates….

Věra Havlová, instruktorka skupinových lekcí a osobní trenérka v Centru funkčního pohybu Daniela Müllera

Film, na který se mohu dívat znova a znova
V kině jsem už dlouho nebyla a na televizi nemám čas se dívat, ale mezi filmy, které můžu vidět několikrát patří – Pelíšky, Ženy v pokušení, Muži v naději.

Muzika, která mi vždycky zvedne náladu
Od té doby co pracuji v Centru funkčního pohybu mi zvedají náladu mojí kolegové Daniel Müller, Zbyněk Petr a Irča Zoubková :-). A vzhledem k tomu, že na skupinových lekcích a při osobních trénincích se namluvím opravdu hodně a doma mám 3 letého vnuka, který je upovídaný stejně jako jeho maminka (moje dcera), tak ke zvednutí nálady a dobití energie spíš potřebuji alespoň chvilku naprostého klidu.
Ale ráda si poslechnu Daniela Landu, Davida Kollera.

Můj ranní rituál
Silná káva – žádné instantní Nescafe, ale pořádný turek :-)

Osvědčené trvalky mojí ledničky a spíže
Moje lednička je plná pouze o víkendu - ve spíži určitě těstoviny, rýže, v ledničce zelenina, jogurty a nějaké maso.

Kuchyňský pomocník, bez kterého bych se neobešel
Myčka na nádobí :-)

Vysněná (ale zrealizovaná) dovolená mého života
Protože cvičení je pro mě opravdu droga, nedovedu si představit dovolenou bez cvičení, a tak jezdím již několik let jako instruktorka CK Lenka na víkendové ale i týdenní pobyty v tuzemsku i zahraničí.. Nejraději vzpomínám na letní dovolenou ve švýcarských a rakouských Alpách, kde jsme 2x denně cvičili a ještě celý den chodili po horách a určitě letošní dovolená na Ischii.

Moje kosmetická výbava
Olej na obličej od firmy Karl Hadek a řasenka

Věci, za které utrácím nejvíce peněz
Nejvíc peněz mě asi stála všechna školení, která jsem absolvovala a které mě ještě čekají, dále knížky, dvd, hudba, oblečení – vše na cvičení.

Prodejny, kde rád nakupuji potraviny
Vzhledem k tomu, že jsem dost vytížená v Centru funkčního pohybu a v obou akademiích – Smart Fitness Academy a Pilates Clinic Academy, ale také IQ pohyb, chodím nakupovat pouze do nákupních center, která mám při cestě domů, ale velmi ráda nakupuji v menších obchodech se zdravou výživou.

Pohybové minimum každého dne
V práci naštěstí již nesedím jen u počítače, ale převažuje vedení skupinových lekcí a osobní tréninky s klienty, takže pohybu mám během dne docela dost.

Věra Havlová, instruktorka skupinových lekcí a osobní trenérka v Centru funkčního pohybu Daniela Müllera

Jeden oblíbený recept na zdravé jídlo a jeden na jeho pravý opak
Jak jsem již zmiňovala, nemám moc času na vaření a tak vařím jídla, která jsou rychle hotová, ale zároveň také zdravá a dodala mému tělu energie – jak mě naučil výživový poradce naší Smart Fitness Academy Marek Janota. Když chci něco dělat podle receptu, tak ho stejně nedodržím, protože nemám při ruce potřebné přísady a tak vařím z toho co doma mám. Dnes jsem např. měla k obědu – kuskus, který se jen zalije vařící vodou, potom jsem do něj nakrájela uvařená vejce, rajčata, kukuřici, rukolu, zakapala olivovým olejem a bylo to výborné.
„Výživové vraždy“ moc  nevařím, ale určitě si je dám někde v restauraci, když je pro mě uvaří někdo jiný.

Ideální relaxace po namáhavém dni
Když je sluníčko, tak ležet na zahrádce u bazénu, kde jsem ale sama a je tam absolutní klid nebo si jít zacvičit jogu, pilates a když je ošklivo a nechce se mi ani cvičit, tak si zalezu do postele a čtu si.

Moje aktivity na konci roku 2012
V září mě čeká ještě prodloužený sportovně relaxační víkend v Nových Hradech a pak už jen práce – čeká mě také několik školení – např. Pilates Matwork II nebo Poweryoga advanced, ale protože práce je můj koníček, tak mě čeká vlastně jen zábava :-)

Proč mám ráda svou práci
Protože klientům, kteří k nám do Centra funkčního pohybu Daniela Müllera chodí ať už na skupinové lekce nebo na osobní tréninky, cvičení pomáhá a protože mě  bavi tyto klienty Centra funkcniho pohybu učit, aby své naučené věci zařazovali do běžného života a když se doopravdy mými radami v běžném životě řídí - a tomu říkám funkční trénink.

Vzkaz čtenářům Aerobic.cz
Cvičte pro radost, pro dobrou náladu, vaše tělo vám bude vděčné.

 

02. 09. 2012, 17.23:06

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist