Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Nápovědníky

Nápovědník: Eva Hemalová z 3D FITNESS

Nápovědník: Eva Hemalová z 3D FITNESSNápovědník: Eva Hemalová z 3D FITNESS
Nápovědník: Eva Hemalová z 3D FITNESSNápovědník: Eva Hemalová z 3D FITNESS

Povolání + životní motto + znamení zvěrokruhu
Absolvovala jsem Fakultu multimediálních komunikací – grafický design na UTB ve Zlíně. A právě na „výšce“ v roce 2000 jsem si udělala kurz lektorky aerobiku. Od roku 2008 pracuji v 3D FITNESS jako grafička a zároveň managerka studia Žamberk. Od té doby se věnuji lektorování skupinových lekcí - od tanečních forem až po posilovací, jako jsou např. PUMP fx, TRX, Easy Tone STEP.
Motto: „ Nelituj toho, co jsi udělal. Lituj toho, co jsi udělat mohl, ale neudělal.“
Znamení: Váhy… no jo váhavé váhy.

Nápovědník: Eva Hemalová z 3D FITNESS

Co mám nejraději na podzimu?
Hm, při slově podzim mě nejdříve zamrazí, dny se krátí, brzy je tma. Miluju léto. A na zimu jsem si životem v podhůří Orlických hor v Žamberku za ty roky už také zvykla. Co na podzimu obdivuju, hlavně v těchto dnech, je určitě barevnost. Takovou paletou hřejivých a teplých barev, hořčicově žlutá, rezavá, béžová, hnědá nebo vínová, kterou vidíme na zahradách a parcích se pak můžeme v životě dál inspirovat.

Kniha na nočním stolku
Poslední dobou mi na čtení nezbývá moc času. Od léta mám rozečtenou zajímavou knihu Kateřiny Tučkové Žítkovské bohyně a blížím se k závěru. Proč ale tato knížka? Doporučila mi ji kamarádka, která ví, že mě zajímají příběhy z 2. světové války a „prý“ bych si to měla přečíst. Nemýlila se. Od začátku se mi líbí příběh hlavní hrdinky rozdělený na dvě roviny: barvitě líčený život a krajina Bílých Karpat a k tomu drsný opis STB svazků.

Nápovědník: Eva Hemalová z 3D FITNESS

Film, který mě potěší
Sex ve městě – ten můžu vidět kdykoliv, pak také samozřejmě Hříšný tanec.

Muzika, která mě zvedne ze židle
Doma nebo při řízení auta mám ráda většinou klid a ticho, hudbu si užiju v tanečních formách cvičení, to volím remix dance, house nebo techno. V poslední době mě zaujal chorvatský klavírista Maksim Mrvica – klasika a tuto hudbu si pouštím při relaxaci.

Nápovědník: Eva Hemalová z 3D FITNESS

Můj ranní rituál
Nemám žádný opravdový rituál, nejsem zrovna ranní ptáče, takže se přemlouvám, že musím vstávat. I když toto léto jsme absolvovali tři 20ti denní kurzy cvičení již od šesti hodin ráno. Rituálem byla káva v 5.15, rychlé protažení, trochu jogurtu a hurá na to. Tak to bylo 60 dnů.. to byla výzva!

Oblíbený recept na zdravé jídlo a jeho pravý opak
Byla bych ráda, kdybych se skamarádila s kuchařkou, zatím to tak není  Z toho mála můžu doporučit salát: hodně polníčku, olivy, rajče, okurka, světlá paprika, nadrobený (ne nakrájený) balkánský sýr a citronovo - medová zálivka s olivovým olejem. A výživová vražda? Domácí buchty a deserty jako jsou třeba tvarohové šátečky s povidly nebo dort od maminky.

Nápovědník: Eva Hemalová z 3D FITNESS

Moje aktivity v roce 2015
I v letošním roce připravujeme kongres 3D FITNESS Pohyb a zdraví 2015 v Praze Benicích. Tato aktivita nám zabere spoustu času, rozvrh - přes 100 lekcí, 35 presentérů, partneři, registrace, propagace. Kromě zahraničních presentérů z Anglie, Německa a Slovinska se zde představí poprvé celá 3DFA ACADEMY a další odborníci z kineziologie, fyzioterapie, managementu. Snažíme se přiblížit nové poznatky z oblasti funkčního a skupinového tréninku, a to vše v jednom dni 21.11.2015 v Praze Benicích.

Chystám se také na akci Aerobicmanii v Brně a Nepostradatelní v Praze. Čeká mě letos 12. sportovně relaxační FITNESS víkend (30.10.-1.11.2015) u nás v Žamberku. Schází se tu prima parta, která nabíjí energií. Těším se také na blížící se Vánoce, které budu trávit s nejbližší rodinnou.

Nápovědník: Eva Hemalová z 3D FITNESS

Proč mám ráda svou práci
Moje práce je také mým koníčkem, a obě práce se náramně doplňují.

Vzkaz čtenářům Aerobic.cz
Sportujte a relaxujte! Pracujte, ale nezapomeňte také odpočívat!

Nejčtenější rozhovory na Aerobic.cz:

  1. Tři otázky pro Anetu Kuklínkovou, ředitelku soutěže Dívka ČR
  2. Jana Havrdová, ta, co není Sama doma: Ruční práce, tanec, aerobik a rady, jak zhubnout
  3. Bára Ptáčková Šulcová: O aerobiku a Vánocích!
  4. Eva Vlachová, stylistka soutěže Dívka České republiky 2015: Přirozenost v sobě mohou ženy objevit, pokud naslouchají svému tělu a naučí se je milovat!
  5. Rozhovor: Zuzana Švíková
  6. David Holzer, Jakub Strakoš, Vláďa Valouch opět v akci: Legendy se vracejí
  7. Daniel Komarov a Kateřina Šmejkalová: Rozhovor s mistry
  8. Dr. Georgis Patenidis: Odcházení
  9. Milan Ondruš: Rozhovor před Funaerobic show 2013
  10. Zuzana Šoltysová, trenérka vítězného klubu Mistry s Mistry 2016
 

02. 10. 2015, 22.40:44

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist