Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Ve Špindlu si pánové málem vykroutili krky: Dorazily tam totiž finalistky Miss Aerobik 2013

Ve Špindlu si pánové málem vykroutili krky: Dorazily tam totiž finalistky Miss Aerobik 2013

Tři týdny po televizním finále, které se vysílalo na ČT Sport, vyrazily finalistky Miss Aerobik do Špindlerova Mlýna. Událo se tak v rámci projektu ČT Sport, "S ČT Sport na vrchol".

Kromě toho, že pánové na sjezdovce Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně nevěděli kam dříve koukat, si deset finalistek zapůjčilo lyže a aby ukázaly, že nejsou jen krásné, ale i sportovně nadané, zúčastnily se veřejného závodu. A nedopadlo to vůbec špatně!

Finalistka Tereza Svobodová se probojovala do finálového kola závodu a jako nejlepší z lyžařek Miss Aerobik byla její snaha oceněna lyžemi Sporten, které si rovnou odvezla domů.

Kromě lyžování si slečny z finálové desítky užily spoustu legrace a zároveň se postaraly o doprovodný program závodů. Uskutečnila se totiž autogramiáda kalendáře Miss Aerobik pro rok 2014, který nafotil Jakub Ludvík.

Dalším z nádherných bodů programu bylo natáčení televizní upoutávky pro projekt "S ČT Sport na vrchol". Šest vybraných finalistek muselo zvládnout v zimě a především v lyžácích zatancovat společnou choreografii. Jak se jim to podařilo, se budete moci brzy přesvědčit na ČT Sport, kde poběží upoutávky od ledna 2014.

Krásu finalistek Miss Aerobik obdivovali i sportovci tělem, duší a hlasivkami. Sportovní komentátor České televize Petr Svěcený, nebo olympijský vítěz v akrobatickém lyžování a rozhlasový moderátor Aleš Valenta, kteří si s finalistkami i zacvičili, ale s velikým rozdílem - byli oblečeni teple, zatímco finalistky měly pouze tílka a šortky, jako by bylo 30°C.

Jak se sportovní víkend ve Špindlerově Mlýně se vydařil se můžete podívat ve fotogalerii. I Vy, sportující dívky, můžete mít stejné zážitky, přihlaste se do nového ročníku ČESKO-SLOVENSKÁ MISS AEROBIC 2014 a můžeš být první, která tento titul získá.

Pro více informací o přihlášení pište na kristyna@e-motion.cz.

Nejčtenější články o Miss aerobik na Aerobic.cz:

  1. Fotogalerie: Finále Miss aerobik 2013
  2. Fotogalerie: Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic 2014
  3. Fotogalerie Miss Aerobik 2007
  4. Módní přehlídka Miss Aerobik
  5. Velká fotogalerie: Soustředění finalistek MISS AEROBIK 2009
  6. Fotogalerie: Finále Miss aerobik 2009
  7. Soutěž: Zvolte Miss Aerobik Media 2013
  8. Fotogalerie Miss Aerobik 2013 - losování čísel
  9. Fotogalerie: Soustředění finalistek Miss aerobik
  10. Fotogalerie: Miss aerobik v Lounech
 

text: Jiří Gruntorád, foto: Aleš Kartal – 21. 12. 2013, 22.35:43

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist