Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Velká fotogalerie: Soustředění finalistek MISS AEROBIK 2009

img00001.jpgimg00002.jpgimg00003.jpgimg00004.jpg
img00005.jpgimg00006.jpgimg00007.jpgimg00008.jpg
img00009.jpgimg00010.jpgimg00011.jpgimg00012.jpg

Hned první den dostaly finalistky soutěže o nej sportující modelku pěkně zabrat. K hojení puchýřů a odřenin z vysokých lodiček jim snad pomohlo povzbuzení od Marka Ztraceného, který jim den před odjezdem radil, jak se pohybovat ve světě show-businessu během společného focení. „Buďte šelmy, ale bojujte fér“, zněla rada nejednoho profíka z oblasti soutěží ženské krásy.
 
Choreografka Dana Gregorová i tanečník Roman Ondrášek během prvního dne soustředění Corny Linea Miss Aerobik ČR 2009 několikrát zvýšili hlas. „Zpevnit, hrdě, prodej to, víc šmrncu…“ a podobně znělo celý den z tělocvičny, kde se nacvičovala modelingová chůze a volné sestavy. Nervozita mezi finalistkami se stupňuje. „Žádné kanadské žertíky se zatím neudály. Holky jsou tým, i když vyhrát si přeje každá. Snaží se na maximum, pokroky jsou vidět po každé lekci“, říká Miss Aerobik ČR 2008 Táňa Bednářová, která je zároveň aerobikovou trenérkou finalistek.     
 
„Je těžké se během módní přehlídky soustředit na chůzi, choreografii, synchronizaci s kolegyněmi a k tomu se přirozeně usmívat. A ještě náročnější to je během volných sestav. Jsou extrémně fyzicky náročné“, postěžovaly si finalistky jedním hlasem. Jaká bude poslední tzv. výkonností disciplína vědí zatím jen soutěžící a jejich tým. Kromě promenády v plavkách a aerobiku poměří finalistky své síly v naprosto unikátním souboji. Nechte se překvapit, co si organizátoři pro letošní ročník připravili zajímavého.
 
Soustředění proběhlo od 10. do 14. listopadu v rakouském Kaprunu díky zajištění cestovní kanceláře CK Neckermann, která je hlavním partnerem soutěže. Můžete se těšit na neotřelé záběry a reportáže z průběhu soustředění. „Nečekejte ustrašené modelky. Naše finalistky se drsných hor nebojí, naopak“, říká k alpskému soustředění ředitelka soutěže Jitka Mikolášová.

Generální partner: CORNY Linea
Hlavní partneři: Cestovní kancelář Neckermann, poradenská skupina APOGEO
Partneři: L’ORÉAL Professionnel, Magistrát hl. m. Praha, Primossa, Santé, TOP HOTELs Group, Webcom Axperience
Oficiální dodavatel automobilu pro vítězku: World Car Praha
Dodavatel sportovní výživy: ATP Nutrition
Hlavní dodavatel oblečení: USA Pro
Partner pro styling: X-STYLE Beauty
Dodavatel sportovní obuvi: Reebok
Partnerská spolupráce: Český svaz aerobiku, FACE Academy Czech, Hotel Břízky, Rowline, Soho Restaurant, Terinvest, Timo, World Class

Generální mediální partneři: TV Nova, tn.cz
Mediální partneři: Aerobic.cz, Rádio Bonton, BOOMtv.cz, Dieta, Fitstyl, prozeny.cz, Sedmička, sportovninoviny.cz, TV Pohoda

Podporujeme: Adrenalin bez bariér, Real Top Praha

 

 

foto: Miss Aerobik - www.hermina.cz – 15. 11. 2009, 13.13:25

Přečtěte si také

Miss Aerobik Média 2009

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist