Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Fotogalerie: Soustředění finalistek Miss aerobik

10..jpg11..jpg14..jpg
15..jpg16..jpg17..jpg
18..jpg19..jpg20..jpg

Finalistky Miss aerobik 2008 si vysloužily už první potlesk za předvedené výkony. Na závěr třetího soustředění v malém městečku u Jičína v Lázních Bělohrad si mohly vše, co se zatím na soustředěních naučily, vyzkoušet před diváky. Tomu předcházela však tvrdá příprava, ale i losování startovních čísel v pražské restauraci SOHO + a  výběr modelů od módní značky Pepe Jeans.

1. Michaela Marešová, 2. Veronika Bartošová, 3. Michaela Benková, 4. Kateřina Melišová,  5. Julie Wohaková, 6. Táňa Bednářová, 7. Kristýna Billová, 8. Klára Novotná, 9. Petra Adámková, 10. Alena Pšejová.

Nejvíce se finalistky těšily na tréninky s prezentérem aerobiku Romanem Ondráškem z Face Czech. Po tři dny pilovaly vlastní sestavy aerobiku, ale i společnou skladbu. Využily také obou choreografek Soni Kupcové a MgA. Kateřiny Veverkové, aby si s nimi vyzkoušely náročné taneční variace, ale i správné držení těla a promenádu v plavkách.

Na závěr třetího soustřední však musel předseda finálové poroty a zároveň ortopéd MUDr. Marcel Staša doporučit letošní finalistce Mgr. Petře Adámkové, aby kvůli těžkému zranění kolene odstoupila ze soutěže a využila tzv. divoké karty na příští rok pro finále Miss aerobik 2009. A tak na místo ní se letos o titul Miss aerobik utká první náhradnice Lucie Životská z Blanska a bude soutěžit s číslem 9.

 

foto: Foto pro Care Alfa: Jindřich Makovička – 30. 08. 2008, 09.56:55

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist