Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Jste krásná sportující dívka? Je tu pro vás výzva jménem Miss Aerobik!

Nový majitel soutěže, společnost Miss Aerobik a.s., která je součástí skupiny Natland Group, startuje další ročník s novou vizí a energickým nasazením. Výkonné ředitelky Jitky Mikolášové, která je také aktivní instruktorkou aerobiku, jsme se proto zeptali, jak bude nový ročník vypadat a jak se bude odlišovat od těch předchozích.

„Hlavní posun vidím v dlouhodobé práci se soutěžícími. Tím myslím průběžnou více než půlroční přípravu na velké televizní  finále, kdy finalistky budou mít k dispozici profesionální tým složený z odborníků, např. na výživu, vizážisty, kadeřníky, trenéry. Dívky projdou lekcemi společenského chování a modelingu, vystupováním před médii a mnoho dalšími aktivitami. Nebude se jednat, jako je to v případech jiných soutěží, pouze o společenskou záležitost, ale značný důraz bude kladen na sportovní část. Proto jsme do týmu přizvali nejen osobnosti ze světa aerobiku jako je Roman Ondrášek nebo Táňa Bednářová, vítězka Miss Aerobik 2008, ale i z oblasti jiných, především adrenalinových sportů.

Poprvé v letošním roce bude také udělen titul Miss Aerobik Star pro finalistku, která v mezidobí semifinále a finále, tedy v období cca 6 měsíců, dokáže nejlépe vylepšit svou kondici a vizáž. Bude to něco jako „skokan roku“. Vyhlášením vítězek pro nás však práce s dívkami nekončí, ale máme i vlastní sportovně-modelingovou agenturu, která bude nacházet pro dívky uplatnění i po ukončení daného ročníku soutěže.“

Kdo by se měl podle Vás do soutěže přihlásit?
Kategorií máme několik, ale hlavně by se mělo jednat o dívky, které mají zájem na sobě pracovat. Jak jsem již zmínila, tým odborníků bude k dispozici, aby dívkám pomohl s přípravou. Důležité je však odhodlání. Jednoduše hledáme krásné a sportující dívky.

Prozraďte, co bude hlavní cenou?
Prozradit to samozřejmě mohu. Vítězka získá automobil k ročnímu užívání a roční pronájem bytu v Praze. To jsou jen hlavní ceny. V regionálních kolech a v semifinále budeme mít však připravenu celou řadu dalších hodnotných cen, proto se účast určitě vyplatí. Minimálně se účastnice obohatí o mnoho nových zážitků a zkušeností.  Nejen pro vítězky se otevřou dveře do světa modelingu a sportovní kariéry.

Zmínila jste regionální kola. Kde budou probíhat?
Některá již proběhla, další budou následovat ve městech:
5.4. Písek
18.4. Kopřivnice
19.4. Liberec
26.4. Blansko 
3.5. Praha

Všechny termíny a podrobné informace naleznete v kalendáři akcí na aerobic.cz a také ve speciální rubrice Miss aerobik, kde je bohatý archiv fotografií z předešlých ročníků.

Aerobic.cz je mediálním partnerem Miss aerobik.

Bližší informace pro zájemce o účast v soutěži jsou k dispozici na stránkách www.missaerobik.cz. Návštěvníci zde naleznou podrobnosti o soutěži samotné, ale i rozhovory a reportáže z průběhu akce, stejně jako možnost soutěžit o zajímavé ceny.

 

29. 03. 2009, 12.00:43

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist