Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Finále soutěže Miss aerobik 2008

Finále soutěže Miss aerobik se konalo v sobotu 24. ledna v Ostravě v nové aule Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava.  „Finále Miss aerobik 2008 jsme museli několikrát odložit kvůli shánění sponzorů," přiznala ředitelka soutěže Jana Čejková. Proto ocenila, že pomohlo město Ostrava a místní agentury. 

Pořadatelé uspořádali v pátek veřejnou generálku, kterou mohli zájemci navštívit zdarma, v sobotu se od 18 hodin konalo finále. Soutěž natáčela TV Nova, která uvede devadesátiminutový záznam na programu Nova Sport. Diváci uvidí nejen soutěž, ale i atraktivní záběry ze zákulisí.

Na trůnu nová Miss aerobik 2008 Táňa Bednářová z Prahy, vlevo I.vicemissaerobik Michala Benková z Třebíče a vpravo II.vicemissaerobik Alena Pšejová z Uničova.

Finalistky se představily v šatech návrháře Lukáše Šmída z Frýdku-Místku, předvedly svou sestavu aerobiku, absolvovaly závod na trenažéru, vyzpovídaly sportovní osobnosti - Petra Uličného, Petra Břízu, Pavla Srníčka, Petra Huťku, Martina Drába, Jana Filipa, Leopolda Sulovského, Filipa Jíchu, Jiřího „Ádu" Pospíšila a Václava Daňka. Závěr gradoval promenádou v plavkách.

Během večera byla rovněž vyhlášena soutěž Mini Miss pro dívky do 10 let věku. Mezi jednotlivými vystoupeními bavili diváky moderátor Pavel Poulíček a zpěváci Ewa Farna, Ján Lehotský a Petr Bende.

Zahájení IV. disciplíny finále Miss aerobik 2008- promenáda v plavkách.

Vítězkou se stala a titul Miss aerobik 2008 získala šestadvacetiletá studentka z Prahy 9 Táňa Bednářová. Titul první vicemiss přiřkla porota osmnáctileté Michaele Benkové z Třebíče, třetí místo obsadila třiadvacetiletá Alena Pšejová z Uničova.

„Doufala jsem, že se umístím v popředí, ale první místo jsem opravdu nečekala," řekla po soutěži šťastná Táňa Bednářová. „Titul je pro mne významným krokem v mé kariéře. Chtěla bych se i nadále věnovat závodění a trénování malých dětí," dodala vítězka. Titul Miss aerobik média si z Ostravy odvezla dvaadvacetiletá Klára Novotná z Kutné Hory.

Vítězná Táňa Bednářová získala roční pronájem vozu Škoda Fabia ostravského autosalonu RT-Torax, dárkový poukaz na 30 tisíc korun od firmy Nábytek Jamall, dárkový poukaz na nákup zboží za 10 tisíc korun řady Corny linea, korunovační šaty návrháře Lukáše Šmída, videokameru, poukaz na nákup módní kolekce od firmy Pepe Jeans a dárkové koše.  Během pobytu v Ostravě nalezly dívky kvalitní zázemí v nově vybudovaném moderním hotelu Park Inn.

Vítězka Táňa Bednářová odjela z Ostravy, kde se konalo finále, domů do Prahy novým autem.

“Průběh třináctého ročníku Miss aerobik odpovídal pověře o smolné třinácce, ale nakonec se vše povedlo. Všichni jsme usilovali o zachování a pokračování populární soutěže  nejen mezi ženami, ale i širokou veřejností. Čtyřiadvacetičlenná porota v čele s náměstkem primátora statutárního města Ostrava Ing. Zdeňkem Trejbalem se shodla na abolutním vítězství dívky se startovním číslem 6 - Táně Bednářové. Tmavovláska vyhrála jak volnou sestavu v aerobiku, tak promenádu v plavkách. Podala úžasný výkon a titul třinácté Miss aerobik jí právem náleží, “zhodnotila finále ředitelka soutěže Miss aerobik Mgr. Jana Čejková.

 

text: René Stejskal, www.novaostrava.cz, Mgr. Jana Čejková, foto: CARE ALFA/Zbyněk Čejka – 28. 01. 2009, 10.31:12

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist