Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic 2015 odstartovala!

img-4535.jpg

A Vy, milí čtenáři Aerobic.cz, budete u veškerého dění, protože náš server je tradičním partnerem soutěže, která spojuje dívčí krásu a sportovního ducha. Pojďme se společně podívat, jak vypadal první víkend, kdy se nový ročník Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic rozjel.

První zastávka se konala v Blansku 28.2.2015, kde tour Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic hostila jedna z bývalých finalistek soutěže Aneta Kuklínková. Startovalo se ve dvě odpoledne, kdy moderátor Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic Jirka Gruntorád nejen představil partnery soutěže, bez kterých by to nešlo, ale i porotu, kde nechyběla ani současná královna Petra Tomková z Prešova. První hodinou byla letošní velká novinka, díky které si na tour můžete přijít zacvičit i Vy a nemusíte soutěžit. Jednalo se o tzv. open hour. Tedy hodinu pro širokou veřejnost. Cvičit může úplně každý, kdo má chuť. V Blansku se open hour nesla ve znamení Zumby pod taktovkou Jirky Gruntoráda a Anety Kuklínkové. Následovaly tradiční soutěžní lekce pro kategorie Miss a Minimiss. Ty měly pod palcem loňské finalistky - II. ViceMiss Aerobic 2014 Martina Maloušková a I. ViceMiss Aerobic 2014 Lenka Šubová.

Odcvičeno, jde se povídat s moderátorem Jirkou Gruntorádem. A protože Jirka nemá rád strojené rozhovory, kterých jsou podobné soutěže plné, ale miluje přirozenost, otázky sype z rukávu přímo dle konkrétní slečny a situace. Díky tomu konverzace ubíhá svižně a bez nudy. Hotovo, teď už je to na porotě.

Ta rozhodla, že vítězkou v kategorii Minimiss se stala ANETA ŠENKOVÁ . V dospělácké kategorii Miss bere korunku pro Blansko VERONIKA REŠKOVÁ. Gratulujeme. Kromě tohoto ocenění získala každá účastnice nádherné ceny od sponzorů a deset slečen z každé kategorie pak postoupilo do českého semifinále Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic. To se bude konat 13.6.2015 v Olomouci.

Blansku velké díky a celý tým se přesouvá o 500 km dál, do Prešova, tedy nejvýchodnější zastávky tour roku 2015.

Zde vše vypuká v neděli ve dvě odpoledne v nádherných prostorech obchodního centra. Slovenské slečny už se ale nemohly dočkat a některé byly na místě i více jak hodinu před začátkem. Milé. Děkujeme.

Vše startuje opět moderátor Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic Jirka Gruntorád, který předává slovo lektorkám kategorií Minimiss a Miss - Lence Šubové a Martině Malouškové. Následuje tradiční konverzace a tady musíme děvčata ze Slovenské republiky moc pochválit, protože i když už dvanáct let nejsme jeden stát, slovenské slečny rozumějí češtině na výbornou.

Závěr zastávky v Prešově, kterou mimochodem pořádala úřadující královna Petra Tomková, patří open hour. Tu si bere pod taktovku opět Jirka Gruntorád. Ten dává dotyčným do těla v rámci své Body Tabata hodiny, kdy se střídá intervalový trénink s posilováním pomocí vlastního těla. Hodně výživná hodina a dámy, které dorazily nesoutěžit, ale jen si zacvičit, na závěr tleskají, byť mokré od hlavy až k patě.

Pojďme na výsledky. Vítězkou v kategorii Mini miss se stává EMI UHER. Ostatní slečny ale neodcházejí s prázdnou a dostávají spoustu cen od partnerů. Nechybí nezbytné foto a jdeme na dospěláckou kategorii. Tady byla nejlepší BIBIANA JURČÁKOVÁ. Gratulujeme a opět předáváme zbývajícím závodnicím mnoho krásných věcí a na prvních deset se stejně jako v kategorii Minimiss těšíme ve slovenském semifinále, které se bude konat v červnu.

Nezbývá než vše zabalit a vydat se směr Česká republika. Většina týmu doráží do svých domovů po sedmi stech kilometrech kolem půl třetí ráno. Díky Všem za účast a už nyní se na Vás těšíme na dalších místech.

Kde to bude?
7.3. v Nitře, 8.3. v Šumperku, 14.3. v Prievidzi,  28.3. v Českých Budějovicích, 4.4. ve Zlíně, 5.4. v Hradci Králové a 19.4. v Bratislavě.
Více informací najdete na Facebooku, Instagramu (miss_aerobic), nebo na stránkách Aerobic.cz.

Miss aerobik na Aerobic.cz:

  1. Fotogalerie: Finále Miss aerobik 2013
  2. Fotogalerie: Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic 2014
  3. Fotogalerie Miss Aerobik 2007
  4. Módní přehlídka Miss Aerobik
  5. Velká fotogalerie: Soustředění finalistek MISS AEROBIK 2009
  6. Fotogalerie: Finále Miss aerobik 2009
  7. Soutěž: Zvolte Miss Aerobik Media 2013
  8. Fotogalerie Miss Aerobik 2013 - losování čísel
  9. Fotogalerie: Miss aerobik v Lounech
  10. Fotogalerie: Soustředění finalistek Miss aerobik
 

text: Jiří Gruntorád, foto: mr.jahOOda – 06. 03. 2015, 22.09:46

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist