Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic odstartovala…

mg-5875.jpgmg-5876.jpgmg-5937.jpg
mg-5993.jpgmg-6028.jpgmg-6351.jpg
mg-6410.jpgmg-6412.jpgmg-6431.jpg

Byla, nebyla neděle šestnáctého března. Počasí spíš zvalo do postele s knihou, nebo ke zkouknutí nějakého pěkného filmu. Ovšem v Plzni se kolem čtrnácté odpolední začaly rojit sportovně založené sličné slečny a mini slečny. Ve sportovní hale kousek od slavné hokejové arény startoval historicky první ročník Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic, který volně navazuje na sedmnáct předešlých ročníků velmi oblíbené Miss Aerobik.

Vše začalo úderem půl třetí, kdy moderátor tour Petr Vojnar všechny přítomné pozdravil a představil nejenom sebe, ale i celý program a ctěnou porotu. V té nechyběla zakladatelka a prezidentka soutěže Mgr. Jana Čejková, Miss Aerobik 2013 Lenka Kociánová, nebo třeba jeden ze zlatých kluků sportovního aerobiku, Jakub Strakoš. V úvodu nechyběly informace o partnerech, ale i programu, který byl jako vždy velmi bohatý.

Česko-Slovenská Tip sport Miss Aerobic odstartovala…

První kategorií, která se při novém pojetí Miss Aerobic představila, byla Mini Miss Aerobic. Lektorem nebyl nikdo jiný, než věčně vysmátý a pozitivně naladěný moderátor a lektor aerobiku Jirka Gruntorád. Malé slečny nijak nešetřil a kromě dvou bloků si pro ně připravil test flexibility, který všechny malé slečny zvládly na jedničku s hvězdičkou. Po cvičení následoval krátký rozhovor s úřadující Mini Miss Aerobic 2013 Nelou Dobiášovou z Poděbrad, která nejenom že cvičila s Jirkou na pódiu, ale předvedla i svojí exhibiční sestavu.

Hned na to se na řadu dostala hlavní kategorie, tedy Miss Aerobic. Lektorem byl opět Jirka Gruntorád, který si pro slečny připravil dva těžší bloky. Po pětačtyřiceti minutách nechybělo pár kliků, provazů a závěrečný stretching. Následovala krátká pauza, kterou vyplnila svou exhibiční sestavou úřadující Miss Aerobic 2013 Lenka Kociánová.

Další z disciplín byla konverzace s moderátory, a to jak s Petrem Vojnarem, tak Jirkou Gruntorádem. Ti si jak na malé, tak na velké slečny připravili záludné otázky, ale dámy se nedaly a konverzaci zvládly na výbornou.

Česko-Slovenská Tip sport Miss Aerobic odstartovala…

Ještě než se rozhodlo, která se stane tou nej pro plzeňské kolo v obou kategoriích, následovalo představení klubu, který se o první a perfektně zvládnutou zastávku Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic postaral – K Aerobic. K vidění byla exhibice jak stepových, tak netradičně švihadlových choreografií.

Poté to přišlo, vyhlášení těch nej. V kategorii Mini Miss Aerobic se vítězkou stala blonďatá slečna Tereza Rusá z Plzně. Kategorii Miss Aerobic vyhrála slečna Karolína Novotná z Plzně. Vítězky, stejně tak jako všechny účastnice, obdržely mnoho dárků od partnerů tour, gratulovat přišel i starosta Městského obvodu Plzeň 3 pan Jiří Strobach. Vítězka kategorie Miss vyhrála víkendový pobyt od CK Lenka a sportovní oblečení Venice Beach.

Po vyhlášení výsledků přišlo loučení a pozvánka na další kolo tour, které se uskuteční po dlouhé době v hlavním městě České republiky, v Praze, a to devatenáctého dubna.

Všem divákům, závodnicím velké díky a těšíme se na Vás, jak v České republice, tak na Slovensku. Více informací najdete na stránkách Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic, nebo na tradičním mediálním partnerovi soutěže, portálu Aerobic.cz.

Těšíme se na Vás!

www.ceskoslovenskamissaerobic.com

Nejčtenější články o Miss aerobik:

  1. Fotogalerie: Finále Miss aerobik 2013
  2. Fotogalerie: Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic 2014
  3. Fotogalerie Miss Aerobik 2007
  4. Módní přehlídka Miss Aerobik
  5. Velká fotogalerie: Soustředění finalistek MISS AEROBIK 2009
  6. Fotogalerie: Finále Miss aerobik 2009
  7. Soutěž: Zvolte Miss Aerobik Media 2013
  8. Fotogalerie Miss Aerobik 2013 - losování čísel
  9. Fotogalerie: Miss aerobik v Lounech
  10. Fotogalerie: Soustředění finalistek Miss aerobik
 

17. 03. 2014, 18.53:20

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist