Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Anife Ismet Hassan zatančí na Listerine wellness marathon

Akce LISTERINE WELLNESS MARATHON 2009 je určena široké veřejnosti. Každý bez ohledu na věk, váhu a pohlaví si zde přijde na své! Návštěvníci této výjimečné akce si budou moci vybrat celkem z 24 lekcí, v podání špičkových lektorů a instruktorů, mezi které bude patřit i Anife Ismet Hassan, jež roztančí O2 arénu při své lekci orientálních tanců.

A co o této jedinečné akci a o wellness jako takovém říká sama Anife?

„Wellness marathon velmi dobře znám – na této akci budu již potřetí. Jsem ráda, že se lidi seberou a udělají si den pro sebe. Že zjistí, co vůbec existuje, mohou si vše zkusit a vybrat si. Myslím, že Wellness marathon je takový veletrh wellness – najdete tu vše, co zrovna „frčí“. Pro mě je také děsně hezké vidět cvičit tolik lidí pohromadě. A navíc sem přijedou i lidé ze Slovenska. Já to vnímám ohromně pozitivně.

Minulý rok jsem zde měla workshop a celý sál byl úplně plný. Letos budu poprvé vést lekci pro tolik lidí najednou na hlavním pódiu. To, co budu učit, to nebude nějaká „atrakce“ pro lidi – bude to lekce na téma „Začínáme s orientálním tancem“. Víte, holky se většinou stydí, když se mají zavrtět a mají nějaké předsudky, že u orientálního tance budou vypadat směšně. A toho já je zbavím, protože je naučím takovou směsici tanců, která je bude bavit. Samozřejmě, že princip je potřeba znát – ukážeme si základní kroky a pak se naučíme takovou sestavu, aby si každá něco odnesla. Pak už to bude na rozhodnutí každé z nich, zda budou chodit tančit i dál…

Hodně lidí si pod pojmem wellness představuje kosmetiku, relaxaci a masáže. To já vůbec nezavrhuji, také to mám ráda, ale já k  wellness přidávám ještě své kamarády, tanec a potápění. Když jedeme s partou na víkend, kde se potápíme, tak to miluji. – Při ponoru je tak skvělé vidět dole takové spousty věcí, to si odpočinu  úplně nejvíc. Pak si o tom povídáme, večer posedíme, dáme si „šíšu“ a „pokecáme“ o životě. Wellness je pro mě také moje rodina – syn a sestra. Nejlepší je, když můžeme být spolu a užít si skvělý den.“

 „Odreagujte se od svých každodenních starostí, přijďte si pro inspiraci, motivaci a kondici.“ Listerine WELLNESS MARATHON, sobota 2. května, pražská O2 Aréna. Vstupenky za 390,-Kč do 15.4, poté za 490,-Kč na všech prodejních místech Sazka a.s. Aerobic.cz je mediální partner akce. 

 

text: www.wellnessclub.cz, foto: archiv Wellness Club s. r. o. – 05. 04. 2009, 12.55:15

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist