Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

David Huf na Listerine wellness marathon 2009

Akce LISTERINE WELLNESS MARATHON 2009 je určena široké veřejnosti. Každý bez ohledu na věk, váhu a pohlaví si zde přijde na své! Návštěvníci této výjimečné akce si budou moci vybrat celkem z 24 lekcí, v podání špičkových lektorů a instruktorů, mezi něž bude patřit i jeden z našich nejznámějších lektorů David Huf.

A co o této jedinečné akci a o wellness jako takovém říká sám David Huf?

„Wellness Marathon byl doposud vždy velmi dobrý jak po stránce organizační, tak i z pohledu počtu účastníků. Je to taková novodobá spartakiáda  s pestrým programem a dobrou atmosférou.

Nevím, zda mám prozrazovat, co bude letos náplní mé lekce, je to trochu překvapení. Každopádně budu opět na pódiu sám proti všem sportuchtivým cvičenkám a cvičencům a budu chtít předat kus energie a zase si ještě větší kus vzít zpátky! Žádné tanečky ode mě nečekejte, ale můžete se těšit na dynamickou, choreograficky nenáročnou lekci s dobrou hudbou a její název je  " 4fitness - Push and kicks vlase“.

Wellness se pro mě pomalu bohužel stává dosti zprofanovaným pojmem, kdy jeho pravý význam je stále více zneužíván pro komerci… S tím se neumím ztotožnit. Nevím, co je wellness pro ostatní, ale pro mne je to víra v sebe a své schopnosti dělat to, co mě baví a po všech stránkách naplňuje. Myšlenky wellness jsou částečně zahrnuty v mottu mé společnosti 4fitness consulting a jsou vlastní členům 4fitness teamu Davida Hufa. - tzn. být dobrým partnerem a rádcem pro všechny, kterým není lhostejné vlastní zdraví, tělesná kondice a vše podstatné s tím spojené.“

 

 

 

 „Odreagujte se od svých každodenních starostí, přijďte si pro inspiraci, motivaci a kondici.“ Listerine WELLNESS MARATHON, sobota 2. května, pražská O2 Aréna. Vstupenky za 390,-Kč do 15.4, poté za 490,-Kč na všech prodejních místech Sazka a.s.

 

29. 03. 2009, 11.40:51

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist