Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Listerine WELLNESS MARATHON 2009

Festival zdravého a aktivního životního stylu wellness ...

Vaše oblíbená akce je tu! Vloni si 2500 nadšených účastníků vychutnávalo neopakovatelnou atmosféru WELLNESS MARATHON v pražské O2 Aréně, jehož 8. ročník se letos uskuteční        v sobotu 2. května. Nejprve od 8 do 12 hod. proběhnou finále soutěží DĚTI FITNESS, a poté    od 13 do 19 hod. propukne naplno festival zdravého a aktivního životního stylu wellness …

Akce je určena široké veřejnosti, každý bez ohledu na věk, váhu a pohlaví si zde přijde na své!! Návštěvníci této výjimečné akce si mohou vybírat celkem z 24 lekcí v podání špičkových lektorů a instruktorů, jakými jsou David Holzer, Vladimír Valouch, Jakub Strakoš, David Huf, Olga Šípková a 20 dalších. Ve foyer se na 100 kolech pojede Schwinn Cycling Convention. Nebudou chybět inspirující workshopy vedené například Anife Vyskočilovou (orientální tanec), Andreou Vránovou (pilates), Zorou Jandovou (Tai-chi), představí se řada novinek. Proběhne prodejní wellness výstava výrobků a služeb. Na návštěvníky čeká bohatý doprovodný program s módní show za účasti miss, zazpívá Ali Amiri a vyhrát můžete v bohaté tombole.

„Odreagujte se od svých každodenních starostí, přijďte si pro inspiraci, motivaci a kondici.“ Listerine WELLNESS MARATHON, sobota 2. května, pražská O2 Aréna. Vstupenky za 390,-Kč do 15.4., poté za 490,-Kč na všech prodejních místech Sazka a.s.

„WELLNESS je o pohodě a dobrém pocitu z aktivně prožitého dne,“ říká pořadatel akce Michael Zima, prezident Wellness Club.

Aerobic.cz je mediálním partnerem akce.

 

14. 03. 2009, 20.02:22

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist