Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Zlatíčko Iva Mojžíšková, instruktorka z Ostravy

Zlatíčko Iva Mojžíšková, instruktorka z Ostravy

„To je naše zlatíčko,“ říká vždy báječná fanynka aerobiku Ilona Tekeliová o své instruktorce Ivě. A protože si myslím, že chvály není nikdy dost (spíš se lidé ozvou s kritikou, znáte to), napadlo mě zorganizovat (nejen) pro Ivu takovou zeď slávy, resp. radosti. Protože sláva je pomíjivá věc, ale rozdávat radost může každý – kdekoliv a kdykoliv.  Stačí jen chtít. Nemám pravdu?

Jiří Ščučka

Když jsem začal před pár lety chodit na lekce Ivy Mojžíškové, působila současně ve třech fitcentrech. Lidé za ní pravidelně chodili tam, kde zrovna cvičila a jeden pán dokonce kvůli tomu každou středu dojížděl do Ostravy z Velkých Karlovic. Dělá to tak dodnes! I já jsem podlehl velmi rychle a po necelých dvou měsících jsem se dokonce přihlásil na letní cvičení u moře (což by mě předtím fakt nenapadlo). Dnes Iva provozuje Aerobic Studio Ostrava. Docházet tam se mi stalo potřebou. Užívám si strhující lekce s neobvykle nabitou atmosférou a mám moc rád společnost lidí, které Iva kolem sebe shromáždila a které k sobě přitahuje neviditelnou „gravitační“ silou, tak jako Slunce přitahuje planety, které kolem něho obíhají. Letos v červenci pojedeme cvičit na Korsiku a mně je už teď jasné, že to bude jako každé léto nejlepší část celých prázdnin.

Tekeliová Ilona

Pokud by se volila aerobiková bohyně, tak by jí pro mě byla Iva Mojžíšková. Tahle lektorka je zosobněním všeho, co má lektorka mít. Je milá, vstřícná a je na ní vidět, že práce je jejím koníčkem a zároveň posláním. Její nasazení pro všechny hodiny, které vede je neskutečné. Dovede nás vždy vyhecovat k mimořádným výkonům a my jsme moc rádi, když se nám podaří zdolat všechny nástrahy její sestavy a hlavně si užít ve finále tu adrenalinovou smršť. Jsem šťastná, že máme v Ostravě tak skvělou lektorku. Navíc jsou v jejím Aerobic studiu dalších lektorky, které kráčejí v jejích šlépějích.

Jiří Gruntorád

Když se řekne Ivuška Mojžíšková, vybavím se nádhernou slečnu, s ladnými pohyby. Špičkovou lektorku tanečnějších fitness forem, která je milá, vtipná a nikdy nezkazí žádnou legraci. Navíc je to dříč, strašně na sobě zapracovala a musím jí jenom a jenom chválit :-)

Lucie Čadanová

Iva Mojža, jak jí někdy říkáme, je 100% krásná, půvabná, talentovaná, usměvavá profi lektorka ( i když teda někdy z ní vylezou "hlášky", které nejsou tak půvabné, hehe, ale tím myslím spíš, že je s ní sranda :-)  Odvážím se citovat: "Čadanová a matka? Vždyť ty jsi ještě také děcko" :)) Tato věta padla, když jsme byly v jednom ostravském klubu a já si s holkama nemohla připít, protože jsem kojila. Musím se smát, když tyhle řádky píšu. Pamatuju si ještě, když jsme s Ivou závodily v týmu, to ještě měla krátké vlasy, které skákaly nahoru- dolů- nahoru- dolů, když běžela na své místo v choreografii, o kterém ovšem neměla ponětí, kde je a povykovala kolem sebe: "V lese, v lese, kam mám jít" :))) Teď už Iva nikde nepoletuje, ale sama vytváří hezké choreografie jak závodníkům, tak pro svou klientelu komerčního aerobiku, takže všechna ta dřina a nekonečné množství hodin ve fitkách se vyplatily a Iva patří k top prezentérům ČR. Ať se Ti daří, Ivi.

Petra Růčková

Když se řekne Iva, tak se mi nejdřív vybaví obrovský temperament a úžasná atmosféra při jejích hodinách. Při prvním setkání s Ivou jsem si říkala, kde se tolik energie bere v té malé osůbce. I přesto, jak je drobná, dokáže nás na každé hodině zbavit všech černých myšlenek a trápení a i kdybyste nechtěli, tak z jejích hodin odcházíte unavení, ale usměvaví a plni života. Poslední dobou navíc znám Ivu taky jako trenérku našich dětí ve Sportovním klubu Aerobic Studio Ivy Mojžíškové. Je pro naše děti nejen přísná a precizní trenérka, ale taky výborná kamarádka, která si s nimi umí i na závodech zablbnout venku na klouzačkách. Právě za to, jak to s těmi našimi malými umí a že za ni chodí rády, patří Ivce velikánský dík. Láska k aerobiku každým coulem, díky Ivo, že jsi.

Lucie Reichlová

Pro mne je Iva Mojžíšková spojení velké práce, píle a odhodlání. Je to velká bojovnice, která se vypracovala až na velké mezinárodní stage. Její choreografie jsou vždy nabíjející, ladné a krásné. Má to takovou smršť energie, že to všechny strhne k neskutečným výkonům.
Milá Ivuško, jsi pro mne lektor s velkým L. Nesmírně si tě vážím a je mi ctí být součásti koletivu lektorů v Aerobic studiu. Přeji ti mnoho úspěchů v dalších cestách lektorování, štěstí ať stojí vždy při tobě a kolem sebe ať máš príma lidičky, kteří tě pokaždé podrží a dodají síly do dalších bojů :-)

Adam Horsinka (Feel Joy!)

Ivu si pamatuji poprvé z Kopřivnice na soutěži děti fitness, kde předcvičovala jednu kategorii, za tu dobu jsem ji měl možnost pozorovat i na dalších akcích po celé ČR a je vidět obrovský skok, který za tu dobu absolvovala. Přeji hlavně další spokojené klienty, spousty inspirace a hlavně zdraví a chuť do dalších let

Jaroslav Vobr

Iva Mojžíšková. To je pojem sám o sobě. Máme ji moc rádi. Je to naše kamarádka s velkým a otevřeným srdcem. Je mi velkou ctí touto cestou poděkovat Ivě za její otevřenost, upřímnost a důvěru, kterou ve mě vložila. Děkuji za možnost si s Ivou společně zacvičit a předávat tak radost lidem společnými silami. Buď stále svá.

Marcela Janischová

Před pár lety jsem několikrát zašla do nějakého fitka na hodinu aerobiku a téměř vždy jsem odcházela s tím, že jsem totální „dřevo“, pro které pohyb prostě není a které jej nikdy nezvládne.... Před dvěmi lety a pár měsíci jsem zašla do Aerobic studia v Ostravě na hodinu Port de Bras a díky Ivušce jsem se dostala až k dance a step aerobiku a dokonce v takové míře, že jsem si udělala před rokem lektorský kurz. Ivuš svým přístupem k lidem, svou trpělivostí a radostí, kterou rozdává kolem sebe mě dokázala namotivovat tak, že jsem prvotní nezdary, kterých nebylo rozhodně málo, překonala a u aerobiku zůstala a stal se mou „posedlostí“. Dnes to bez něj, naší aerorodinky včetně Ivuš prostě nejde a každá akce s Mojžou je už dopředu jistým dobrodružstvím se spoustou srandy Před pár hodinami jsme se vrátily z Rimini a vím, že ty složité choreografie, co tam předváděli mezinárodní prezentéři celého světa, jsem zvládla jen díky ní a výbornému základu a tréninku, který nám v Ostravě poskytuje. Jsem ráda, že s ní můžu pracovat na našem sportovním klubu, protože je to velký profík, který svou práci dělá s plným nasazením a opravdu poctivě a její práce si velice vážím. Je to velká kamarádka s velkým srdcem.

Kristýna Trnavská

Malá, velká Ivuška. Je mi ctí, že jsem mohla potkat tak skvělou trenérku a také super kamarádku, která nezkazí žádnou srandu. Jen málokdo může mít z trenérky respekt, a zároveň s ní propařit noc nebo posedět doma na kávičce či u vínečka. Tvoříme zkrátka takovou aerobic rodinku. Tato skvělá trenérka mi předává spoustu pozitivní energie, zkušeností a inspiraci. Když jsem začala trénovat u ní, znova jsem pochopila, že věnovat se aerobiku, je něco, bez čeho už nemůžu žít. Miluju trénování pod jejím dohledem a ten pocit, když odcházím z našeho tréninku zničená a těším se na další a další. I když tato malá osůbka umí na tréninku i pořádně zakřičet, tak my už všichni víme, že je to potřeba :)) A i když po malých prckách zakřičí, když se flákají, děcka ji stále mají rády a nedaly by na ni dopustit, tak jako my!
Dala mi znovu chuť trénovat a věnovat se sportovnímu aerobiku na maximum. Za to ji patří velký dík a obdiv. Jen tak dál, Ivi! Mám Tě moc ráda a přeju mnoho dalších úspěchů!

Jana Frélichová

Iva je pro mě velkým vzorem. Vždy milá, přátelská, usměvavá a hlavně plná pozitivní energie. Člověk by ani neřekl, že dokáže i pořádně křičet. S čímž se sice u ní často nesetkáte, ale na tréninku je to prostě někdy potřeba. Jakožto svou trenérku ji mám nesmírně ráda a vážím si toho, kolik úsilí do nás vkládá. Společně s holkama pro mě tvoří další rodinu.  Chtěla bych ti, Ivuško, moc poděkovat za nás všechny, tvoje aerobičky. Jen díky tobě se totiž můžeme zlepšovat v tom, co nás baví a co milujeme. Přeji ti hodně dalších úspěchů jak v lektorování tak i trénování.

Petra Vondráčková

Iva pro mě znamená více než hodně! Je nejen skvělým lektorem, trenérem, ale také kamarádkou a obrovskou oporou. Když si řekne, že něco dokáže, jde si tvrdě za tím. Je to velice hodný, usměvavý člověk, který mi vždy se vším pomohl. Díky její pečlivé práci (někdy ztracených nervů) na tréninku jsme dosáhly mnoho krásných úspěchů ve sportu, který všichni tak milujeme. Ivi,chci ti poděkovat za to, co vše pro nás děláš, kolik úsilí do nás vkládáš a vedeš nás stále kupředu! Jsi skvělá trenérka, bez které si "aerobikový život" neumím představit .Mám Tě moc ráda a přeji ti do života další spoustu úspěchů a štěstí!

Dana Kučerová

S Ivou jsem se poprvé potkala v Plzni na akademických hrách, psal se rok 2009 a poprvé se závodilo podle nových pravidel „individual trophy“. Asi vás nepřekvapí, že Iva akademické hry tenkrát vyhrála (pozn. v kategorii profesionálů) – pro mě to byla ale docela jiná výhra…poprvé jsem si totiž na Ivu měla šanci zacvičit. Ostraváci, kteří na Ivu chodili a chodí cvičit denně, jen těžko pochopí, jaký svátek to pro mě tenkrát byl ! Díky mnoha dalším akcím jsem se s Ivou spřátelila a cestování do Ostravy přestala vnímat jako překážku, ale jako radost a skvělou příležitost poznat nové a úžasné Ilonky, Marcelky, Jiříky, Jiřinky a Lucinky…zkrátka “Ostravaky“, které k sobě tato energií sršící „hvězdička“ přitahuje jako magnet. Stejný svátek jako tenkrát před lety v Plzni teď slavím pokaždé, když docestuji do ostravského Aerobic studia a mohu si atmosféru jejích lekcí vychutnat. Jen málokdo pochopí, že mi za to stojí i dlouhé cestování na druhý konec republiky. Iva je skutečný profesionál a lektor s velkým „L“ – jejím choreografiím nikdy nechybí nápad, ladnost, energie a „cosi“, co vás pohltí tak, že zapomenete na okolní svět a užíváte si prostě jen pohybu a tance. Ivuško, jsi krásný člověk, jsem ráda, že patřím mezi tvé přátele a nepřeji si nic jiného, než aby se ti dařilo úplně ve všem, do čeho se pustíš!

Zlatíčko Iva Mojžíšková, instruktorka z Ostravy

Mojžíšková Iva na Aerobic.cz v profilech instruktorů

Nejčtenější články na Aerobic.cz:

  1. Fotogalerie: Finále Miss aerobik 2013
  2. Fotogalerie: Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic 2014
  3. Velká fotogalerie: Finále soutěže Dívka České republiky 2014
  4. Fotogalerie: FISAF International European Fitness & HIP HOP UNITE championships 2012
  5. Fotogalerie: Finále soutěže DÍVKA České republiky aneb Hledáme sympatickou sportující dívku
  6. Fotogalerie Miss Aerobik 2007
  7. Velká fotogalerie: Finále Dívka ČR 2015
  8. I. nominační závod Fisaf aerobic 2014 Louny
  9. Módní přehlídka Miss Aerobik
  10. Top hvězdy aerobiku a tanečního sportu 2008
 

text: Marcela Macáková + přátelé a svěřenkyně Ivy Mojžíškové, foto: archiv Ivy – 13. 05. 2013, 17.28:36

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist