Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Lucie Reichlová v Síni slávy VŠB-TUO

Lucie Reichlová v Síni slávy VŠB-TUO

Na facebooku už to proběhlo, ale říkala jsem si, proč neudělat radost navíc... tak tady máte, Lucie, něco do památníčku :-)

Milá Lucko,
z Tvých úspěchů budu mít vždycky radost! Je jasné, že univerzitní desítka je jenom začátek a že určitě přijdou další a ještě mnohem významnější triumfy. Těším se na všechny naše příští společné AE orgie. Nejen kvůli hudbě, tanci, pohybu, ale hlavně kvůli lidem jako jsi Ty, mám aerobik tak rád.
Jiří Ščučka

Milá Lucinko, všechno, co děláš (a nejen pro aerobik), děláš krásně, poctivě a s úsměvem. Přála bych si, aby po světě chodilo víc takových lidí jako jsi ty! Jsem ráda, že tě znám. Patříš do rodinky mých nejlepších aerobikových přátel.
Dana Kučerová

Mílá Lucinko,
jsem velmi ráda za to, že jsem poznala člověka jako jsi Ty. Společně vytváříme skvělé akce plné energie, zapálení a nadšení. Věřím, že naše spolupráce bude přetrvávat i nadále a společně si užijeme první velkou akci Ostravský aerobik marathon. Přeji Ti do budoucna jen to nejlepší, jak ve světě aerobiku tak i v osobním životě. Mám Tě ráda .. Jiřule Kračmarová.

Ahoj Luciaaa gratulujem ti k top 10 sportovcov a prajem este vela sportovych uspechov.
S pozdravom Miňo

Luci, jsem ráda, že "síň slávy VŠB" má konečně i zástupce aerobiku a ještě jsem radši, že tím zástupcem jsi ty Zasloužíš si být vidět, protože jsi výjimečná lektorka a sportovkyně, která je neuvěřitelně mnohostranná, neuvěřitelně dře a přitom je nádherně lidská Jsi hvězda!
Marcela Janischová

Naše milá Lucinko, jsem strašně ráda, že v Ostravě žije tak skvělý člověk a lektor jako jsi ty! Je mi ctí mít tě u nás ve fitku, vidět jak rosteš, zlepšuješ se a roznášíš radost nejen členům naší aerorodinky. To, co děláš je poslání a nejlepší práce na světě a jsem šťastná, že to spolu můžeme sdílet. Mojža (Iva Mojžíšková)

Milý Lucíšku, gratulujeme my všichni tři ke krásnému úspěchu. Ať se Ti pořád tak daří jako doposud a rozdáváš dále radost sobě a lidem kolem Tebe jak ve sportu, tak v životě. Lucka Čadanová

Nejčtenější články z Ostravy:

  1. Fotogalerie: 10. Ostravský aerobik maratón
  2. Ostravská zastavení - 3. část: Alena Klimková
  3. Ostravská zastavení - 1. část: Eva Buzková
  4. Ostravská zastavení - 4. část: Daniel Muller podruhé
  5. Fotogalerie: Aerobicfest 2009
  6. Fotogalerie: Aerobicfest 2008
  7. Ostravská zastavení - 2. část: Daniel Muller
  8. Lucie Reichlová v Síni slávy VŠB-TUO
  9. Aerobicfest Ostrava: Příběh skvělé akce z Moravskoslezského kraje
  10. Fotogalerie: Ostravský aerobik maraton
 

04. 02. 2013, 18.19:11

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist