Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Kalendář akcí
Akce v kalendáři akci
05.07.13 - 14.07.13 Francie - Korsika - Cargese zájezd Sportovní cyklo Korsika s Alenou Klímkovou Frčíme s.r.o.

 

Více informací zde

Multi sportovní pobyt na nejkrásnějším ostrově středomoří Korsice pod vedením Aleny Klimkové.
Autobusem do Italského Livorna s dopoledním opalováním na trajektu do Bastie (4,5 hod krásné plavby s výhledy). Přejezd na nejkrásnější západní pobřeží Korsiky do městečka Sagone.
Během pobytu nás čeká několik cyklistických etap, výstup na krásnou Capu d´Ortu s návštěvou Porta. Fakultativně několik možných výletů po krásách Korsiky.
V závěru pobytu výlet do Corte a Bastie (v ceně).

Sportovní multifunkční areál Sagone **** se nachází u stejnojmenného městečka na západním pobřeží Korsiky (Francie). Areál se nachází asi 3 km od jedné z nejkrásnějších pláží na Korsice (písčitý pozvolný vstup do moře).

Ubytování :
Mobilhomy - Bungalowy pro 6 osob nebo pro 5 osob.

Mobilhome pro 6 osob má 3 pokoje (dvojitá postel, 2x pokoj se dvěma oddělenými lůžky) plus obývací pokoj s kuchyňkou pro nenáročné vaření, koupelnu, WC a terasu.
Mobilhome pro 5 osob má 2 oddělené ložnice s manželskou postelí a třemi oddělenými lůžky (jedna patrová postel) plus obývací pokoj s kuchyňkou pro nenáročné vaření, koupelnu, WC a terasu.
Mobilhomy se nacházejí v areálu kempu s multisportovním zázemím. Vnitřní a venkovní bazén v ceně, tenisové kurty, beach volleybal (v ceně), multisportovní hřiště (v ceně), fotbalové hřiště a golf, jízdy na koních, animační program (v ceně). Obchod, restaurace, bar. V okolí kempu je krásná horská říčka.

Sport: Během zájezdu je k dispozici 2x denně cvičení pod vedením instruktorky Aleny Klimkové. Pestrá nabídka pomalých i rychlých forem cvičení (Bodysyling, Powerjoga, balanční lekce, Dance aerobik, aqua aerobik, Interval aerobik a další). Cvičení je vhodné i pro začínající klientelu.
Plánujeme několik krásných horských cyklistických etap do Cargese, Porta, horských vesnic nad Sagone a také pěší výšlap na krásný vrchol capu d´Ortu nad Portem. Fakultativně je možné absolvovat výlet do Bonifaccia s výletem lodí nebo další sportovní aktivity na pláži (mořské kajaky, šnorchlování, šlapadla, apod.).!


Cenové podmínky:

Základní cena: 11500,- Kč -
Děti do 11,9 let mají slevu


Základní cena zahrnuje: autobusovou dopravu s vlekem na kola, trajekt autobusu a pasažérů na ostrov Korsika, přejezd Ostrova na západní pobřeží s výletem do Corte a Bastie, 9x ubytování v mobilhomech, 2x denně cvičení, cyklistický program s průvodcem, pobytovou taxu, energie, pojištění CK proti úpadku, DPH.

Základní cena nezahrnuje: stravování (vlastní), pojištění léčebných výloh do zahraničí (možnost zajištění v CK).

Příplatky:
Komplexní pojištění na cesty na 17 dní: 306,- Kč/osobu

pořadatel akce:
Frčíme s.r.o., , ,
Kontaktní údaje:
antispam tel.: WWW: http://www.frcime.cz

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist