Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Tip na výlet do Prahy: Starbucks ”retro” kavárnu na Hradčanském náměstí

Tip na výlet do Prahy: Starbucks ”retro” kavárnu na Hradčanském náměstíTip na výlet do Prahy: Starbucks ”retro” kavárnu na Hradčanském náměstíTip na výlet do Prahy: Starbucks ”retro” kavárnu na Hradčanském náměstí

„Na návrhu designu této kavárny jsme pracovali velmi dlouho a každý krok byl úzce konzultován s místními architekty, městem a jeho památkovým odborem, abychom společně vytvořili místo, které ocení široká veřejnost při současném respektování okolního prostředí tohoto unikátního místa," řekl Michael Hudspeth, Brand Prezident Starbucks pro CEE region.

Nová kavárna má tři úrovně – střešní terasa s nádherným výhledem na historickou Prahu slouží jako vstup do kavárny k baru a vnitřnímu posezení, které jsou umístěny na nižším podlaží. Maximální množství původních architektonických prvků, jako jsou kamenné podlahy, klenby a kovové brány byly zachovány a zrekonstruovány. Designérský tým Starbucks využil na interiér autentické materiály, které byly čerpány převážně z místních zdrojů, jako například dřevo na stoly a bar; podlaha je tvořena cementovými dlaždicemi, jako odkaz českého kubismu a pražských dějin grafického umění.

Design této nové pobočky je inspirován tradičním konceptem kaváren a kombinuje historickou atmosféru s moderní funkčností. Tato kombinace vytváří prostředí, které skvěle doplňuje a vyzdvihuje koncept třetího místa kaváren Starbucks, ve kterém Starbucks působí jako místo mezi domovem a prací.

Jako součást strategie podpory místních komunit partneři Starbucks pravidelně pomáhají lokálním komunitám v jejich rozvoji, a tento koncept bude převzat také novou pobočkou na Hradčanském náměstí. Letos na jaře uspořádali partneři (zaměstnanci Starbucks) ve všech kavárnách v Praze finanční sbírku na pomoc Českému červenému kříži v jejich úsilí pomoci lidem postiženým letošními povodněmi. Celkově získal Český červený kříž díky štědrosti zákazníků a partnerů společnosti Starbucks dar ve výši 139 610 Kč. "Jsem hrdá na náš tým a pomoc, kterou partneři poskytli přímo v průběhu povodní. Také bych ráda velice poděkovala všem našim zákazníkům, kteří do této sbírky přispěli. Sbírka byla velice úspěšná a všichni se těšíme na další společné projekty s Českým červeným křížem, které jsou již ve fázi příprav," dodala Lenka Michejdová, Oblastní manažerka, Starbucks Česká republika.

Nejčtenější články v rubrice Letem světem:

 1. StarDance od 3. listopadu 2012 každou sobotu na ČT1
 2. Jak fotila Dana Morávková v Egyptě pro značku značku Pevonia Botanica
 3. Jak se připravit na jaro
 4. Den matek: Co koupit hezkého? Jak si udělat radost?
 5. Kateřina Protivínská se vdala
 6. Dívka ČR 2013: 4. ročník soutěže
 7. Co zabalit na dovolenou?
 8. Tipy na hudební dárky 2008
 9. Jak být krásná v létě
 10. Česká Miss 2012 v plném proudu!
 11. Yankee Candle: Nejkrásnější vůně ukryté v nejoblíbenějších svíčkách na světě
 12. Češi získali zlatou medaili na mistrovství světa ve stepu
 13. Veselé Velikonoce s Tchibo
 14. Soutěž Dívka České republiky jde do finále
 15. Fitness novinky pro leden 2012
 16. Dobrý kafe patří do krásného hrnku
 17. AVON linka proti rakovině prsu slavila s Antoinettou
 18. Avon proti domácímu násilí
 19. Křišťálově čistý svět ledovců v údolí Haslital a oblasti Jungfrau
 20. Jak na podzimní deprese?
 

07. 08. 2013, 17.39:01

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist