Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Tchibo v mobilním telefonu

Nová aplikace Tchibo pro chytré telefony nabízí nejen možnost nakupování , ale je zároveň průvodcem ve světě Tchibo, kterého máte vždy při sobě. Díky ní máte ty nejaktuálnější informace o stavu svého zákaznického účtu, speciálních akcích či virtuální věrnostní kartu v mobilu. Veškeré informace k aplikaci včetně návodu k použití a vysvětlení jejích funkcionalit jsou na www.tchibovmobilu.cz.

wCelý svět Tchibo v mobilním telefonu
 

Aplikace je určena pro chytré telefony s operačním systémem iOS (od verze 4.3) a Android (od verze 2.2). Najdete ji na Apple App Store nebo Google Play, kde je ke stažení ZDARMA! Aplikace pro svůj provoz vyžaduje pouze internetové připojení (buď mobilní od vašeho operátora, nebo přes Wi-Fi). Náklady na provoz jsou tak odvislé od vašeho datového provozu.

„Sledujeme kontinuální nárůst poptávky po moderních způsobech nákupu, včetně mobilního nakupování. Neustále roste penetrace chytrých telefonů a  lidé je chtějí používat. K tomu by se convenience, experience a dokonalý zákaznický servis měly stát nejcennějšími faktory úspěchu v maloobchodu. Proto chceme našim zákazníkům poskytnout unikátní zážitek kdykoli a kdekoli. Zkrátit si mohou třeba cestu do práce nebo využít čas, kdy čekají u lékaře. Nakupovat zkrátka kdy a kde se jim hodí,“ říká marketingový ředitel Steffen R. Saemann ze společnosti Tchibo Praha, spol. s r.o.

 

13. 08. 2013, 14.50:19

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist