Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Čtenářky Aerobic.cz testovaly výrobky Tchibo: Pomocníci pro uchovávání čerstvých potravin, zamrazování a přípravu jídla na cesty

Není to tak dávno, co jsme zkoušeli výrobky Tchibo z kolekce „grilovací potřeby, dekorace a pomůcky na servírování“,  a  jsme opět u našeho oblíbeného jídla tentokrát v souvislosti s jeho ukládáním – do zásoby i na cesty.

Bára (35 let)

Krabičky, krabičky, krabičky – to je přesně moje. Spotřební zboží Tchibo jsem si před léty zamilovala právě díky věcem do kuchyně. A nejvíc mě asi dostávají právě ty nejrůznější krabičky – vždy perfektně sladěné, což už zmiňovala paní Irena v článku o grilování. Ale přesto se musím opakovat. Díky tomu se také pokaždé těším na kolekci do kuchyně, ale zároveň se i tak trochu obávám, protože bych prostě chtěla úplně všechno – těžko se odolává touze mít prostřeno v jedné barvě. Před časem jsem začala se žlutou, protože je úžasně pozitivní a prosvítí vám i to nejponuřejší ráno. Ale zpět k těm krabičkám. Vyzkoušela jsem komplet klimatických úložných dóz, kde lze regulovat větrání. Dno je opatřeno žlábkem pro lepší cirkulaci vzduchu a zachycování kondenzované vody. Vše samozřejmě z kvalitního plastu, kterému věřím, protože Němci jsou na tyto věci přísní. Samozřejmostí je, že se krabičky mohou mýt v myčce nádobí. Jupííí :-)

P.S. A to vám snad ani nebudu říkat, že „ve žluté“ jsou k dostání i speciální krabičky na uchovávání a zamrazování bylinek. Víčka s motivem petržele, pažitky a bazalky.

Tchibo: Uchovávání čerstvých potravin, zamrazování, příprava jídla na cesty

Lenka (43 let)

Barevný nůž Tchibo jsem si jeden koupila vloni na zkoušku. Byl svěže zelený a stal se okamžitě miláčkem celé rodiny. A to nemluvím o tom, že byl středem pozornosti jakékoliv návštěvy, která k nám zavítala.  Proto jsem letos okamžitě sáhla po celé sadě barevných nožů. Čepele jsou z tvrzené čepelové oceli s nepřilnavou povrchovou vrstvou. A ty barvy!  Však se podívejte na obrázek! Je třeba něco dodávat? Někomu to možná přijde jako blbost, ale už jen pohled na barevné nože mi zlepší náladu, když musím trávit čas v kuchyni. Sadu nožů si můžete doplnit praktickým stojánkem se štětinovou vložkou. Ten jsem tedy nezkoušela, ale vypadá báječně a může příjemně vyřešit problém „kam s nimi“, aby byly vždy po ruce a nikdo se nepořezal a o nic se nezničily.

Ještě bych zde chtěla připomenout super svorky na uzavírání otevřených balení s potravinami. Vím, že to není nějaká převratná novinka, ale za sebe mohu říct, že máme velkou „spotřebu“ a ty barvičky opět potěší oko.  Když si vzpomenu, jak jsem ještě v začátcích své „kariéry hospodyňky“ používala gumičky a utěsňovala a utěsňovala, tak je mi s tímto vynálezem vždy do zpěvu..  

Čtenářky Aerobic.cz testovaly výrobky Tchibo: Pomocníci pro uchovávání čerstvých potravin, zamrazování a přípravu jídla na cesty

Libuška (55 let)

Vždy jsem se umělé hmotě bránila, protože mi připomínala dobu, kdy jsme měli v kuchyni všichni všechno stejné v závislosti na tom, co dostali za zboží v nejbližší prodejně domácích potřeb. Pamatuji, jak jsem se nedávno smála, když jsme u kamarádky na chalupě našli na chlub stejné nádobí z plastiku. Ale to jsem odbočila. Dnes jsou věci z plastu samozřejmě jiné. Vypadají pěkně, solidní výrobci jako Tchibo garantují zdravotní nezávadnost. Nádoby se mohou mýt v myčce, dávat do mrazáku, do mikrovlnky… a stále je vše v pohodě. Dokonce – aspoň co jsem mohla vyzkoušet, krabičky se nezabarvují ani nechytají pachy.

Po dobré zkušenosti s menšími krabičkami z loňské kolekce jsem letos rozhodla pro velké dózy na uskladnění potravin jako jsou těstoviny, ořechy, sušené ovoce, cereálie atd. Všechny dózy lze do sebe skládat a jsou samozřejmě vhodné do myčky. Oceňuji také stupnice se značkami po 0,25 l. Uvidím, jak budu spokojená třeba za rok, ale zatím si nemám na co stěžovat kromě toho, že bych jich užila ještě více. V komoře na polici vypadají opravdu pěkně, což si můžete představit podle ilustrační fotky z katalogu kolekce Vždy jako čerstvé, která je v prodeji právě nyní.

Tchibo: Uchovávání čerstvých potravin, zamrazování, příprava jídla na cesty

Sára (39 let)

Vzhledem k tomu, že mám tří děti, jsem si vybrala dětské vychytávky. Jsme docela akční rodina, která navíc dodržuje zásady zdravé výživy, takže život s krabičkami, které jsou plné dopředu připravených jídel, je mým osudem. U výrobků Tchibo oceňuji vždy německou garanci kvality a nebojím se v tomto případě ani praktické umělé hmoty (ačkoliv jsem nedávno udělala doma velkou razii a všechny historické kousky, kde byl původ neznámý, jsem nemilosrdně vyházela do tříděného odpadu, tj. žlutého kontejneru).

Na druhou stranu co používat s malými dětmi, aby se nepořezaly v případě nějaké nehody, která v tak početné rodině rozhodně není náhoda? Umělohmotné nádobí je jediným možným řešením. A málem bych zapomněla na důvtip, s kterým jsou jednotlivé výrobky vyráběny. Prostory na lžičky, aby se neztratily, dobře držící víčka, výborná skladnost v případě nepoužívání atd. Děti zase oceňují barevnou pestrost a vtipné tvary dětských motivů. 

Tchibo: Uchovávání čerstvých potravin, zamrazování, příprava jídla na cesty

Více informací na www.tchibo.cz. Výrobky jsou v prodeji od 6.5.2013 v prodejnách TCHIBO

 

01. 05. 2013, 19.53:54

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist