Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Čtenářky Aerobic.cz testovaly výrobky Tchibo: Grilovací potřeby, dekorace a pomůcky na servírování

Značka Tchibo není jen synonymum pro dobrou kávu, to už všichni na www.aerobic.cz vědí. Vloni jsme testovali sportovní podprsenky a pomůcky na praní a letos si to užili všichni labužníci. Aktuální nabídka spotřebního zboží Tchibo totiž zahrnuje spousta skvělých vychytávek na grilování. A protože jaro je snad skutečně tady, přesouváme se na zahrady…

Stojan na žebírka a pečeni

Vlaďka (31 let)

Všichni, kdo mě znají, ví, že miluji grilování. S manželem a rodinou si užíváme chutné jídlo na grilu, kdykoliv to počasí dovolí. Když jsem viděla tento stojan, byla to láska na první pohled, protože žebírka mám opravdu ráda a zatím se mi doma nikdy nepodařily.

Krasavec z pochromovaného kovu má odnímatelné rukojeti ze dřeva (prostě jednoduše zaháknete) a lze používat i v troubě, což jsme také hned napoprvé zrealizovali, protože počasí nebylo v té době ještě nic moc.  Při druhém pokusu už nám slunce přálo.

Pokud budete používat na grilu, je lepší mít gril s víkem! A když stojan otočíte, získáte „korýtko“ na pečeni (viz ilustrační foto s fešákem).

Jo a že se vám zdá, že grilování není zdravé? Moje babička vždy říká, že zdravé je akorát umřít (smích). A pokud si jednou týdně dopřejete v pohodě a příjemné náladě dobré masíčko na grilu, není to žádný hřích. Navíc k masu dělám obrovskou mísu salátu.

  • A trik Francouzek znáte, ne? Salát začněte jíst ještě před masem!

Tak dobrou chuť a grilovací sezóně zdar.

Stojan TCHIBO na žebírka a pečeni

Podložky na krájení

Magda (48 let)

Krájecí podložky s antibakteriální úpravou Microban® byly moje jasná volba. Jsem totiž na tyto věci docela cimprlich a v kuchyni si čistotu vážně hlídám, zvlášť když se pracuje se syrovým masem.

  • Stále si odbíhám mýt pečlivě ruce a nádobí, které přijde do styku se syrovým  masem ihned omývám a dávám stranou, aby jej někdo nepoužil na zeleninu.

Nejenže speciální povrch podložky zabraňuje množení bakterií, ale ještě jsou v sadě hned čtyři podložky s různými potisky -  na ryby, na maso, na zeleninu a na ovoce. Takže konec starostí. Snadno se omývají a výrobce uvádí, že jsou šetrné k čepelím nožů, což jsem samozřejmě za tak krátkou dobu nemohla ověřit.

Grilovací mřížka na hamburgery

Irena (25 let)

Při návštěvě Ameriky jsme si oblíbili hamburgery, které nám na zahradě dělali naši hostitelé, a tak čas od času sezveme známé a děláme si „Americký den“. Bez váhání jsem tedy zvolila na vyzkoušení grilovaní mřížku.

  • Výrobek je to velmi kvalitní – pochromovaný kov, dřevěná rukojeť s kovovým rámem a závěsným očkem.

Musím zde říct, že výrobky spotřebního zboží si kupuji pravidelně, zvláště ty do kuchyně. Máme vynikající sadu žlutých misek z plastu, k nim barevně sladěné utěrky a další drobnosti. To je jedna z věcí, která mě na týdenních kolekcích fascinuje… jak jde vše perfektně k sobě, člověk si prostě musí koupit aspoň ty maličkosti pro radost. A ta žlutá mi doslova prozáří každé ráno…

Grilovací mřížka na hamburgery a podložky na krájení TCHIBO

Více informací na www.tchibo.cz. Výrobky jsou v prodeji od 22.4.2013 v prodejnách TCHIBO

 

18. 04. 2013, 23.14:39

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist