Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Svezte se na zdravé smoothie vlně s novými pomocníky značky Concept. Vaše tělo to ocení!

Smoothie makery Active smoothie ConceptSmoothie makery Active smoothie ConceptSmoothie makery Active smoothie Concept
Smoothie makery Active smoothie ConceptSmoothie makery Active smoothie ConceptSmoothie makery Active smoothie Concept

Smoothie není jen tak obyčejný nápoj. Je plný vitamínů, minerálů a přírodních látek, které naše tělo ke správnému fungování tolik potřebuje. Navíc pokud si ho vyrobíte sami doma, máte přesný přehled o tom, jaké suroviny obsahuje. Ze smoothie si tělo dokáže brát vitamíny a minerály rychleji než z celých plodů. Postaví vás na nohy, podpoří vaši imunitu, zlepší trávení, vyčistí pleť, dokonce pomůže s hubnutím a detoxikací. Jestliže přidáte křen nebo zázvor, smoothie vás i zahřeje. A to přece vůbec není k zahození. Se smoothie makery a mixéry značky Concept půjde výroba této zdravé lahůdky z ovoce i zeleniny raz dva a zvládnou ji určitě i vaše děti. Tak vzhůru do toho!

Smoothie makery „Active smoothie“ Concept SM3380, SM3385, SM3386 a SM3387

Tělo mixéru je nerezové, doplněné u modelu SM3380 o čistou bílou barvou, u modelu SM 3385 o elegantní černou, u SM3386 o dramaticky červenou a u modelu SM3387 o svěží zelenou. Všechny smoothie makery si hravě poradí s výrobou smoothie, koktejlu nebo ledové kávy a zapnete je pouhým našroubováním nádobky na mixér. K jejich základnímu příslušenství patří hned 3 nádobky vyrobené z BPA tritanu, tedy plastu bez škodlivých bisfenolů, se snímatelným gumovým proužkem pro snadné uchopení – s bílým, černým nebo zeleným o objemu 570 ml a červeným s obsahem 400 ml. Samozřejmostí je i pítko ve víčku s těsněním, které zabrání vytečení. Pro bezpečnou práci jsou modely vybaveny bezpečnostní pojistkou a spodní část mixéru je kvůli zamezení pohybu spotřebiče potažena gumou. Nožovou část lze snadno vyjmout, a vyčistíte ji tedy stejně snadno jako zbytek přístroje. Cena: 1.499,- Kč.

Smoothie makery Active smoothie Concept


Smoothie makery „Active smoothie“ Concept SM3381, SM3382, SM3383, SM3384

Hravá duhová rodinka smoothie makerů je dostupná hned ve čtyřech barvách. Set obsahuje malý barevný mixér a jednu mixovací nádobu o obsahu 570 ml. Ta je vyrobena z plastu bez škodlivých bisfenolů (BPA tritanu) a pro jednoduchou manipulaci je vybavena snímatelným gumovým proužkem pro snadné uchopení, který je vždy ve stejné barvě jako mixér. Velmi příjemné je i to, že všechny modely se uvádějí do chodu pouhým našroubováním nádobky na tělo mixéru. Samo sebou se ale o to, aby vše bylo na správném místě, stará bezpečnostní pojistka. Pro bezpečnou práci je spodek všech modelů také potažen gumou. Smoothie, ledovou kávu nebo koktejl s nimi vyrobíte, než by řekl švec. Navíc si vše díky pítku ve víčku s těsněním proti vytékání můžete z mixovací nádobky rovnou vychutnat. Cena: 999,- Kč.

Více o produktech na www.my-concept.cz.

 

01. 12. 2017, 00.22:10

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist