Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Svezte se na zdravé smoothie vlně s novými pomocníky značky Concept. Vaše tělo to ocení!

Smoothie makery Active smoothie Concept

Smoothie není jen tak obyčejný nápoj. Je plný vitamínů, minerálů a přírodních látek, které naše tělo ke správnému fungování tolik potřebuje. Navíc pokud si ho vyrobíte sami doma, máte přesný přehled o tom, jaké suroviny obsahuje. Ze smoothie si tělo dokáže brát vitamíny a minerály rychleji než z celých plodů. Postaví vás na nohy, podpoří vaši imunitu, zlepší trávení, vyčistí pleť, dokonce pomůže s hubnutím a detoxikací. Jestliže přidáte křen nebo zázvor, smoothie vás i zahřeje. A to přece vůbec není k zahození. Se smoothie makery a mixéry značky Concept půjde výroba této zdravé lahůdky z ovoce i zeleniny raz dva a zvládnou ji určitě i vaše děti. Tak vzhůru do toho!

Smoothie makery „Active smoothie“ Concept SM3380, SM3385, SM3386 a SM3387

Tělo mixéru je nerezové, doplněné u modelu SM3380 o čistou bílou barvou, u modelu SM 3385 o elegantní černou, u SM3386 o dramaticky červenou a u modelu SM3387 o svěží zelenou. Všechny smoothie makery si hravě poradí s výrobou smoothie, koktejlu nebo ledové kávy a zapnete je pouhým našroubováním nádobky na mixér. K jejich základnímu příslušenství patří hned 3 nádobky vyrobené z BPA tritanu, tedy plastu bez škodlivých bisfenolů, se snímatelným gumovým proužkem pro snadné uchopení – s bílým, černým nebo zeleným o objemu 570 ml a červeným s obsahem 400 ml. Samozřejmostí je i pítko ve víčku s těsněním, které zabrání vytečení. Pro bezpečnou práci jsou modely vybaveny bezpečnostní pojistkou a spodní část mixéru je kvůli zamezení pohybu spotřebiče potažena gumou. Nožovou část lze snadno vyjmout, a vyčistíte ji tedy stejně snadno jako zbytek přístroje. Cena: 1.499,- Kč.

Smoothie makery Active smoothie Concept


Smoothie makery „Active smoothie“ Concept SM3381, SM3382, SM3383, SM3384

Hravá duhová rodinka smoothie makerů je dostupná hned ve čtyřech barvách. Set obsahuje malý barevný mixér a jednu mixovací nádobu o obsahu 570 ml. Ta je vyrobena z plastu bez škodlivých bisfenolů (BPA tritanu) a pro jednoduchou manipulaci je vybavena snímatelným gumovým proužkem pro snadné uchopení, který je vždy ve stejné barvě jako mixér. Velmi příjemné je i to, že všechny modely se uvádějí do chodu pouhým našroubováním nádobky na tělo mixéru. Samo sebou se ale o to, aby vše bylo na správném místě, stará bezpečnostní pojistka. Pro bezpečnou práci je spodek všech modelů také potažen gumou. Smoothie, ledovou kávu nebo koktejl s nimi vyrobíte, než by řekl švec. Navíc si vše díky pítku ve víčku s těsněním proti vytékání můžete z mixovací nádobky rovnou vychutnat. Cena: 999,- Kč.

Více o produktech na www.my-concept.cz.

 

01. 12. 2017, 00.22:10

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist